SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST - OLIMP -> Massacra2 <- by HadesSquad !!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 124071

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10598 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47808
jakie kurde wyciskanie czy udinam rece w stawach łokciowych?? czy sprowadzam sztancielki tuchem góra dół za pomoca miesni piersiowych barków i tricepsów ??

NIE!!!!!!!!!

wiec nie piszcie bzdur.. ugiecie rak jest stałe tric nie pracuje klatka pracuje inaczej niz p[rzy wyciskanie... typowy ruch dla rozpieteke łukiem stałym ugieciem góra dół.....

to co piszecie dla mnie to bzdury
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1308 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 56796
No własnie na filmie nie widać dobrze czy uginasz łokcie czy tez nie, więc się tak nie unoś, wziałbyś mniejszy ciężar rozłożyłbyś szerzej ręce to by nie było żadnych spekulacji na forum, a efekt tego ćwiczenia byłby taki sam, jak nie lepszy gdyż jest to głównie ćwiczenie rozciągające, a nie do robienia siły i takie kaleczenie ruchu z za duzym ciężarem nie ma sensu wg mnie
i nie odbieraj tego jako ataku tylko jako sugestie do przemyślenia

Zmieniony przez - hernegild w dniu 2009-06-24 00:14:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10598 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47808
własnie nie widac wszytskiego na filmiku bo był krecon7y z boku a nie centralnie z przodu

mały ciezar wieksze rozłozenie rak mi nie odpiwiuada jak pisałem wczesniej... wybrałe najbardziej efektywny sposób cwiczenia

Zmieniony przez - HadesSquad w dniu 2009-06-24 12:54:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
"mały ciezar wieksze rozłozenie rak mi nie odpiwiuada jak pisałem wczesniej..."Może nie wykonujesz tego do końca poprawnie...?

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 221 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3557
Co wy pier*******? to są rozpiętki jak nic, popatrzcie jak się klatka rozciąga...wydaje mi się że zazdrość wszystkich zżera że hades robi sobie rozpiętki 30,5 kg i to jest kur** prawda, i skończice ,hades ciśniesz dalej i nie przejmuj się

,,BÓG HONOR SFD"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10598 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47808
koksik tym to sie n9e martw.... ale narazam moje barki na kontuzje... pamietam ze zawsze mi chrupały delitatnie!

Makss jestem tego samego zdania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1840 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 73449
wedlug mnie nie wazne czy to sie nazywa rozpietkami czy wyciskiem sztangielek, wazne ze hades dobrze odczuwa przy tym cwiczeniu miesnie piersiowe i tyle

filmiki przekozak

Zmieniony przez - Sandwich16 w dniu 2009-06-24 14:03:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1528 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17554
POdobnie robie rozpietki. Z boku to wyglada troche jak wyciskanie, a defakto jest to ruch taka"beczulka"/jak na maszynach bys robil. Fajnie jest jeszcze dolozycz w szczytowym polozeniu hantli, ruch kt wypcha je ku gorze. Klatak wtedy fajnie sie spina i dostaje berdziej w dupe.

P.S przy wiejszym rozlozeniu rak czuje bardziej jak srodek klatki u mnie pracuje. W 2 przypadku czuje zew czesi klatki piersiowej.

Zmieniony przez - Maniek_M w dniu 2009-06-24 14:30:10

Niech masa bedzie z wami ....:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
logitech45 Mistrz SFD
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 739 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16410
a ja biore hantla 10kg do reki , moglbym wikszy ale po co ?

hades ma moc i niech robi na 40, zazdrosc i tyle (juz nie chdozi o te rozpietki ale o suple),

wy z zazdrosci o te suple byscie sie powybijali nawzajem

<THE GREAT!>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ić ić już z tą zazdrością swoją...
Wiadomo, gościu ćwiczy juz jakis czas, jego prtiorytetem jest siła to trzaska na dużych cięzarach...

A widocznie ty masz taką chęc na te suple, skoro sugerujesz, ze inni by sie o nie powybijali, czyli cos o tym wiesz

A co do tych rozpiętek, to ostatnio pokazywał Hades filmik pleców, i było widać kawałek klaty. Jak ma klate jak niedźwiedź to znaczy, ze te rozpiętki jednak ładnie wchodzą

Zmieniony przez - FenixPL w dniu 2009-06-24 15:00:39
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Omega 3,6,9 + omega 3. Dobrze dawkuje ?

Następny temat

Spalacz na masie. Bez coffy/zamulenia.

WHEY premium