SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST - OLIMP -> Massacra2 <- by HadesSquad !!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 123720

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 29416 Napisanych postów 62857 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902258
co mi sie rzucilo w oczy i na co chcialem zwrocic uwage.
przy martwym ciagu ciezar bardzo konkretny ale ruch w poczatkowej fazie bardzo szarpany i praktycznie zaczynasz na prostych nogach.
pozycja startowa jest ok ale pozniej pupa idzie bardzo w gore.
moja sugestia przypilnuj pupy i zaczynaj ruch bardziej z nóg.
druga sprawa to wspomniane szarpniecie.mimo mocnych plecow latwo o kontuzje.proponuje spokojnie i plynnie zaczynac ruch jednak z pelna moca.szarpniecie nic nie daje a naraza na kontuzje

jeszcze jedna sprawa...
jak samopczucie miedzy powtorkami martwego bo przerwa bardzo dluga?jak z oddychaniem w pozycji skulonej i przy spieciu pasem?osobiscie bym sie udusil ale mam wiekszy brzuch robie krotsza przerwe i maks wdech lape jeszcze na wyproscie,opuszczam, 1 sek i znowu gora.czasami jeden oddech w skuleniu ale zawsze jest nie pelny i ciezko idzie.czesto zawroty glowy po serii.

widze ze uzywasz paskow ja zawsze stosuje magnezje. przy jedynkach to swietna sprawa bo mozna podejsc do boju na pelnym wdechu(zlapanym na wyproscie) co przy paskach jest utrudnione kumaci wiedza w czym rzecz.

wszystko kwestia indywidualnej techniki i nawykow szczegolnie u juz zaawansowanych zawodnikow ale drobne sugestie pozwolilem sobie dodac.

czekam na film z siadow bo to 2 moje ulubione cwiczenia(nie ma to jak czuc ciezar)

zestaw bardzo ciekawy choc osobiscie wole prostsze rozwiazania
jako jedyny test supli bede go sledzil bo tez interesuje mnie sila i tester konkretny.
zycze powodzenia i 3 trójek z przodu w bojach

Zmieniony przez - Mumin222 w dniu 2009-05-22 17:28:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
Super zestawik - gratuluję

Będę śledził jak rośniesz w siłę i ciśniesz po cyklu 200kg czego życzę

Pozdro

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 745 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7281
foty posilkow by sie tez przydały
jak oczywiscie starczy czasu ...
/no i powodzenia sledze test juz odkad dog_face go mial i niemoge sie doczekac az ta bomba sie rozkreci

Zmieniony przez - bailbong w dniu 2009-05-22 21:39:17

no pain no gain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
dobry test.

dobry ciężar

sylwetka duża poprawa, mocno jest, plecy git

za spam będzie w ryja

zdr

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Usunięty przez Banan za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
nie jest rozciągnięte - masz wypukły ekran

na płaskim wygląda normalnie

zazdroszczę zapasu supli, można szamać bez zastanawiania się czy nie zabraknie

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
Będę śledził jak rośniesz w siłę i ciśniesz po cyklu 200kg
-jakby dołożył pare kg przez cykl, nauczył się mostkować jak 3boiści i popróbował wl w koszulce to w sumie czemu nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Sorry za zwłokę......****a 5 dni i tyle stron....chcesz żebym oczopląsu dostał
Zestaw potężny dostałeś, gratuluję. Wykorzystaj jego moc do maksimum!

PS: Ktoś tam wcześniej pisał, że szaprnięcie w mc nic nie daje....owszem daje i to sporo Technika u Kuby może nie najwyższych lotów ale solidnie nadrabia siłą prostowników.

Kuba dorzuć coś solidnego na dwugłowy po ciągu np z 3-4 seryjki mc na prostych i z 3 seryjki żurawi a w klasyku technika powinna się trochę poprawić i ciężary skoczą ostro w górę!

SIŁA!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10598 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47808




WYPISKA nr 5 22.05.2009

-suwnica na nogi:sam ciężar
90x20 110x15 140x15 170x12 200x12 230x10 260x10- głebokie ruchu

-uginanie podudzi w lezeniu:cały stos 8 sztabek
5sz x20 6x15 7x15 dokładne powolne ruchy mocne napinanie mięsni

-podciąganie na drążku nachwytem szeroko:x12 x10 x8 x8 x12
-wiosłowanie wyciąg poziomy w siadzie:
3s dla pompy
-młotki:
19,5kgx15 22,5kgx12 25,5x12
-biceps uginanie linkami na bramie:
3s

WRAŻENIA

Gorąco na siłowni.... bardzo parno podobno jak i na dworzu... pogoda mało sprzyjająca treningom.
Suwnica na nogi, ponieważ pograłem rano troche w siatkę i czuje kłucie kolan po opadaniu z wyskoku, lewe kolano dodatkowo opuchniete z powodu wielkiego siniaka na rzepce. Ładnie uda spuchły, stawiam teraz na ich rozrost, przysiad będe wykonywał innego dnia z duzym naciskiem na technike.
Na plecy miało być wiosłowanie, ale stwierdziłem ze odpuszcze strasznie miałem sajgon w żołądku, zbierało się nawet na wymioty powodem tego raczej nie jest massacra, tylko porcja bulka przed treningiem.
Trzeba zmodyfikowac trening na 3 dni, trening wyzej taki bardziej sylwetkowy


wuchta, mietki, sene dzieki za wsparcie
a co do twojej uwagi sene dodam do treningu mc na prostych na wznocnienie dwugłowego. Bo zuraw obciaza mi strasznie kolana podczas kleczenia.




Takie coś zauważyłem co się dzieje z massacra










smak ice coffee
Wyśmieniety smak, po jednym łyku wpadłem na pomysł żeby wstawić napój na chwile do lodówki. Po wyjęciu wypiłem niesamowicie smaczną jakby mrożoną kawe, słodziutki smak z aromatem kawy, bardziej mi podchodzi niż wanilia.
Rozpuszczalność bez zarzutów jedna z lepszych porównując do białem jakie piłem, konsystencja lekko gęsta.








Zmieniony przez - HadesSquad w dniu 2009-05-23 13:14:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Okey, solidny mc na prostych albo rumun i jedziesz
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Omega 3,6,9 + omega 3. Dobrze dawkuje ?

Następny temat

Spalacz na masie. Bez coffy/zamulenia.

WHEY premium