SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST - OLIMP -> Massacra2 <- by HadesSquad !!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 123681

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Usunięty przez Banan za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1190 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 18110
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Rybas swieta prawda!

Młody-89 racja

temat do zamkniecia
Hades powiedzial to co mial do powiedzenia

A ostatnie kilkanascie stron to ostra nagonka na niego
co to zmieni teraz

banan/pepo - zamknijcie temat

jesli hades napisze do Was to wklejcie to tutaj i tyle

po co ciagnac to dalej

Zmieniony przez - solaros w dniu 2009-07-16 21:11:56

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958336
dziadi - ok kolego ,ale juz nie spamuj

hades - na konto nie masz poki co zadnego bana, dlatego nie rozumiem pojecia "nie trybi", ja pisałem juz do Ciebie maila, wiec skoro Tobie tak łatwiej / czy cokolwiek innego, prosze o jak najwiecej info na maila , przeczytaj wszystkie posty od podsumowania i tam gdzie jest jakas niejasnosc, prosze chociaz w 1 zdaniu ją wytłumaczyc , opisac

ja juz nie bede sie bawił w detektywa, ale obszerniejsze info przydałoby sie masie userów czytajacym ten test (od podsumowania ponad 10000 odwiedzin!) takze mam nadzieje,ze to zrozumiesz, iz przez 2-3 dni w ten temat zajrzało wiecej osob niz przez 1/3 czasu jego trwania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Aha i ciekawe czy choć połowa tutaj z tak krzyczących powiedziała by to wszystko Hadesowi prosto w twarz.

Ale niby co? Czy ktos tu odnosił sie i wysmiewał jego zycie prywatne?
Kazdy mówi o tym co sie dzieje tu w tym tescie.

A czemu niby ktos mialby sie powiedziec to Hadesowi w twarz?
Co pobiłby nas, za to ze powiedzielismy mu o tym, ze zyebał test?
Tak by zrobił? Pokazalby jaki z niego "mocarz".

Ale wątpie zeby tak zrobil, bo nikt nie wysmiewal sie z niego czy z jego rodziny, czy z jego ceraty(jak to bylo w ktoryms tescie).

***

A DogFace przynajmniej nie był taki pazerny na suple i oddał je jak jego organizm ich nie przyjmował. Jak Hades ich tak bardzo chciał to mógł zachowac poziom prowadzenia testu Doga. Przejrzałem test, który założył to pierwsze wypiski były full wypas najlepsze z dotychczasowych testów... Szkoda ze Dog tego testu nie doprowadził do końca.

Pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 377 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31462
Pewnie moja odpowiedz bedzie skasowana ,ale moim zdaniem zawiedli organizatorzy i hades . Czasem czytam cos w dopingu , zagladam do spamu w tym dziale i hades juz o jakiegos czasu dowiadywal sie czegos o metce czy tesciu , a jego wypowiedzi wskazywały na to ze zamierza robic jakis cykl i to nie na odzywkach . Otwarcie pisal ze bedzie to bral gdy staral sie aby przyznano mu prowadzenie testu wiec troche dziwne ze nikt z zainteresowanych testem za tyle $$$ tego nie widział .
Druga sprawa ze test byl masowy a hades trenuje pod katem siły , a bardziej niz cykl masowy przydałaby mu sie redukcja bo zalany jeste ja swi*** . Wogole jak ktos wrzuca fotki w galerii zdjec o podobnym zalaniu i pisze ze robi mase to wszyscy lametuja ze lepiej ciac itp, bo wiadomo ze lepiej zaczac robic mase gdy sie wyglada estetycznie a nie jak tucznik . Niekturzy nawet twierdza ze lepiej łapie sie mieso przy nizszym bf I tu moje pytanie : dlaczego organizatorzy wybrali do testu spaslaka ?
ktory pewnie za cala swoja kase kupil testosteron i mete a na odzywki mu nie starczylo .Dobrze ze forum zafundowało mu towaru za ponad 2 klocki bo gorzej by wykorzystał ten cykl na saa

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3554 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 49349
Juz skonczcie pjerdolic ze z***al. Dobrze o tym wie, dotarlo to do niego po pierwszych 2 stronach nagonki. Sam sie zawiodlem na tescie. Ale kontuzje sie zdazają zwlaszcza na duzych ciezarach. Sam cos o tym wiem bo co chwile musze cos leczyc. Jak ktos wczesniej zauwazyl wątpie zeby ktorys z tak glosno krzyczących wycisnol z tego zestawu tyle co Hades.
Fenixpl nie mozesz byc pewny ze Dog by poprowadzil test swietnie. Nigdy nie wiadomo jak ktos sie bedize zachowywal za kilka tygodni i jak poprowadzi test. Oczywiscie nie atakuje cie Dog jestes madry facet i mam nadzieje ze zrozumiales przeslanie.

- Panie doktorze nie pale, nie pije, nie cpam, nie koksuje, jak dlugo bede zyl?
- a Po co ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 377 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31462
''wątpie zeby ktorys z tak glosno krzyczących wycisnol z tego zestawu tyle co Hades. '' a tam gadasz pierwszy cykl zawsze najmocniej kopie a zwlaszcza jak ktos robi z 2-ch srodków :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Otwarcie pisal ze bedzie to bral gdy staral sie aby przyznano mu prowadzenie testu wiec troche dziwne ze nikt z zainteresowanych testem za tyle $$$ tego nie widział .

Tu sie mylisz Banan o wszystkim wiedział, wystarczyło przeczytać kilka ostatnich wypowiedzi a nie pisać głupoty.

spaslaka

Marna prowokacja. Spaślaka chyba nie widziałeś.

Druga sprawa ze test byl masowy a hades trenuje pod katem siły

Banan też wyjaśniał dlaczego wybrano osobe która trenuje pod kątem siły. Ty czytać wogle umiesz?



Fenix nie mówiłem tutaj o Tobie.

Pozdr.

Zmieniony przez - Rybas w dniu 2009-07-16 22:58:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Administracja i moderatorzy napisali, ze zawiodl. To wpadlo 50 innych uzytkownikow, nie konicznie tacy, ktorzy na forum sa od dawna, i cisna rowno-jest okazja, to sie cisnie, czyz nie?

IMO to wyluzujcie. Banan postanowi co i jak, a Wy zamiast sie wozic, jakbyscie na wspole ufundowali test, darujcie zbedne komentarze " na poziomie".

p.s Zgadzam sie z Rybasem. Ciekaw jestem, ilu z Was potrafiloby to powtorzyc w oczy Hadesowi (inteligentniejsi wiedza o co chodzi)

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Idąc tym tropem pytam się Rybasa czy odważyłby się powtórzyć swoją wypowiedź o Dog Face prosto w jego oczy


Zmieniony przez - Dremor w dniu 2009-07-16 23:38:54
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Omega 3,6,9 + omega 3. Dobrze dawkuje ?

Następny temat

Spalacz na masie. Bez coffy/zamulenia.

WHEY premium