SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST - OLIMP -> Massacra2 <- by HadesSquad !!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 123678

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 6212 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 49212
a czego wy od neigo chcecie ma gazete zrobic, dostal suple na test i test prowadzi nigdzie nikt nie mowil ze bedzie trzymal w 100% diete w 100% treningi itp, ma przetestowac i testuje. To ze solaros robi wypiski super nie znaczy ze kazdy tak bedzie robi, a to ze suple tyle i tyle kosztowaly niema nic do tego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
O ile wiem to test miał pójść do osoby z dużym stażem i predyspozycjami i tak jest.
Mi akurat filmik z martwym ciągiem 230kgx3 Hadesa rekompensuje 4 tygodnie moich pełnych zdjeć i filmów wypisek

Trzym się bro i dasz rade.

A tak wogle chcecie żeby test był dobry, przejrzysty a tu robicie spam na 3 strony.

Pozdr.

Zmieniony przez - Rybas w dniu 2009-06-18 18:24:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 221 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3557
DOŚĆ spamu ! jedźmy z tym testem i już

,,BÓG HONOR SFD"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12026 Napisanych postów 160394 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234241
powiem krotko:

ROB SWOJE bro

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1167 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 40239
PO PIERWSZE BYLE JAK ALE SIĘ ZACHOWUJCIE
Pele
nawiązując do całokształtu, to uważam że hades trochę zagrał nie uczciwie. Po prostu rzucił się na test wiedząc od samego początku, że będzie mu ciężko o wypiski. Stres nauki i teraz są tego efekty. Od samego początku nie w głowie mu treningi, zresztą chyba nam wszystkim co studiują jak zbliżają się zaliczenia. Niestety zagrała chciwość i chęć zgarnięcia tak dużej liczby odżywek.

wejdź na inne testy Hadesa i zobacz jak były one prowadzone, poza tym każdy ma słabszy okres w życiu, a zdarzają się sytuacje nie zależne od nas. Jakbyś nie wiedział to Kubson miał niedawno kontuzję ręki (złamany paluch u prawej ręki), a ona tak go zmobilizowała, że teraz na większych ciężarach jedzie niż przed kontuzją. Teoretycznie powinny być mniejsze, a jednak...

Jedynym argumentem Hadesa będą pozostałe treningi, ale o nie jestem spokojny... że da z siebie 110%

Jedna chwila może zmienić twoje życie.
Śpiewa z nami cały kraj, je**ć, ja**ć ITI!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
wyniki są, znaczy nie obija sie(a patrzac na jakim juz eleganckim poziomie robione, budzą podziw),

wpiski raz rzadziej bardziej lakonicznie, raz czesciej bardziej obficie,

norma, taka jest kolej rzeczy, jak ktoś nie wierzy, niech zrobi sobie test/dziennik.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4568 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34748
Hades - nie przejmuj się. Jako jeden z forumowiczów oficjalnie tu stwierdzam że test jest ok.
Jako gwiazda największego testu powinieneś odsyłać do swojego rzecznika prasowego
Nie wiem co się stało, mam jednak nadzieję że wszystko będzie ok (i nie mam tu testu na myśli, co się chciałem o Massacrze2 dowiedzieć, to już wiem ) Powodzenia

Zmieniony przez - tygrum w dniu 2009-06-18 23:02:34

Witalij Kliczko na prezydenta Ukrainy !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6501 Napisanych postów 62291 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777568
Panowie to jest test , a nie spam post jak się komuś nie podoba proszę nie zaglądać.

Hades miał przejściowe problemy wyjaśnił z Adminem po sprawie.

Miło by było jakby komentarze ograniczyły się do dopingu Hadesa lub rad

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4568 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34748
dopingu Hadesa

Witalij Kliczko na prezydenta Ukrainy !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958336
Nie spamować - bo polecą bany, to jest test sponsorowany, a wiekszosc ostatnich wpisów robi tutaj śmietnik , nie wnosi nic MERYTORYCZNEGO do testu, tak więc jest to 1 - i zarazem OSTATNIE ostrzeżenie.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Omega 3,6,9 + omega 3. Dobrze dawkuje ?

Następny temat

Spalacz na masie. Bez coffy/zamulenia.

WHEY premium