SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST SPONSOROWANY - MASA [z] AMIX by Slayerek01 - pods.str.18!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 28900

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 203
Jeden z najlepiej prowadzonych testow na forum, wszystko ładnie i przejrzyście. Efekty koścowe jak na takie suplementy jak miaś bardzo dobre, niedość że sylwetka całościowo lepiej wygląda to jeszcze rekordy życiowe. Jestem pełna podziwu zaangażowania oraz wytrwałości. Soga juz wcześniej dałam ale ktoś za mnie może :P ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91259
Tóż po moim teście chciałaś dodać ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1297
Bardzo dobry test ! Gratki za trzymanie diety i wytrwałości w tak trudnym siłowo treningu !! dużo fotek ciekawe filmy ciężary udokumentowane na filmie, a nie pisane tak jak wielu tu na tym forum robi wielkie kozaki

Widać postęp pleców szersze :) klata większa, bary przód masywniejsze no i wzrost siła

Powodzenia przy następnych testach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 487 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7218
to ja tu mysle zagladne jak Ci idzie

a tu ło taki numer..........

chyba dobrze???....

nie no dobrze

Tak mnie intersesowło te 110%(?)


200 będzie celuj,celuj

Powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 201 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16516
Ale foty to są fatalne - pierwsze 'przed' rozświetlone, drugie 'po' już widać cienie; cholera wie czy obserwowany efekt to światło czy faktycznie te pare kilo więcej. Wymiarowo jednak bardzo fajnie

Zmieniony przez - bucefau w dniu 2010-06-09 16:49:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 6212 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 49212
cholera wie czy obserwowany efekt to światło czy faktycznie te pare kilo więcej - no nie tylko cholera ale i ja wiem ze jest wiecej i lepiej
ps nie ma co celowac w 200 tylko trzeba to zrobic ;) ale narazie 2 tygodnei luzu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12092 Napisanych postów 160556 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234910
dobrze jest zmiana na plus
choc mogles zrobic ten sam efekt majac 2-3kg mniej na wadze.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 6212 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 49212
tzn bo nie kumam ? :) chodzi ze moglem nie dowalic brzucha ? ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12092 Napisanych postów 160556 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234910
tak
hehe

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 724 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11648
bardzo mi sie spodobal test dzis go od poczatku przesledzilem:) sog ziomek

NO PAIN! NO GAIN!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zwiększenie masy mięsniowej

Następny temat

piracetam, d aspartic acid

WHEY premium