SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST Nowego białka - ocena userów i opinie PODSUMOWANIE str 15

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 19609

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94723 Napisanych postów 364686 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669818
#1 smak Cookie
a) Próbkę rozpuszczono w 250 ml wody 50 gram
3) Ocena smaku: 9– jak na tą ilość wody ok rzadkie jak lubię smak naprawdę fajny .
4) Ocena rozpuszczalności: 10, brak jakichkolwiek grudek ij piany
5) Gęstość: rzadkie jak lubię
6) Porównanie do produktów rynkowych i ogólna opinia : na tle innych białek wypadło bardzo fajnie ,na pewno wezmę opakowanie

#2 smak Chocolate
a) Próbkę rozpuszczono w 250 mlwody ok 50 gram
3) Ocena smaku: 1 – to nawet obok czekolady nie stało
4) Ocena rozpuszczalności: 10, elegancko żadnej piany , grudek
5) Gęstość: 10 rzadkie idealne
6) Porównanie do produktów rynkowych i ogólna opinia : najgorsza czekolada jaką piłem w ciągu ostatnich 10 lat

#3 smak Vanilla
a) Próbkę rozpuszczono w 250 ml wody ok 50 gram
3) Ocena smaku: 10– no dla mnie bomba !! bardzo mi smakowało jak nie przepadam za vanilia , na pewno kupię
4) Ocena rozpuszczalności: 10, jak wcześniej
5) Gęstość: 10 rzadkie jak lubię
6) Porównanie do produktów rynkowych i ogólna opinia : smak/zapach kosa jak będę miał kupować wanilię to na pewno tą

#4 smak Strawberry
a) Próbkę rozpuszczono w 250 ml wody ok 50 gram
3) Ocena smaku: 5 – bez szału nie czuć tej truskawki
4) Ocena rozpuszczalności: 10 bez zastrzeżeń
5) Gęstość:10 rzadkie czyli super jak dla mnie
6) Porównanie do produktów rynkowych i ogólna opinia : słabo wypadło przy innych truskawkach które piłem


Ogólne podsumowanie ciastko i vanilia bardzo dobre i smaczne
czekolada i truskawka słabo ( czekolada porażka)
jak dla mnie ciut przesłodzone ale do omleta/racuchów super
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4540 Napisanych postów 35811 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263205


Zapraszam na mój mały teścik, starałem sie sprawdzić białka nie tylko w postaci klasycznych szejków ale także w kuchni, nie tylko jako podbicie białka ale także jako dodatek smakowy


no to jedziemy....

____________________________________________________________________


1) Testowany smak Truskawka
2) Próbkę rozpuszczono w wodzie ~170ml
3) Ocena smaku 1-10 plus komentarz 5 - na wstępie warto zaznaczyć, że po prostu nie przepadam za truskawkowymi białkami... zawsze mocno podchodzą mi słodzikiem i chemią. W tym przypadku moje podniebienie również nie zostało zdobyte, ale nie mogę stwierdzić, że było niedobre
4) Ocena rozpuszczalności 1-10 plus komentarz 10 - rozpuszczalność na najwyższym poziomie, brak problemów
5) Gęstość dość wodniste / rzadkie
6) Porównanie do produktów rynkowych i ogólna opinia tak jak pisałem nie przepadam za truskawkowymi białkami, nie podchodzą mi, ale też nie było jakieś tragedii. Na pewno smakowało mi bardziej niż truskawka wpc sci teca.
Jeśli ktoś lubi tego typu smaki to możliwe, że sie skusi. Dla siebie nie kupiłbym truskawki






1) Testowany smak Truskawka
2) Próbkę rozpuszczono w wodzie ~20ml, na polewę do racuchów
3) Ocena smaku 1-10 plus komentarz 6 - tutaj jako dodatek do jedzenia białko wypadło troche lepiej smakowo. Nie było złe, ale wciąż nie jest to "mój smak"
4) Ocena rozpuszczalności 1-10 plus komentarz 10 - rozpuszczalność bez zarzutów, mimo że to nie był szejk tylko polewa wszystko fajnie stworzyło gładką mase
5) Gęstość siłą rzeczy bardzo gęste
6) Porównanie do produktów rynkowych i ogólna opinia jako dodatek do dania było już troche smaczniej. Myśle, że od czasu do czasu mógłbym zapodać w takiej formie




____________________________________________________________________


1) Testowany smak Wanilia
2) Próbkę rozpuszczono w wodzie ~ 170ml
3) Ocena smaku 1-10 plus komentarz 9 - bardzo smaczne białko, przyjemnie sie piję. Chciało by sie więcej
4) Ocena rozpuszczalności 1-10 plus komentarz 10 - bez zarzutów
5) Gęstość dość rzadkie
6) Porównanie do produktów rynkowych i ogólna opinia bardzo fajna wanilia, na pewno jedna ze smaczniejszych na rynku. Jeśli chodzi o lepsze to na myśl przychodzi mi niedawno testowana na forum wanilia BSN, dobrze wspominam również wanilie Trec'a.
Testowany smak na pewno znajduję sie w czołówce





1) Testowany smak Wanilia
2) Próbkę rozpuszczono w wodzie ~20ml, jako nadzienie do naleśników
3) Ocena smaku 1-10 plus komentarz 10 - tutaj daje już maksymalną ocenę, białko będzie super dodatkiem do wszelkich naleśników, placków, gofrów itd
4) Ocena rozpuszczalności 1-10 plus komentarz 10 - bardzo fajnie sie rozpuściło, gładkie nadzienie o fajnej konsystencji
5) Gęstość gęste, bo takie miało być
6) Porównanie do produktów rynkowych i ogólna opinia bardzo smaczne białko, sprawdzi sie do wielu dań




____________________________________________________________________


1) Testowany smak Czekolada
2) Próbkę rozpuszczono w wodzie ~200ml
3) Ocena smaku 1-10 plus komentarz 4 - niestety zawiodłem się... na pierwszym planie czuć słodzik, dopiero gdzieś w tle wyczuwalny smak przepłukanej czekolady
4) Ocena rozpuszczalności 1-10 plus komentarz 10 - bez zastrzeżeń
5) Gęstość wodniste
6) Porównanie do produktów rynkowych i ogólna opinia Miałem duże oczekiwania co do czekolady... niestety zawiodłem się.
Smak dość słaby, czekolada średnio wyczuwalna gdzieś w tle. Piłem smaczniejsze białka




1) Testowany smak Czekolada
2) Próbkę rozpuszczono w wodzie ~20ml jako polewa do racuchów
3) Ocena smaku 1-10 plus komentarz 6,5 - tutaj smak już lepszy niż w klasycznym szejku, jednak wciąż to nie jest "to"
4) Ocena rozpuszczalności 1-10 plus komentarz 10 - bez zarzutów
5) Gęstość gęste siłą rzeczy
6) Porównanie do produktów rynkowych i ogólna opinia jako dodatek do dania czekolada wypadła troche lepiej niż w klasycznym szejku, mimo wszystko to wciąż nie do końca to czego oczekiwałbym od czekoladowego białka




____________________________________________________________________


1) Testowany smak Cookie
2) Próbkę rozpuszczono w wodzie ~180ml
3) Ocena smaku 1-10 plus komentarz 10 - bardzo smaczne białko, przyjemne ciasteczko
4) Ocena rozpuszczalności 1-10 plus komentarz 10 - bez zrzutów
5) Gęstość dość rzadkie
6) Porównanie do produktów rynkowych i ogólna opinia bardzo smaczne białeczko. Lubie wszelkie ciasteczkowe smaki, to z pewnością jedno z lepszych, chętnie widziałbym u siebie na półce. Jeśli na siłe sie do czegoś przyczepiać to można by delikatnie wzmocnić smak ciasteczka ale juz bez dokladania słodkości




1) Testowany smak Cookie
2) Próbkę rozpuszczono w mleku ryżowym ~170ml
3) Ocena smaku 1-10 plus komentarz 10 - tak jak wcześniej, bardzo dobre - smaczne białko
4) Ocena rozpuszczalności 1-10 plus komentarz 10 - bez zarzutów
5) Gęstość troche gęstsze niż w wodzie, delikatnie inna konsystencja. Jest okej.
6) Porównanie do produktów rynkowych i ogólna opinia Tak jak wcześniej pisałem, bardzo smaczne białko, na pewno wysoko w czubie jeśli chodzi o ciasteczkowe smaki rynku. Piłbym z dużą przyjemnością




____________________________________________________________________


OGÓLNE PODSUMOWANIE CAŁOŚCI...

Jeśli chodzi o smaki to z pewnością ciasteczko i wanilia warte uwagi - bardzo dobre, sprawdzą sie zarówno w klasycznych szejkach jak i jako dodatki do wszelkiej maści kuchennych wyrobów.
Zawiodłem sie niestety na czekoladzie, liczyłem na coś więcej i bardzo czekałem żeby jej spróbować... no trudno.
Truskawkowych białek tak jak pisałem - fanem nie jestem

Jeśli chodzi o klasyfikacje widziałbym to tak:

1. Cookie
2. Wanilia
3. -
4 Truskawka i czekolada


Oceniając te produkty warto również zwrócić uwagę na świetną rozpuszczalność.
Białka bez problemu rozpuszczały sie zarówno w szejkerze jak i w szklance przy pomocy łyżeczki.
Wychodził z nich także bardzo fajne polewy / nadzienia do dań. Konsystencja była gładka i jednolita.


Białka bardzo ciekawe, jedne lepsze inne trochę słabsze, na pewno czekam na więcej informacji odnośnie produktu - cena, makro itd.


Dziękuje za możliwość wzięcia udziału w teście
3

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11393 Napisanych postów 72669 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958458
Lista osób, która nie zdała recenzji lub nie wypisała opinii na temat wszystkich smaków.
Przypominam , proszę o zakończenie testu do końca tygodnia


/ jeżeli na liście występuje błąd - proszę pisać na pw i podać link/linki do recenzji /

BRAK:
14. lasican1
18. Corum
22. dmq92
23. erwinoos
25. ej_kozuchowska
26. Homster
32. bialy888 (3 smaki)
36. domer
39. kamil008
41. MoonDancer
45. Damian_619
49. seba435 (1 smak)
54. Hepcio
61. JustBlackBerry
65. polka88
68. 12Bartek88
69. keystone69 (1 smak)
76. hellriser
78. popuri
80. Hekade (1 smak)
84. anubis84
85. siodema
87. liszka2000
88. bugi24 (3 smaki)
89. BR10
90. Patryk2020
94. meczybula (3 smaki)
97. rkarpinski



Zmieniony przez - Banan w dniu 2015-12-01 10:46:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 43 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1877
1) Testowany smak truskawka
2) Próbkę rozpuszczono w wodzie ~200ml rzadkie
3) Ocena smaku 1-10 plus komentarz 6 - słodkie jak poprzednie a truskawka słabo wyczuwalna
4) Ocena rozpuszczalności 1-10 plus komentarz 10 - bez zarzutów
5) Gęstość - rzadkie
6) Porównanie do produktów rynkowych i ogólna opinia - najsłabszy smak wg mnie z całego testu.


Ogólnie fajne białko, troszkę za słodkie jak na mój gust, teraz czekamy na firmę, cenę i aminogram. Dzięki za możliwość udziału w teście!!


Zmieniony przez - biały888 w dniu 2015-12-01 10:52:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754788
1. Smak Ciasteczkowy

a) Próbkę rozpuszczono w 250 ml wody ok 30 gramów.
3) Ocena smaku: 8 - bardzo dobry. Szczególnie jeżeli ktoś lubi słodkie białka. Wg mnie ta słodkość jest trochę za mocna w stosunku do intensywności smaku. Ogólnie wszystkie białka lepiej się sprawdzają jako dodatek do np płatków owsianych, czy koktajlu z nimi.
4) Ocena rozpuszczalności: 10 bez zastrzeżeń. Dwa machnięcia shakerem, bez sitka.
5) Gęstość: rzadka i wodnista. Typowa dla wpc/wpi.
6) Porównanie do produktów rynkowych i ogólna opinia: ciężko tu znaleźć jakieś porównanie. Wypada trochę gorzej niż np Ultimate Prostar ciasteczkowy.

2. Smak Czekoladowy

a) Próbkę rozpuszczono w 250 ml wody ok 30 gramów
3) Ocena smaku: 8 - fajny czekoladowy smak. Odpowiednia słodkość i intensywność.
4) Ocena rozpuszczalności: 10 bez zastrzeżeń. Dwa machnięcia shakerem, bez sitka.
5) Gęstość: rzadka i wodnista. Typowa dla wpc/wpi.
6) Porównanie do produktów rynkowych i ogólna opinia: smak bardzo podobny do Trec Ultimate Protein lub Scitec Super 7. Trochę słodszy.

3. Smak Waniliowy

a) Próbkę rozpuszczono w 250 ml wody ok 30 gramów
3) Ocena smaku: 7,5 - niezły smak jak na wanilię. Dość słodki.
4) Ocena rozpuszczalności: 10 bez zastrzeżeń. Dwa machnięcia shakerem, bez sitka.
5) Gęstość: rzadka i wodnista. Typowa dla wpc/wpi.
6) Porównanie do produktów rynkowych i ogólna opinia : Słodsze niż znane Polskie firmy, np Trec, Olimp. Daje to trochę lepsze odczucie smakowe.

4. Smak Truskawkowy

a) Próbkę rozpuszczono w 250 ml wody ok 30 gramów.
3) Ocena smaku: 6 – czuć truskawkę, ale smak ten nie jest szczególne dobry. Średnia słodkość.
4) Ocena rozpuszczalności: 10 bez zastrzeżeń. Dwa machnięcia shakerem, bez sitka.
5) Gęstość: rzadka i wodnista. Typowa dla wpc/wpi.
6) Porównanie do produktów rynkowych i ogólna opinia : Rzadko kiedy truskawka wypada dobrze. Jedynie Scitec Whey Superb wyróżnia się tutaj, więc można stwierdzić, iż produkt porównywalny z innymi Polskimi firmami. Wg mnie jest to ulepszona wersja SFD WPC Plus. Identyczny smak i zapach. Dużo lepsza rozpuszczalność i mniej piany.
1

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 896 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 36654
TESTOWANY SMAK : VANILLA
PRÓBKĘ ROZPUSZCZONO : W 200 ml wody + 50 gr produktu
OCENA SMAKU : Smak powiedziałbym że bardzo dobry jak na rozpuszczenie białeczka z wodą 8/10
OCENA ROZPUSZCZALNOŚCI :Bez problemu 0 grudek , fajne gęste, ze względu na to że rozpuściłem to w 200ml wody. Nie było piany ani grudek.
PORÓWNANIE DO PRODUKTÓW RYNKOWYCH I OGÓLNA OPINIA : Zapach bardzo fajny, ogólnie stawiałbym na równo z firmą all nutrition, lepsze na pewno do ostrovit i troszeczke gorsze od treca.

TESTOWANY SMAK : CHOCOLATE
PRÓBKĘ ROZPUSZCZONO : W 200ml wody + 50gr produktu
OCENA SMAKU: Dla mnie smak czekolada bardzo dobry, powiem szczerze że jestem miło zaskoczony, gdyż w większości czekoladowych smaków co piłem z wodą były gorsze. 8/10
OCENA ROZPUSZCZALNOŚCI: kolejne 10, 0 piany,0 grudek ogólnie nie ma się do czego przyzepić. Gęste, takie same jak woda, dlatego że mało dodaje wody do białeczek, aby poczuć bardziej smak.
PORÓWNANIE DO PRODUKTÓW RYNKOWYCH I OGÓLNA OPINIA : Wydaje mi się lepsze od ostrovitu i all nutrition, stawiałbym na równi z trecem ten smak.
TESTOWANY SMAK : COOKIE
PRÓBKĘ ROZPUSZCZONO : W 200ml wody + 50gr produktu
OCENA SMAKU : Smaczek jest jak dla mnie najlepszy z tych wszystkich 10/10,
OCENA ROZPUSZCZALNOŚCI : Kolejne 10, 0 piany, 0 grudek ogólnie wszystko bardzo dobre. Gęse takie same jak woda, dlatego że dodaje mało wody aby poczuć lepszy, wyraźny smaczek.
PORÓWNANIE DO PRODUKTÓW RYNKOWYCH I OGÓLNA OPINIA : Nie piłem innych firm, aczkolwiek ten zapach mnie rozłożył na łopatki i nie wydaje mi się aby inne firmy produkowały lepsze.

TESTOWANY SMAK : STRAWBERRY
PRÓBKĘ ROZPUSZCZONO : W 200ml wody + 50gr produktu
OCENA SMAKU : Smak jak dla mnie też bardzo dobry, pierwszy raz piłem smak truskawkowy i powiem szczerze że jestem bardzo miło zaskoczony 9/10, czuć wyraźną truskawkę.
OCENA ROZPUSZCZALNOŚCI : Kolejne 10, 0 problemów 0 piany,0 grudek. Gęstsze trochę od wody.
PORÓWNANIE DO PRODUKTÓW RYNKOWYCH I OGÓLNA OPINIA : Niestety nie posiadam porównania do innych firm.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
JustBlackBerry Instruktor CrossFit
Ekspert
Szacuny 402 Napisanych postów 8425 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 142732
1) Chocolate
2) Próbkę rozpuszczono w mleku
3) Ocena smaku: 8
Smak bardzo podobny do słodzonego kakao typu nesquik Nie za słodkie, co akurat na duży plus, szczególnie, jeśli rozpuszcza się w mleku. Brak chemicznego posmaku.
4) Ocena rozpuszczalności: 10
Rozpuszcza się idealnie, brak grudek.
5) Gęstość
Gęstość w porządku - nie jest ani zbyt wodniste, ani zbyt gęste - akurat
6) Porównanie do produktów rynkowych i ogólna opinia
Produkt w żaden sposób nie odbiega od produktów rynkowych, które miałam okazję spróbować. Smak czekoladowy zamawiam bardzo często i z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że zamówiłabym te białeczko po ogłoszeniu nazwy producenta

1) Cookie
2) Próbkę rozpuszczono w mleku
3) Ocena smaku: 9
Smak słodki, bardzo ciasteczkowy. Nadaje się zarówno do rozpuszczenia w mleku jak i do posłodzenia różnych dań, typu owsianka Brak chemicznego posmaku.
4) Ocena rozpuszczalności: 10
Rozpuszcza się idealnie, brak grudek.
5) Gęstość
Gęstość w porządku - nie jest ani zbyt wodniste, ani zbyt gęste - akurat
6) Porównanie do produktów rynkowych i ogólna opinia
Produkt w żaden sposób nie odbiega od produktów rynkowych, które miałam okazję spróbować. Smaki ciasteczkowe, podobnie jak czekoladowe należą do moich ulubionych i najczęściej zamawianych - stąd mam dobra możliwość porównania. Tak, jak w przypadku smaku czekoladowego - z chęcią zamówiłabym te ciasteczko. Zdecydowanie jest w czołówce moich "ciasteczek"

1) Strawberry
2) Próbkę rozpuszczono w mleku
3) Ocena smaku: 7
Białko bardzo słodkie, ale również smaczne. Nie przepadam zbytnio za smakami owocowymi, ale ten mnie przekonał
4) Ocena rozpuszczalności: 10
Rozpuszcza się idealnie, brak grudek.
5) Gęstość
Gęstość w porządku - nie jest ani zbyt wodniste, ani zbyt gęste - akurat
6) Porównanie do produktów rynkowych i ogólna opinia
Produkt w żaden sposób nie odbiega od produktów rynkowych, które miałam okazję spróbować. Jest słodkie, ale w pozytywny sposób. Próbowane przeze mnie białko z chęcią bym jeszcze popróbowała, ale raczej okazjonalnie, gdyż za owocowymi smakami nie przepadam aż tak bardzo

1) Vanilla
2) Próbkę rozpuszczono w mleku
3) Ocena smaku: 8
Miłe zaskoczenie, gdyż wanilia zawsze była dla mnie takim "banalnym " smakiem, rzadko jedzonym, niezbyt lubianym. Te jednak jest przyjemnie słodkie i zdecydowanie czuć tę wanilię
4) Ocena rozpuszczalności: 10
Rozpuszcza się idealnie, brak grudek.
5) Gęstość
Gęstość w porządku - nie jest ani zbyt wodniste, ani zbyt gęste - akurat
6) Porównanie do produktów rynkowych i ogólna opinia
Produkt w żaden sposób nie odbiega od produktów rynkowych, które miałam okazję spróbować - ba, jest nawet lepszy Jak w mało którym białku wyraźnie czuć wanilię.

Ogólnie wszystkie białka przypadły mi do gustu, mimo dużej rozbieżności smaków - od deserowych, przez owocowe. Wszystkie z chęcią bym jeszcze kiedyś skonsumowała, chociaż nie ukrywam, że zakochałam się w ciasteczku Tak czy inaczej, bardzo wszystkim polecam - nie tylko ze względu na smak, ale i doskonałą rozpuszczalność i idealną gęstość
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 259
1) Wanilia
- rozpuszczono w mleku ok. 250 ml / 30g prochu
- smak 9/10 słodziutkie, bardzo przypadło mi do gustu
- rozpuszcza się bardzo dobrze w mleku 9/10
- bardzo rzadkie jak na białko rozpuszczone w mleku
- w porównaniu do innych produktów u mnie zajmuje pierwsze miejsce głownie za smak; lepsze niż: Olimp, Trec
2) Czekolada
- rozpuszczono w mleku ok. 250 ml / 30 g prochu
- smak 8/10 nie był aż tak intensywny w porównaniu do wanilii, ale równie przyjemny dla żołądka
- rozpuszczalność 9/10 bardzo dobrze rozpuściło się w mleku
- rzadkie w sam raz
- ogólna oponie wystawiam 8/10 słabsze w porównaniu do białaczka firmy scitec naturation, lepsza od bulk powder
3) Ciastko
- rozpuszczono w wodzie ok. 250 ml / 30 g prochu
- smak oceniam na 8/10 trochę mniej przypadł do gustu niż wanilia i czekolada ( być może lepiej smakowało by rozpuszczone w mleku )
- rozpuszcza się bardzo dobrze w wodzie 9/10
- bardzo rzadki
- ogólną opinie wystawiam na dobry, jedyna wada jest jak dla mnie smak, poza tym wszystko ok
4) Truskawka
- rozpuszczono w wodzie ok. 250 ml / 30 g prochu
- smak oceniam na 7/10 dla mnie zajmuje ostatnie miejsce; smak trochę za bardzo wodnisty, mniej intensywny niż pozostałe próbki
- rozpuszcza się bardzo dobrze w wodzie 9/10
- bardzo rzadki
- ogólna opinia jest dobra lecz znalazł bym na rynku lepsze białko o tym smaku, rozpuszczalność i konsystencja nadrabia

Ogólną opinie dla białek wystawiam na bardzo dobra, jest godna polecenia. Wanilia przypadła mi najbardziej do gustu i jest u mnie na pierwszym miejscu smakuje jak rozpuszczane lody Reszta smaków jest także dobra. Rozpuszczalność jest idealna, w wodzie jak i w mleku za to wystawiam największego plusa.



Zmieniony przez - kamil008 w dniu 2015-12-02 16:58:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 864 Napisanych postów 4961 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 83572
Cookie

2, Próbkę rozpuszczono w 300ml ok 35g
3. Ocena smaku - 8. Pierwsze co przykuło moją uwagę to zapach. Bardzo przyjemny. W smaku również fajnie - w takich proporcjach nie za słodkie, niezbyt mocny smak ale smaczny.
4. Ocena rozpuszczalności - 10. Kilka ruchów szejkerem i wszystko rozpuszczone, Zero piany, zero grudek czy innego osadu.
5. Gęstość - dosyć rzadkie
6. Porównanie do produktów rynkowych i ogólna opinia - Ten smak zasłużył ogólnie na mocną 7. Dobra rozpuszczalność, przyjemny smak, jednak bez efektu WOW. Jeżeli cenowo będzie ok, mogę wrócić do tego białka.

Chocolate

2. Próbkę rozpuszczono w 300ml ok 35g
3. Ocena smaku - 5. Niestety, ale jako fan tego smaku trochę się rozczarowałem. Mało wyrazisty smak.
4. Ocena rozpuszczalności - 10. Kilka ruchów szejkerem i wszystko rozpuszczone, Zero piany, zero grudek czy innego osadu.
5. Gęstość - dosyć rzadkie
6. Porównanie do produktów rynkowych i ogólna opinia - Całościowo daje 6. Smakowo słabo, ocene ratuje dobra rozpuszczalność. Porównując do innych firm, to testowane białko wypada blado.

Strawberry

2. Próbkę rozpuszczono w 300ml ok 35g
3. Ocena smaku - 7. Jak nie lubię owocowych smaków, to ten wypiłem bez bólu. Nie za słodkie, momentami kwaskowate.
4. Ocena rozpuszczalności - 10. Kilka ruchów szejkerem i wszystko rozpuszczone, Zero piany, zero grudek czy innego osadu.
5. Gęstość - dosyć rzadkie
6. Porównanie do produktów rynkowych i ogólna opinia - Białko na 7. Nie próbowałem wielu owocowych, więc nie mam porównania. Ale z mniejszą ilością płynu, może być gęstsze i robić jako polewa do np. pancakes

Vanilla
2. Próbkę rozpuszczono w 300ml ok 35g
3. Ocena smaku - 6. Wanilia jak wanilia. Niczym się nie wyróżnia.
4. Ocena rozpuszczalności - 10. Kilka ruchów szejkerem i wszystko rozpuszczone, Zero piany, zero grudek czy innego osadu.
5. Gęstość - dosyć rzadkie
6. Porównanie do produktów rynkowych i ogólna opinia - 6. Nic specjalnego, niczym nowym nie zaskoczyło. Chociaż smakowało mi bardziej niż białko Treca, to ogólnie przeciętne.

Białka nie jakieś zachwycające, ale też nie najgorsze. Ciekawy jestem ceny

Per aspera ad astra

Nie ma odpornych na ciosy, są tylko źle trafieni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
1) Vanilia
2) Po 50g rozpuszczone na mleku i wodzie
3) 10 jedna z lepszych vanili, nie daje chemią, nie jest za słodka czy mdła, nie czuć goryczki
4) 10 na wodzie na mleku nie było problemów, parę machnięć szejkerm gęstość gotowe
5) Gęstość chyba standardowa, bardziej taka wodnista , dobrze się piło nie zalegało nigdzie
6) Smak wyraźniejszy od np. trec ultimata protein.

1) Ciastko
2) Po 50g rozpuszczone na mleku i wodzie
3) 8 troszkę dla mnie za słodki,
4) 10 na wodzie na mleku nie było problemów, parę machnięć szejkerm gęstość gotowe
5) Gęstość chyba standardowa, bardziej taka wodnista , dobrze się piło nie zalegało nigdzie
6) W Mr big smak trochę gorszy był bardziej gorzkawy, ale jak pamiętam chyba miał fajny dodatek skruszonej czekolady

1) Truskawka
2) Po 50g rozpuszczone na mleku i wodzie
3) 8 w smaku w porządku, mógłby być bardziej wyrazisty
4) 10 na mleku bez problemu, 7 na wodzie się jakoś zdziwiłem bo miałem grudki
5) Gęstość chyba standardowa, bardziej taka wodnista , dobrze się piło nie zalegało nigdzie
6) W porównaniu do Scitec’a protein delite nie jest przesłodzona, ale scitec miał fajny kwaskowaty posmak.


1) Czekolada
2) Po 50g rozpuszczone na mleku i wodzie
3) 7 mogło by być bardziej czekoladowe, smak podobny do nesquica
4) 10 na wodzie na mleku nie było problemów, parę machnięć szejkerm gęstość gotowe
5) Gęstość chyba standardowa, bardziej taka wodnista , dobrze się piło nie zalegało nigdzie
6) Jak już wspomniałem wyżej na tle normalnych czekolad (gdzie podatek jest wyższy na ten smak) mógłby być bardziej intensywniejszy

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CYKL DO KONSULTACJI

Następny temat

Jakie bcaa wybrać?

WHEY premium