SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST Nowego białka - ocena userów i opinie PODSUMOWANIE str 15

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 19613

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887242
Smak waniliowy:
1) Próbkę rozpuszczono w wodzie: 50 gram białka na 300 ml wody
2) Ocena smaku: 10/10 jeszcze nigdy nie zawiodłem się na smaku waniliowym i tak samo było w tym wypadku mega smak jak dla mnie nie przesłodzone tak powiedział bym w sam raz
3) Ocena rozpuszczalności: 10/10 kilka szybszych machnięć szejkerem i białko w całości rozpuszczone
4) Gęstość: płynna
5) Porównanie do produktów rynkowych i ogólna opinia: zdecydowanie porównał bym to białko do smaku waniliowego firmy Scitec ;) Jak dla mnie smak dokładnie identyczny czyli z wyższej półki. Jeśli tylko ukaże się promocja białka zapewne zagości u mnie w szafce.

Smak czekoladowy:
1) Próbkę rozpuszczono w wodzie: 50 gram białka na 300 ml wody
2) Ocena smaku: kolejny smak która zaliczam do swoich ulubionych w smaku przypomina ciepłe kakao z mlekiem ;) jak dla mnie 10/10
3) Ocena rozpuszczalności: 10/10 kilka szybszych machnięć szejkerem i białko w całości rozpuszczone
4) Gęstość: płynna
5) Porównanie do produktów rynkowych i ogólna opinia: Dla mnie smakuje dokładnie tak samo jak czekolada AllNutrition - fakt faktem miałem tylko jedną próbkę ale po spróbowaniu białka z testu od razu skojarzyłem go z AN, kolejne białko które mógł bym dodać do swojej kolekcji.

Smak truskawkowy:
1) Próbkę rozpuszczono w wodzie: 50 gram białka na 300 ml wody
2) Ocena smaku: 2/10 niestety po spróbowaniu wanilii i czekolady liczyłem, że tutaj też się miło zaskoczę, niestety truskawka jak dla mnie to to nie była ciężko mi nawet powiedzieć jak smakowało.
3) Ocena rozpuszczalności: 10/10 kilka szybszych machnięć szejkerem i białko w całości rozpuszczone
4) Gęstość: płynna
5) Porównanie do produktów rynkowych i ogólna opinia: w tym przypadku niestety nie mam porównania do truskawek z innych firm ale po spróbowaniu truskawki z testów chyba nie będę na tyle odważny by zakupić truskawkę innej firmy.

Smak ciasteczkowy:
1) Próbkę rozpuszczono w wodzie: 50 gram białka na 300 ml wody
2) Ocena smaku: 7/10 smak całkiem przyjemny jedynym jego minusem jest to, że jest strasznie słodki i o ile ja jestem łasuchem i za słodkim mega przepadam tak dla mnie to była przesadzona słodycz. Być może w większej ilości wody ta słodycz trochę przeminie
3) Ocena rozpuszczalności: 10/10 kilka szybszych machnięć szejkerem i białko w całości rozpuszczone
4) Gęstość: płynna
5) Porównanie do produktów rynkowych i ogólna opinia: W tym przypadku również nie mam porównania do produktów innych firm ponieważ w mojej kolekcji nie było białka o smaku ciasteczkowym natomiast po tym teście będę miał je na uwadze ponieważ od czasu do czasu warto wrzucić jakieś urozmaicenie a to mi przypadło do gustu.

Dziękuje bardzo za możliwość wzięcia udziału w testach. Czekam też z niecierpliwością aż odkryją się karty i będziemy mogli przekonać się co dobrego i jakiej firmy kosztowaliśmy ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 242 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3304
1) Testowany smak: COOKIE
2) Próbkę rozpuszczono w wodzie 30g prochu
3) Ocena smaku: 8/10 nie za słodkie i można rozpoznać smak bez problemu
4) Ocena rozpuszczalności: 10/10
5) Gęstość: wodnista konsystencja


1) Testowany smak: Truskawka
2) Próbkę rozpuszczono w wodzie 30g prochu
3) Ocena smaku: 5/10, strasznie nie podchodzą mi owocowe białka, chemiczny smak.
4) Ocena rozpuszczalności: 10/10
5) Gęstość: wodnista konsystencja


1) Testowany smak: Vanilla
2) Próbkę rozpuszczono w wodzie 30g prochu
3) Ocena smaku: 7/10,fajne w smaku, dobra Vanilia ;)
4) Ocena rozpuszczalności: 10/10
5) Gęstość: wodnista konsystencja


1) Testowany smak: Czekolada
2) Próbkę rozpuszczono w wodzie 30g prochu
3) Ocena smaku: 8/10 dobre, ale jakbym nie wiedział co to za smak to raczej wlasnie bym powiedział nesqiuk czy kakao :D
4) Ocena rozpuszczalności: 10/10
5) Gęstość: wodnista konsystencja

Nikt nie wymaga od was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od was ambitnej i nieustępliwej walki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2646 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
1 Wanilia
- rozpuszczono w wodzie ok. 250 ml / 40g prochu
- smak 9/10 zdecydownie intensywyny, bez wyczuwalnej chemii, przyjemny
- rozpuszcza się bardzo dobrze w wodzie 10/10
- gęstość odpwoiednia
- w porównaniu do innych producentów, z których białek korzystałem zdecydowanie najlepsza wanilia

2) Czekolada
- rozpuszczono w wodzie ok. 250 ml / 40 g prochu
- smak 7/10 słabo wyczuwalna czekolada, bardziej bym powiedział, że taki napój mleczny z tego wyszedł, jakoś niespecjalnie mi smakowała
- rozpuszcza się bardzo dobrze w wodzie 10/10
- gęstość odpowiednia
- ogólna oponie wystawiam 7/10 nie ma tragedii, ale spodziewałem się czegoś więcje po takim klasycznym smaku jak czekolada, który praktycznie jest zawsze do wyboru przy zakupie WPC

3) Ciastko
- rozpuszczono w wodzie ok. 250 ml / 40g prochu
- smak 10/10 dla mnie petarda, ciasteczko zdecydowanie najlepiej wypadło w tym teście, w moim odczuciu
- rozpuszcza się bardzo dobrze w wodzie 10/10
- gęstość odpowiednia
- tak jak pisałem wcześniej dla mnie bomba, bardzo smakują mi takiego typu białka, oceniam lekko wyżej niż wanilię, która również mi bardzo smakowała

4) Truskawka
- rozpuszczono w wodzie ok. 250 ml / 40 g prochu
- smak 6/10 lekko wyczuwalna chemia, mało intensywny, bez szału
- rozpuszcza się bardzo dobrze w wodzie 10/10
- gęstość odpowiednia
- truskawka jeszcze w żadnym WPC mi nie zasmakowała i tutaj jest podobnie, niby czuć ten owoc, ale przebija przez to chemia

1. Ciastko
2. Wanilia
3. Czekolada
4. Truskawka

Smaki oceniam w takiej kolejności, co do gęstości i rozpuszczalności produktów wszędzie wystarczłyo parę machnięc shakera, żeby produkt był gotowy, żadnych grudek, czy piany, pod tym względem naprawdę jestem mile zaskoczony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 22471 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 101363
1) Testowany smak 
Czekoladowy
2) Próbkę rozpuszczono w mleko/woda
1 porcja 50 g w mleku
2 porcja w wodzie
obie po 300 ml
3) Ocena smaku 1-10
Mleko 8/10 za słodkie jak dla mnie
Woda 9/10 dobre nie za słodkie smakowo pycha
4) Ocena rozpuszczalności 1-10
w obu przypadkach rozpuszczalność super 10!
5) Gęstość 
W wodzie rzadsze aczkolwiek bez zastrzeżeń pije się bez problemu
6) Porównanie do produktów rynkowych i ogólna opinia 
Mało białek pije ale lepsze smakowo i jeśli chodzi o rozpuszczalność od białek K** i sfd (econo i plus)

1) smak wanilia
2)
- 300 ml mleka na 50g
- 300 ml wody na 50g

3 smak
z wodą dobre, nie jest takie gorzkie jak często bywa przy tym smaku 8/10
z mlekiem również mocno słodkie 9/10
4 rozpuszczalność
10/10 genialna!
5 gęstość
Jak przy smaku czekoladowym, nie budzi moich zastrzeżeń, płynne, dobre
6 opinia
mocne 8/10
Lepsze od budżetowych białek sfd i K**
jeśli cenowo nie będzie dużo od nich droższe to na pewno wezmę te dwa smaki

dwa kolejne wkrótce opiszę
dziękuję za możliwość testowania

Pozdrawiam

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 3803 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35707
keystone69
1 smak cookie mega smak fajnie wjeżdża
2.Rozpuszczone w mleku -
3. Smak super 10
4. Rozpuszczalność ekstra nie trzeba wcale tak mocno wstrzasac i długo mieszać 10
5.Gęstość przy zamieszaniu z ok 250 ml dla mnie idealna 10
6. W porównaniu do innych dostępnych na rynku to można zaliczyć do tych na półce 5+ w skali do 6
Ciekawy jestem ceny wtedy ocena bardziej subiektywna



Zmieniony przez - keystone69 w dniu 2015-11-28 18:35:49


1. smak wanilia - dawno nie miałem tego smaku ale tutaj miłe zaskoczenie myslałem że będzię słodkawe takie jak mi się trafiło jakis odstep czasu temu i mnie zniechęciło do tego smaku
2. rozpuszczone w mleku 200 ml - 20 g
3. smak super jak wyżej pisałem zaskoczył mnie smak
4. rozpuszczlnosc jak przy 1 produkcie ekstra 10
5. gęstość idealna - wjechało az miałęm ochote na jeszcze jedną porcję
6. w porównaniu do innych ten smak równiez mi przypadł do gustu tez 5+ w skali do 6
bardziej subiektywna opinia po poznaniu pełnego składu i ceny

..było losowanie..padło na Ciebie choć Ciebie na nim nie było

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11393 Napisanych postów 72669 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958458
Aktualnie BRAK opinii (lub brak recenzji wszystkich smaków) od:
18. Corum
22. dmq92
25. ej_kozuchowska
41. MoonDancer
45. Damian_619
49. seba435 (1 smak)
65. polka88
68. 12Bartek88
69. keystone69 (2 smaki)
78. popuri
80. Hekade (1 smak)
85. siodema (2 smaki)
87. liszka2000
88. bugi24 (3 smaki)
89. BR10
90. Patryk2020
94. meczybula (3 smaki)
97. rkarpinski


Przypominam o terminie napisania opinii do 07.12.2015 (poniedziałek)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
Moj brak wypowiedzi był związany z przerwą od treningow a chciałęm wszystko na raz wrzucić by nie robić bajzlu po 1 wypowiedzi
Czekolada
- Na 30g prochu, 200ml wody
- smak :7/10, Dosc dobrez czuć czekolade ale bez szału, z mlekiem pewnie jeszcze lepiej wchodzi ale niestety go unikam
- gestosc: po wymieszniu produkt dość rzadki, zeru grudek, piany itp
- Rozpuszczanie 10/10
-Ogolnie wystawiam opinie 8/10

3) Ciastko
- 30g na 200ml
- smak 10/10, chyba najlepsze białko jakie piłem, dosłownie petarda, od razu mi się smak kojarzył z tymi wafelkami z nadzieniami
- rozpuszczalnosc 10/10
--gestosc: po wymieszniu produkt dosc rzadki jest
- ogolna opinia 10/10, imo bdb białeczko, rozpuszczalnosc dobra, smak dosłownie petarda

4) Truskawka
-30g na 200ml
- smak 7/10
- rozpuszczalnosc 10/10
- gęstość: po wymieszaniu produkt rzadki
-Smak średni, ogolnie truskawka mi nie przypada ale to raczej kwestia gustu stąd tak moja niska opinia
ogolna ocena 8/10

Odnosnie wszystkich białek: Prawie wszystkie były bdb, smak-gestosc-rozpuszczalnosc bdb, no poza tą truskawką ktora mi raczej nie przypadłą do gustu Sfd się postarało szczegolnie jesli chodzi o ciasteczko. Wszystkie białka rozpuszczały sie bardzo dobrze, kilka machnięć szejkiem i wszystko rozmieszane, nie zostawały grudki, piany też nie było, pewnie wszystko smakowałoby jeszcze lepiej z mlekiem ale staram sie go unikac. ogolna ocena tej serii białek wystawiam na 8.5/10, jak dla mnie to b.wysoko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 22471 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 101363
1) Testowany smak 
Truskawka
2) Próbkę rozpuszczono w mleko/woda 
W wodzie 300 ml ok 50g
W mleku 400 ml ok 50g
3) Ocena smaku 1-10
W wodzie 6/10, słabo, dość słodki smak ale nie smakuje jak truskawka nic a nic, najsłabszy smak z 3 które do tej pory próbowałem
W mleku ogólna opinia taka sama i dodatkowo na minus że jest za słodkie w mleku, 5/10
4) Ocena rozpuszczalności 1-10
Już nie tak dobrze jak czekolada i wanilia, zostało trochę małych grudek, 7/10
5) Gęstość 
Ok w sam raz do picia
6) Porównanie do produktów rynkowych i ogólna opinia 
Slaby smak i średnia rozpuszczalność
Ogólnie kiepsko wypada, econo ma gorszą rozpuszczalność ale np smakowo lepiej jak dla mnie

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 3803 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35707
keystone69
keystone69
1 smak cookie mega smak fajnie wjeżdża
2.Rozpuszczone w mleku -
3. Smak super 10
4. Rozpuszczalność ekstra nie trzeba wcale tak mocno wstrzasac i długo mieszać 10
5.Gęstość przy zamieszaniu z ok 250 ml dla mnie idealna 10
6. W porównaniu do innych dostępnych na rynku to można zaliczyć do tych na półce 5+ w skali do 6
Ciekawy jestem ceny wtedy ocena bardziej subiektywna




Zmieniony przez - keystone69 w dniu 2015-11-28 18:35:49


1. smak wanilia - dawno nie miałem tego smaku ale tutaj miłe zaskoczenie myslałem że będzię słodkawe takie jak mi się trafiło jakis odstep czasu temu i mnie zniechęciło do tego smaku za smak daje 10
2. rozpuszczone w mleku 200 ml - 20 g
3. smak super jak wyżej pisałem zaskoczył mnie smak daje 10
4. rozpuszczlnosc jak przy 1 produkcie ekstra 10
5. gęstość idealna - wjechało az miałęm ochote na jeszcze jedną porcję daje 10
6. w porównaniu do innych ten smak równiez mi przypadł do gustu tez 5+ w skali do 6
bardziej subiektywna opinia po poznaniu pełnego składu i ceny


1. Smak truskawka w smaku chyba raczej jak większość smak lekko chemicznej sztucznej truskawki
2. Rozpuszczone w mleku 250 ml -20 g odżywki
3. Smak bez rewelacji aczkolwiek trafiły się gorsze truskawkowe w smaku daje 8
4. Rozpuszczalność ekstra nie trzeba wcale tak mocno wstrzasac I długo mieszać daje 10
5. Gęstość przy zmieszaniu 20 g na 250 ml mleka juz na e taka właściwą do picia i w smaku to już nie to przy założeniu że szlo by 200 ml mleka gęstość podejrzewam ze będzie jak w próbach wyżej ale sprawdzę wiec mogę dać 10
6. W porównaniu do innych dostępnych na rynku to nie jest to ideał w skali do 6 daje 4

..było losowanie..padło na Ciebie choć Ciebie na nim nie było

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 58 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12404
Cookies

- woda - 200 ml
- 30 g produktu
- smak - słodki nawet jak na mój gust, podobny do orzechowego K** 7/10
- rozpuszczalność - genialna 10/10
- gęstość - jak woda
- brak piany!!!
- ogólnie dobre, bardziej mi to orzechami smakowało niż ciasteczkami może z mlekiem lepiej siądzie


Vanilla

- woda - 200 ml
- 30 g produktu
- smak - chemiczny, nie przypomina vanilii - bardziej budyń śmietankowy 6/10
- rozpuszczalnosc - b. dobra; lekka pianka, która szybko zniknęła 9/10
- gęstość - jak woda
- zdecydowanie bardziej smakuje mi odżywka waniliowa WPC Plus


Chocolate

- mleko - 200 ml
- 30 g produktu
- smak - nie przypomina czekolady, taki chemiczny 6/10
- rozpuszczalność - b. dobra; lekka pianka, która szybko opada 9/10
- gęstość - wodnista, ale bardziej zwarta dzięki temu, że próbka została rozpuszczona w mleku
- ciężko mi stwierdzić smak oraz działanie na tle innych marek ponieważ nigdy nie korzystałam ze smaku czekoladowego


Strawberry

- woda - 300 ml
- 30 g proszku
- smak - dobry, owocowy; nie przypomina chemicznego posmaku białka od K** 8/10
- rozpuszczalność - b. dobra; piana, która szybko znika 9/10
- gęstość - jak woda
- jak na owocowy smak białka, jestem bardzo pozytywnie zaskoczona! smakuje bardzo dobrze, nie czuć "chemii"
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CYKL DO KONSULTACJI

Następny temat

Jakie bcaa wybrać?

WHEY premium