SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST Nowego białka - ocena userów i opinie PODSUMOWANIE str 15

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 19616

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1158 Napisanych postów 95001 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 375707
1) Czekolada
2) Rozpuszczone w wodzie
3) Smak: 10, fajny, delikatny
4) Ocena rozpuszczalności: 9
5) Gęstość:Normalna ;p

1) Cookie
2) Rozpuszczone w wodzie
3) Smak: 10
4) Ocena rozpuszczalności: 9
5) Gęstość:Normalna ;p

Nie mogę się doczekać kiedy produceent wyjdzie na jaw i ceny

Jak dla mnie białka znakomite

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2447 Napisanych postów 24175 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402433
1) Testowany smak - ciasteczkowy
2) Próbkę rozpuszczono w mleko/woda - 40g w 200ml wody
3) Ocena smaku 1-10 plus komentarz - ocena imo 7-10 ,
da sie wyczuc ,ze to ciastko , smak dobry choc troche za slodki jak dla mnie,
4) Ocena rozpuszczalności 1-10 plus komentarz - bardzo dobra, brak grudek, nie ma piany,
5) Gęstość - rzadkie
6) Porównanie do produktów rynkowych i ogólna opinia - piłem pare smaków cisteczkowych, ten jest jednym z przyjemnijszych i faktycznie smakujacych jak ciastko, mozna smialo polecic jak ktos lubi takie smaki,

1) Testowany smak - czekolada
2) Próbkę rozpuszczono w mleko/woda - 40g w 200ml mleka 1,5%
3) Ocena smaku 1-10 plus komentarz - ocena imo 3-10, smak bardzo slabo wyczuwalny, mialem problem z wyczuciem tu czekolady, czuc glownie slodycz i to zdecydowanie za bardzo,
4) Ocena rozpuszczalności 1-10 plus komentarz - bdb, brak grudek i piany
5) Gęstość - rzadkie
6) Porównanie do produktów rynkowych i ogólna opinia - najslabsza czekolada jaka piłem , nie polecil bym nikomu, sam tez bym nie kupil, do tego strasznie przeslodzone jak na mój gust,

1) Testowany smak - wanilia
2) Próbkę rozpuszczono w mleko/woda - 40g w 200ml mleka 1,5%
3) Ocena smaku 1-10 plus komentarz - ocena imo 6-10 , dobre, czuc ze to wanilia, jak przy poprzednich smakach , za slodkie jak dla mnie,
4) Ocena rozpuszczalności 1-10 plus komentarz - jak poprzednio bez zarzutów
5) Gęstość - rzadkie
6) Porównanie do produktów rynkowych i ogólna opinia - smak dobry, dosc intensywny ,czuc wanilie, dla mnie jednak powinno byc mniej slodkie, w porownaniu do innych smaków waniliowych wypada dobrze , mozna polecic,


Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2015-11-22 15:09:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 112 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3593
Wszystkie próbki zostały rozpuszczone w wodzie w proporcji 30g białka : 200ml wody

Testowany smak: Vanilia
1) Ocena smaku: 9
2) Ocena rozpuszczalności: 10
3) Gęstość: jak to przy izolatach bywa, rzadki shake, ale i tak lepiej niż moje dotychczasowe białka

Testowany smak: Czekolada
1) Ocena smaku: 9
2) Ocena rozpuszczalności: 10
3) Gęstość: rzadkie

Testowany smak: Cookie
1) Ocena smaku: 10- najlepszy ze wszystkich dostępnych na rynku smak
2) Ocena rozpuszczalności: 10
3) Gęstość: bardziej gęsty od poprzedników, ale zaburzyłem lekko proporcje

Testowany smak: Truskawka
1) Ocena smaku: 5- lekko wyczuwalny i jakiś nienaturalny
2) Ocena rozpuszczalności: 10
3) Gęstość: rzadkie


Jak widać wszystkie próbki rozpuszczają się znakomicie, wystarczą 3 machnięcia shakerem i mamy gotowy napój. Smaki, oprócz truskawki, nie rozczarowały mnie. Jeżeli finalny produkt dostępny na rynku będzie tej samej jakości, to śmiało mogę go polecić.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 329 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8704
1) smak cookie
2) Próbkę rozpuszczono w wodzie 30g prochu 200ml wody
3) Ocena smaku 9/10 bardzo smaczne intensywny smak
4) Ocena rozpuszczalności 10/10 bardzo dobra
5) Gęstość 10/10 idealna nie jest geste
6) Porównanie do produktów rynkowych: jedno z lepszych bialek jesli chodzi o jakosc i smak
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 18 Wiek 23 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 7076
1) Testowany smak - ciasteczkowy
2) Próbkę rozpuszczono w mleko/woda - 300 ml mleka
3) Ocena smaku 1-10 plus komentarz - ocena 10 imo najlepszy jaki jadłem wyraźnie czuć ciastko
4) Ocena rozpuszczalności 1-10 plus komentarz - bardzo dobra nawet łyżeczką,
5) Gęstość - rzadkie
6) Porównanie do produktów rynkowych i ogólna opinia - Jak na razie najlepsze ciaastko jakie piłem

1) Testowany smak - czekolada
2) Próbkę rozpuszczono w mleko/woda - mleko 300 ml
3) Ocena smaku 1-10 plus komentarz - ocena 7, słabo czuć czekolade
4) Ocena rozpuszczalności 1-10 plus komentarz - J/W
5) Gęstość - rzadkie
6) Porównanie do produktów rynkowych i ogólna opinia - dość średni smak

1) Testowany smak - wanilia
2) Próbkę rozpuszczono w mleko/woda - mleko 300ml
3) Ocena smaku 1-10 plus komentarz - ocena 9 , dobrze czuć wanilie,
4) Ocena rozpuszczalności 1-10 plus komentarz - J/W
5) Gęstość - rzadkie
6) Porównanie do produktów rynkowych i ogólna opinia - smak nieco lepszy od SFD WPC protein plus v3,

1) Testowany smak - truskawka
2) Próbkę rozpuszczono w mleko/woda - mleko 300ml
3) Ocena smaku 1-10 plus komentarz - ocena 8 , ok lekko chemiczny posmak,
4) Ocena rozpuszczalności 1-10 plus komentarz - J/W
5) Gęstość - rzadkie
6) Porównanie do produktów rynkowych i ogólna opinia -

Ogólnie białko warte polecenia
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
1) Testowany smak - Cookie
2) Próbkę rozpuszczono w mleko 3,2%, ok 250ml
3) Ocena smaku 1-10 - 10. Może (co dziwne jak na mnie) za słodkie. Smak bardzo ale to bardzo dobry
4) Ocena rozpuszczalności 1-10. 10. Chwila w szejkerze i zero grudek, piany etc,.
5) Gęstość - odpowiednia (cokolwiek to znaczy ).W praktyce troche rzadsze niż szejk z maka
6) Porównanie do produktów rynkowych i ogólna opinia. Nie korzystałem z wielu firm. Jedynie mogę odnieść do HiTeca. O wiele smaczniejsze.

1) Testowany smak - Chocolate
2) Próbkę rozpuszczono w mleko 3,2%, ok 250ml
3) Ocena smaku 1-10 - 10. Mniej słodki niż cookie. Bardzo dobre
4) Ocena rozpuszczalności 1-10. 10. Chwila w szejkerze i zero grudek, piany etc,.
5) Gęstość - jak mleko
6) Porównanie do produktów rynkowych i ogólna opinia. Wydaje mi się iż HiTec czekoladowy ma lepszy smak czekolady. Ale sam szejk pyszny/ Miałem jeszcze czkolade Scitec Nutrinion - tego zadne choco jeszcze nie przbiło.

1) Testowany smak - Vanilia
2) Próbkę rozpuszczono w mleko 3,2%, ok 250ml
3) Ocena smaku 1-10 - 10. Słodkie jak cookie.
4) Ocena rozpuszczalności 1-10. 10. Bardzo dobra rozpuszczalność.
5) Gęstość - konsystencja mleka.
6) Porównanie do produktów rynkowych i ogólna opinia. Vanilia jak vanilia. Nie spotkałem jeszcze niedobrej. Tutaj również

1) Testowany smak - Strawberry
2) Próbkę rozpuszczono w mleko 3,2%, ok 250ml
3) Ocena smaku 1-10 - 10. Smak dobry, truskawkę czuć, chemii brak.
4) Ocena rozpuszczalności 1-10. 10. Bardzo dobra rozpuszczalność.
5) Gęstość - konstystencja mleka.
6) Porównanie do produktów rynkowych i ogólna opinia. Truskawka w smaku bardzo podobna do tej jaką miałem z Hiteca. Bardzo dobra. Jedynie jak miałem kiedyś kremową truskawkę USN - wtedy było jeszcze lepsze

Ogólnie - bardzo dobre białka. Sypałem ok 1/3 pojemników, czyli jakieś 30-40gram. Zawsze na mleku 3,2% 200-250ml.
Wszystkie smaki smaczne. Vanilia i Cookie mega słodkie.
Nie czuć chemii itp.
Z tych czterech najlepiej wpadło mi Cookie. Pyszne bardzo
Wszystkie b dobrze sie rozpuszczały - szejker i z 10ruchów. Piany brak. Grudek brak.

Możecie wrzucać
Chętnie poznam makro
Pozdro
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 364
Smak ciasteczkowy:
1) Próbkę rozpuszczono w mleko/woda: około 40 gram odżywki w 220 ml wody
2) Ocena smaku: Jak dla mnie rewelacja. Idealny jako zdrowa, słodka przekąska ;) - 10/10
3) Ocena rozpuszczalności: bardzo dobra. Użyłem do rozpuszczenia shakera, ale chyba nie był on konieczny. Kilka machnięć i po sprawie. -10/10
4) Gęstość: Hmm, konsystencja trochę rzadka, ale to pewnie kwestia proporcji.
5) Porównanie do produktów rynkowych i ogólna opinia: Białko w porównaniu do innych znanych marek nie odstaje od nich w ogóle. Gdyby ktoś mnie zapytał o to czy polecam, to gdyby cena była dobra powiedziałbym, że tak ;)

Smak waniliowy:
1) Próbkę rozpuszczono w mleko/woda: około 40 gram odżywki w 220 ml wody
2) Ocena smaku: Powiedziałbym, że jest bardzo podobny do innych białek na rynku. Mi smakuje. Dla niektórych może być odrobinę za słodkie, ale osobom takim jak ja czyli lubiącym słodkości na pewno nie będzie to przeszkadzać :) - 9/10
3) Ocena rozpuszczalności: Podobnie jak ze smakiem ciasteczkowym rozpuszczalność bardzo dobra- 10/10.
4) Gęstość: Podobnie jak wyżej- rzadka.
5) Porównanie do produktów rynkowych i ogólna opinia: Jeżeli ktoś lubi smak waniliowy nie zastanawiałbym się i kupił właśnie to białko. Oczywiście jeżeli cena byłaby korzystna ;)

Smak czekoladowy:

1) Próbkę rozpuszczono w mleko/woda: około 40 gram odżywki w 220 ml wody
2) Ocena smaku: Pyyyyyszne. Jeżeli chodzi o cały test to czekolada smakowała mi najbardziej. Bardzo polecam- 10/10
3) Ocena rozpuszczalności: Nie zauważyłem większej różnicy pomiędzy poprzednimi smakami, a tym. No może trochę gorzej się rozpuszczało, ale może to tylko złudzenie?- 9/10
4) Gęstość: Rzadka
5) Porównanie do produktów rynkowych i ogólna opinia: Bardzo mi smakowało. Ostatnio miałem w domu smak czekoladowy białka Econo i muszę powiedzieć, że to przebiło tamto białko stukrotnie ;) Polecam!

Smak truskawkowy:
1) Próbkę rozpuszczono w mleko/woda: około 40 gram odżywki w 220 ml wody
2) Ocena smaku: Wydaje mi się, że lekko zalatywało chemią. Mimo to bardzo dobre w smaku. Może odrobinę za mało słodkie- 8/10
3) Ocena rozpuszczalności: Tak jak smak ciasteczkowy. Bardzo łatwo, bez grudek. Użyłem shakera- 10/10
4) Gęstość: Rzadkie
5) Porównanie do produktów rynkowych i ogólna opinia: Prawdę mówiąc nie próbowałem nigdy tego smaku u innych producentów dlatego ciężko mi się wypowiedzieć. Mimo to jak na "pierwszy raz" z truskawką nie mam większych zastrzeżeń. To nie będzie mój ulubiony smak, ale gdyby cena była korzystna to na pewno nie przeszedłbym obok takiej okazji obojętnie ;)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 74 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 315
Czekolada
- rozpuszczono 50g Białka w 250ml wody
- Ocena smaku: 8 - czuć tutaj czekoladę, ale smak nie jest mocno wyrazisty
- Ocena rozpuszczalności: 9
- Gęstość: lekko gęste

Wanilia
- rozpuszczono 50g Białka w 250ml wody
- Ocena smaku: 9 – smak wypadł świetnie, nie za słodki, jak dla mnie jedna z lepszych wanilii, które piłem
- Ocena rozpuszczalności: 8
- Gęstość: lekko gęste

Truskawka
- rozpuszczono 50g Białka w 250ml wody
- Ocena smaku: 7 -parę osób wcześniej wspomniało i też mam takie zdanie, że ogólnie truskawka w wpc zawsze daje lekki zapach i posmak chemii, aczkolwiek tutaj nie było tragedii
- Ocena rozpuszczalności: 9
- Gęstość: lekko gęste

Cookie
- rozpuszczono 50g Białka w 250ml wody
- Ocena smaku: 10 - numer uno, lubię takie ciasteczkowe, czekoladowe smaki, ten przypadł mi do gustu, jak tyle produkt pojawi się na rynku to kupuję dużą puchę ciastka
- Ocena rozpuszczalności: 9
- Gęstość: lekko gęste

Porównanie do produktów rynkowych i ogólna opinia:
jak widzicie rozpuszczałem sporą porcję białka, w niewielkiej ilości wody, dodam, że woda była zimna, a to też ma jakiś wpływ, mimo to wszystko idealnie się rozpuściło,
co do smaku, w większości próbek był wyrazisty, a wszystkie z nich oceniłbym na pewno półkę wyżej od większości wpc dostępnych na rynku, widać, że tutaj producent postawioł na smak co się ceni
ogólnie jestem pewny, że w przyszłości zaopatrzę się w to białko, jestem pozytywnie zaskoczony!
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5525 Napisanych postów 16387 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 328513
Testowany Smak: Wanilia
Próbkę Rozpuszczono w: 300ml wody
Ocena smaku 1-10: 10 Smak bardzo dobry chyba najlepsza wanilia jaką piłem, bardzo słodkie :) Jedynie zapach zbyt chemiczny;p
Gęstość: Rzadkie
Porównanie do produktów rynkowych i ogólna opinia: W porównaniu do innych białek o tym samym smaku wychodzi bardzo dobrze :) Myślę że śmiało będzie można polecić każdemu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 43 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1877
Testowany Smak: Wanilia
Próbkę Rozpuszczono w: 200ml wody
Ocena smaku: 9 Znowu dość słodkie jak ciasteczko ale ujdzie
Gęstość: Rzadkie
Porównanie do produktów rynkowych i ogólna opinia: Dobre białko ale smak nie mój jak i ciasteczka, na pewno lepsze od Ostrovita
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CYKL DO KONSULTACJI

Następny temat

Jakie bcaa wybrać?

WHEY premium