SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST Hi-Tec Creasteron i whey C6 -RedAlert-

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 21388

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12121 Napisanych postów 30535 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130945
Dlaczego tak spada Ci ilość powtórzeń w następnych seriach na takim samym ciężarze?
Czyżbyś miał bardzo króciutkie odpoczynki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 756 Napisanych postów 3051 Wiek 51 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 123164
Zawsze robię 3 serie danego ćwiczenia robiąc 15/10/6 powtórzeń dostosowując odpowiednio obciążenie. Dzisiaj zrobiłem lekki trening nie zwiększając obciążeń. Jestem jeszcze zmęczony po zawodach niedospane noce, poniedziałek i wtorek również cały w biegu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 409 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9189
Zastanawiam się czy gdzieś pracujesz , bo u mnie najciężej utrzymać dietę w ryzach nie sposob wszystkiego zabrać do pracy :) jak to u ciebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 756 Napisanych postów 3051 Wiek 51 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 123164
Dopiero teraz udało mi się usiąść przy komputerze.
Na razie moja dieta nie jest zbyt rygorystyczna ponieważ po długiej redukcji organizm dopomina się różnych smaków i doznań.
Na śniadanko zjadłem płatki owsiane polane Whey C6 Smak czekolada plus do tego banan, znakomite jak dla mnie połączenie smaków. kolejne 3 posiłki były również dietetyczne ale posiłek po treningu o 20 tej postanowiłem zaszaleć i udało się prawdziwa poezja smaków nie dziwię się, że Magda Gessler tak reklamowała ten lokal.
Na trening udałem się na siłownię Sylwetka w Chełmie gdzie niemal ćwierć wieku temu rozpoczynałem swą zabawę ze sztangą. Trening był lightowy. Po treningu oczywiście porcja Creasteronu smak pomarańczowy, przyjemny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 756 Napisanych postów 3051 Wiek 51 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 123164
Krzychu81: pracuję w dużym banku we wsparciu IT, piorę sprzątam gotuję, sam wychowuję dwóch synów oprócz tego mam milion innych zajęć recepta jest prosta gotujesz pakujesz w pojemniczki zawsze masz je ze sobą.

Zmieniony przez - RedAlert w dniu 2013-10-09 23:06:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
witam kolegę z branży
to jest tak że jak ktoś narzeka na brak czasu to musi sobie dodać obowiązków i wtedy nagle okazuje się że można wygospodarować czas wszystko

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 756 Napisanych postów 3051 Wiek 51 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 123164
dokładnie, brak czasu to wymówka, ja od czerwca 2012 miałem taki hardcore a mimo wszystko udało mi się zrobić niezłą formę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 756 Napisanych postów 3051 Wiek 51 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 123164
Dziś dzień nietreningowy więc od razu po przebudzeniu wypiłem 80g Creasteron + 2 kapsułki, teraz idę jeść śniadanko owsianka, rodzynki i C6 -tka i zmykam do pracy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
jak Ci smakują oba suple?

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 409 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9189
Nie trzeba odrazu z taką złością , tylko zapytałem , mnie niema w domu o 6: 15 do 18:20 i wcale nie narzekam na brak czasu , starcza mi go na wszystko ,
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TEST Hi Tec Creasteron i whey C-6-drazekm

Następny temat

Modyfikacja planu

WHEY premium