SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST-Createston Hi-tec-IboK.podsumowanie str33

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 69939

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 844 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 27935
Ibok sila godna podziwu jak na ten wiek!!! Na ktora silke z w zabrzu smigasz??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 4217 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 43747


Z tym 130 kg to zobaczymy co się da zrobić, wycisne ze stuffu wszystko co mozliwe:)

Na eliminacje pojade w przysżłym roku, podbije sporo wyniki, naucze się już dobrze techniki i będziemy WALCZYĆ

SAA ćwicze na Activie ul. Sobieskiego polecam tę siłownie, sprzęt, klimat ogólnie super.

Powrót z siłowni, dziś biceps+triceps:
1)Uginanie ramion ze sztangą (30kg x10, 40kg x10, 50kg x10, 65kg/10 x 2 serie ) Wielką moc czułem dziś w bicepsach,
2)Modlitewnik hantlem (kończyłem na 22,5kg x10),
3)Uginanie o kolano kończyłem na 20kg x10,

Triceps:
1)Unoszenie hantla zza głowy oburącz (30kg x10, 40kg x10, 55kg x 8),
2)Prostowanie na wyciągu dla lepszej pompy
W celu zwiększenia intensywności treningu w tym dniu stosuję ruchy wymuszone (2-3 ruchy w niektórych ćwiczeniach na max).

-->Więc tak dotychczasowe info z przed i w czasie cyklu:
-Waga: 115-6 kg-->121 kg.
-Obwód ramienia +1cm, choć biceps i triceps do tej pory cwiczylem lajtowo, specjalnie teraz wlozylem je w inny dzien zeby te partie troszkę pomęczyć w końcu nie są na wakacjach
-Udo: 73-4 cm-->około 76 cm, udo są strasznie katowane jeszcze dlatego pewnie za dużo nie urosną ale siła idzieeee do przodu ostro
-Pas: co mnie bardzo zdziwiło i ucieszyło -1,5 cm
-Zmęczenie, nie czuć jakiegokolwiek zmęczenia, jestem pełny życia nawet po ciężkich treningach, pragne już wrócić na siłownie. Regeneracja jest wręcz NIESAMOWITA!
-Wytrzymałość zdecydowanie się poprawiła, szczególnie jest to widoczne przy treningu na sprzęcie, lecz też na siłowni przy przysiadach.
-no i ostatnie najważniejsze SIŁA, wzrost siły jest wręcz niesamowity, nie umiem tego opisac:) Z treningu na trening dokładasz i dokładasz. Jtes to jeden z największych plusów tego suplementu gdyż Mi najbardziej zależy na sile. W połączeniu z treningiem silowym Createston działa cuda.

-->Teraz kilka fotek z treningu. Na początek biceps ostatnia seria z 65 kg bodajże 7 czy 8 ruch
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 4217 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 43747


Unoszenie hantla zza głowy-ostatnia seria.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 4217 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 43747


I ostatnia fotka z sztani Z pozdrowieniami dla forumowiczów Pozdrawiam wszystkich. Teraz kąpiel i posiłeczek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 13181 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 86307
ibok - wszystko ok , pisałem już wcześniej że jestem pod wielkim wrażeniem, ale niestety łdyki wszystko psują, wyglądają jakby były z innego człowieka. Powinieneś cos z nimi zrobić. Pozdr

oraz efekty inponujące, duża zmana na +

trening -> ból -> rozwój

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3295 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13533
za***iste efekty

a te łydki to naprawde nie pasuja do Ciebie

ile zostalo ci jeszcze suffu?

*** Mafia Ślązaqf ***

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
Proponuje pokatowac lydki jak uda co ty na to
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
Jak przeglądałem tą fotke i matka przechodziła to powiedziała, że uda ******lne ale łydki chyba mniejsze ode mnie
Ibok no wejź no je dopindol

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 492546
Ibok u mnie na lydki dobrze podzialaly super serie wspiecia stojac nastepnie wspiecia na maszynie mocno pieklo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 4217 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 43747
Narazie nic nie planuje zmieniać co do teningu łydek, ale obiecuję że kiedyś zię za to wezmę
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

+++++Fat Burner+++++

Następny temat

ostrowia + carbo - jaki smak

WHEY premium