SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST-Createston Hi-tec-IboK.podsumowanie str33

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 69680

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ibok: 400kg x 24powtórzenia na suwnicy skośnej? tej gdzie wyciskasz leżac pod skosem? wiesz o co mi chodzi???? :)
Pozdrawiam i mega respect!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 4217 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 43747
Witam tak na tej, na upartego zrobiłbym więcej ale po co Teraz posiłek przedtreningowy i na trening Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
mądrze mariusz mówi, wiekszość ludzi omija wf bo im masa spadnie
co dzis masz ibok ?
pozdro

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 354 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8412
No wlasnie przeczytalem cały post ufff

Po 2 pierwszych jeszcze jestem w szoku 8 18lat masakra

Ide zaraz na trening bo mam motywacje

Pozdro Ibok sukcesów zycze!

Mądry człowiek powinien wiedzieć,że zdrowie jest jego najcenniejszą własnością i powinien uczyć się,jak sam może leczyć swoje choroby

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 595 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9141
ja to zazdroszcze dla Iboka stawów :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1683 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 20904
I jak tam Ibok po dzisiejszym treningu? Co dzis robiles? Dzis musisz dac fote, to jak bedzie? Pozdrawiam

... Top Mass TEAM :) ...
,, Jak Boli To Rośnie "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 4217 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 43747


Powróciłem z treningu
Więc tak z treningu jestem zadowolony, czułem dziś moc szczególnie w unoszeniu hantli na boki
-->Wyciskanie stojąc (40kg x10, 60kg x8, 80kg x8, 105kg x6)-nowy rekord
Po tym odrazu zrobiłem wyciskanie stojąc zza głowy, próbowałem tak technicznie jak robił to Pudzian na filmiku który się pokazał na forum
-->Unoszenie hantli na boki kończyłem na 22,5 kg na ręke x12 Jestem zadowolony z tego ćwiczenia.
-->Unoszenie w opadzie w oparciu o ławke-fitness
-->Unoszenie wyciągu dolnego przed głowe-też fitness

Waga na dziś 121,5 kg. Od początku cyklu siła sie powiększyła i to znacząco Z czego jestem zadowolony

Teraz 2 fotki z treningu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 4217 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 43747


Ciąg dalszy
Po treningu byłem troche zmęczony, ale po porcji Createstonu odrazu duża dawka energii

Jutro przysiady juz bardzo cięzkie, trzeba wypocząc troche się zrelaksować. Choć wieczorem czeka Mnie troche nauki.
Teraz kąpiel i posiłek Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 4217 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 43747
Nie dziękuje Given. Gumiś twoje życzenie jest dla Mnie rozkazem Jeszcze raz Pozdrawiam wszystkich.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ibok: nie moge nadal wyjść z podziwu - 18lat, takie wyniki ufff
A próbowałeś startować gdzieś w TS ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

+++++Fat Burner+++++

Następny temat

ostrowia + carbo - jaki smak

WHEY premium