SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST-Createston Hi-tec-IboK.podsumowanie str33

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 69824

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 4217 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 43747
Aaa i zapomniałem dodac mialem dzisiaj dosc nietypową sytuacje na silowni:) Mianowicie gdy robilem rozgrzewki przysiady chyba z 160 kg na poczatku treningu, podszedł do Mnie starszy facet i pyta sie ile mam lat:) Okazał się trenerm Górnika Zabrze w lekkiej atletyce i pytał czy nie chciałbym cwiczyc pchniecia kulą, pomyslalem hmm czemu by nie sprobowac:) No zobaczymy za tydzien ma sie pojawic z trenerm od pchniecia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1041 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11710
Widze że z klaty nie napisałeś ile wyciskasz

-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 4217 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 43747
Dzisiaj robilem 125 kg x 6:) Zrobie sobie przerwe od wyciskania na jakis miesiac zeby dac troche odpoczynku klatce:) Dlatego bede robil linki, rozpietki, i spinacz:) Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
IboK wyślij mi na maila numer telefonu. Prezes Hitec'a chce zadzwonić z wyjaśnieniami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 4217 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 43747
Hehehe:) E-mail poszedł, własnie wrocilem ze szkoły :) teraz posiłeczek i dzisiaj dzień odpoczynku a jutro trening nareszcie:) Pozdrawiam:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
takie rzeczy przy tym zakresie akcji mogą się zdarzać, na forum większośc z nas ma niewiele czasu itp.
Mniejsza z tym - towar przyznany, obiecany - dotrze.
I w dobre ręce, jestem zadowolony z wyboru okrutnie
zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 4217 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 43747
Szczerze mówiąc sam się naprawde zdziwiłem że Prezes firmy zaintersował się tym, no ale to zdecydowanie wplywa na + dla firmy przynajmniej w moich oczach Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 4217 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 43747
Miętki: Heheh dzięki:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3691 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 84035
edytujemy posty


Oraz dużo siły!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 4217 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 43747
Teraz dobra sniadanko:) a o 12 na silownie :) Dzisiaj Nogi+Plecy. Jakieś zdjęcia napewno wrzuce Pozdrawiam.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

+++++Fat Burner+++++

Następny temat

ostrowia + carbo - jaki smak

WHEY premium