SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST:(MASA + RZEŻBA) WYMARZONA SYLWETKA by CHORY1985 - pods. str. 36!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 79538

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 789 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8038
Hehhehe nie wiem co powiedziec ! Ale właśnie napewno tak jest że najwiecej do powedzenia maja Ci co nic nie wiedzą i chcą sie wykazać ze to ze pstro ... Ja już nie zwaracam uwagi nawet na teksty typu nic juz nie rośniesz itd bo wiadomo ze najlepiej krytykowac innych a samemu nic nie robic ?

Tak samo dieta********wa a sami pewnie jedza duuzo gorzej? Bo ktos mysli ze mozna jesc kurczak i ryż tylko 6 razy na dzień i wogóle... Ale nie chche mi sie juz drązyc tematu. SOLAROS i Trakashi dobrze to juz wczesniej ujęli.

A wiadomo isc ciagle z wagą to trzeba coraz więcej jesc a to nie jest takie proste, ale ja efekty widze z testu na test i to jest dla mnie najważniejsze Może waga stoi ale mięcha przybywa! Powolutku powolutku ake ważne zedo PRZODU !

Tak smo myslą ze od zjedzenia supli od razu bede miec w łapie 50 ! no ale to juz inny temat, niektórzy tego nigdy nie zrozumią.

Co do ABS II no to ja satram się robicpowli i dokładnie, wie mze to tylko 70 brzuchów sie robi ale mnie to spina okrutnie i mam zakwasy jzu 4 dzień !

No to teraz wypiska z dnia nr: DAY 4

DIETA:

1 4jajka + razowy z pomidorem i szynką + kakao + banan + oliwa z oliwek
2 spagetti + zupa + 1racuch z bananami
3 spagetti
4 5 racuchów z bananami + białko + jogurt włąsnej roboty
5 po treningu: spagetti + poł batonika VPX
6 białko + oliwa

Dziś mam jeden posiłek w plecy bo póżno wstałem i tak wyszło a nie inaczej, ale najwazniejsze ze ejst poprawa w diecie.
Jutro po treningu też pewnie poleci spagetti albo jakis ryz z kurczakiem

SUPLE: to wsyztsko jem puki co zgodnie z planem, a co do tribulusa to zoabczymy, wogóle co ja moge narazie powiedziec o odzwykach jak to dopeiro 4 dzien cyklu.

i Trening: Nie wiem ale jakis chyab był kiepski dziś dzień bo nei mialem weny na trening nawet SHOTGAN nie pomagał hehehe

Klata:
1wyciskanie na płaskiej:
50kg x 20powt
60kg x15powt
70kg x12
80kg x10
90kg x10
100kg x6

2 wyciskanie na skośnej
40kg x15powt
60kg x12
70kg x10
80kg x7

3Rozpiętki na płąskiej
10kg x15powt
12.5kg x12powt
15kg x8

PLERY:

1podciaganie na drązku:
13 podciągnięć
10
8
7

2podciaganie sztangi w opadzie:
50kg x20powt
60kg x15
70kg x15
80kg x12

3Martwy ciag:
50kg x20powt
60kg x15
70kg x15
80kg x15

Ogólnie to nei miałem mocy ani weny. Nie wiem moze miałem poprostu zły dzień. STarałem się jak mogłem ale to nie było to, mam nadzieje ze jutro będzie lepiej.

No to do JUTRA !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1082 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8121
Ciagle powtarzasz "przy 3 miesiecznym tescie" wez tez pod uwage ze activlab jest swietna firma jezeli chodzi o bialka, gainery i aminokwasy. Do swiatowej klasy kreatyn i stakow przedtreningowych troche im brakuje glownie dlatego ze w polsce produkcja supli jest ograniczona przez ministerstwo zdrowia poprzez dodawanie na czarna liste coraz wiecej "lepszych skladnikow". A Chory juz ma na swoim koncie kilka horsepowerow, white flood'ow i tym podobnych czyli supli z najwyzszych polek. To tak samo jakbys oczekiwal zrobienia 5 kg na cell pumpie po cyklu na ssa. Dlatego wszyscy stali bywalcy "podniecaja sie" progresem chorego bo potrafil wydobyc potenciał i moc z nizej klasy chemii z calym szacunkiem dla Activlabu. To tyle co mialem do powiedzenia.


Koniec spamu, solar zajmij sie tym i kasuj kazdy kolejny post nie na temat oczywiscie po konsulatacji z Grzegorzem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
grzesiek masuje juz okolo pol roku i bylem ciekaw czemu efekt jest dosc slaby
dlatego ciagle walkuje o diecie

wilk21 czy ja napisalem gdzies ze to do Ciebie?
To bylo ogolnikowo - zaczales temat wiec podchwycilem

ale to nie bylo stricte do Ciebie

Jezeli uprawiasz ten sport czynnie i masz jakis staz + osiagi to dobrze
Bylo to do ludzi ktorzy uwazaja za pozjadali wszystkie rozumy - (do tych tez co pisali we wspolnym tescie) - pisalem prewencyjnie zeby tutaj takie glosy nie nie pojawialy
A jezeli uznales to za atak na siebie - to nie mialem takiego celu

I tak - forum nie jest od slodzenie,nie jest od lizania dupy - zgadzam sie z Toba - ale nie jest tez tylko do krytykowania i szydery - a chyba to tylko na niektorych polskich forach jest praktykowane.

jesli nie wiesz to musisz mi uwierzyc - sa takie ze gdy napiszes ze cis na Ciebie nie dzialalo a sprzedaja to w sklepie powiazanym z nim - mozesz zostac wyautowany


To ze koles trzyma diete prze 6-8tygodni, to ze sie stara, masa poswiecen -> efekt dalej 'maluski' dla niektorych - ale tych co najwiecej maja do powiedzenia - walka przez ten czas nie wazna?!

pozdro

A apropo Grzeska - napisalem mu kilka miechow temu ze dietka taka jaka mial na dluzsa mete nie bedzie przynosila takich rezultatow jak na poczatku.
Kto sledzi testy to wie......

TrakaShi no niestety

yol

Zmieniony przez - solaros w dniu 2010-03-05 00:31:28

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
...ostatnie slowo odemnie:

dlatego tez bede krytykowany i nie lubiany za to co robie/co pisze bardziej - ale zawsze stanę po stronie osoby ktora cos robi na forum (glownie chodzi o dziennik/blog/test) niz osoby ktora wpada znikad i sieje zamet.

Nie moze tak byc ze 1 osoba cos robi,jest duzo osob ktore mu kibicuja i sledza jego poczynania - zycza mu dobrze i czesto staraja sie pomoc w jakis sposob.
A czesto bywa tak ze wpadnie 1-2 na koniec kiedy przez caly test cicho-sza z ich strony i jada
....bo mysla ze maja swoje 5minut.

A jezli ktos stanie w obronie prowadzacego - to pisza ze jest kolko wzajemnej adoracji albo slodzenie.....

Nawet jesli nie ma efektow - to trzeba podziekowac za samo poprowadzenie testu od poczatku do konca!!

Wiekszosc i tak nie skuma ocb - bo nigdy nie prowadzili dziennika/testu - ale mam nadzieje ze choc czesc zrozumie co mam na mysli........

sorki Grzesku ze w Twoim temacie - jesli Ci nie pasuje - to pisz a wywale ostatnie 2 strony spamu (nasze wypowiedzi)

yol

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 789 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8038
SOLAROS - wporządku nic sie nie dzieje, cieszy mnie fakt ze test sie tak rozwinął, a ze jest jak jest to trudno, wiadomo wszystkim nie dogodzi ale zoabczymy co bedzie na koniec testu CIAO ! :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1966 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20366
Chory ma sylwetke co widac na zdjeciach :D pewnie Ci co krytykuja to wygladaja duzoooo gorzej :) Byla by idealna dieta to sylwetka tez by byla wypas, ale to od Ciebie zalezy, jezeli twoim celem nie sa zawody kulturystyczne to jest ok :)

"Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od Was nie wymagali" Jan Paweł II 1983 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 373 Napisanych postów 732 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16921
akurat dieta chyba jeszcze gorsza. konkretne bialko tylko w pierwszym i ostatnim posilku. wylicz sobie zapotrzebowanie kaloryczne a potem skorzystaj np. z dziennika posilkow vitalmaxa. nic trudnego a mozna miec dzieki temu dobra dietke i lepsze efekty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 177 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1553
Grześka widzę codziennie prawie i wiem jak wyglądał pół roku temu ,ma inne mięśnie większe i definicje większą a teraz to się zaczyna skubaniec rzeźbić ze mną :)ehhe i mowie na żywo wygląda to <bobi> fajnie i do lata będzie cacy .

STIVEN.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Grzesiek jest ewenementem - zaprzeczeniem tego o czym wiekszosc pisze na forach

O trzymaniu scislej DIETY!

....ale wyjatek potwierdza regule


rosnie - o to dla najwazniejsze.

Tylko teraz waląc wegle w kazdym posilku (+duzo ww prostych) o redukcji na pewno mozesz zapomniec (o zrzuceniu z bebzona)
Bedzie masa - jak zawsze........

Chlopacy mieli po 1-2g weglo na kgmc i nie lecialo jak powinno.....

Dieta pozostawia wiele wiele do zyczenia - ale o tym juz nie bede pisal.

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 242 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3097
powodzenia!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z glyco nitric czy z suplami ?

Następny temat

Rowerem na silke, prosba o rade.

WHEY premium