SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST:(MASA + RZEŻBA) WYMARZONA SYLWETKA by CHORY1985 - pods. str. 36!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 79421

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4383 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 43252
Wg mnie największa zmiana to plecy (ładnie się podrysowały), dół brzucha (poszło trochę fatu), barki (żyłki lekko wychodzą) i ogólnie estetyczniej wyglądasz. Jeżeli postawisz na samą redukcję efekt będzie piorunujący. A jak na ten cykl poszło ładnie.

pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 614 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27790
bardzo ładna zmiana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68749
jak zawsze do przodu
ladnie poszlo
pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1082 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8121
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4590 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40065
Moim zdaniem wygladasz identycznie jak przed, zdjec na dole podpimpowanych nie oceniam bo zabawa z cieniami zawsze wychodzi na plus.

Znasz moje zdanie i zawsze szczerze pisze. Praktycznie zmiany nie zauwazalne. Oczywiscie chodzi mi tutaj o redukcje ktora miales robic.

Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie chciałem pisać tego jako pierwszy, ale ja (na zdjęciach) też nie widzę specjalnej różnicy ALE z tego co piszesz cel został osiągnięty. Nie wszystko wychodzi na zdjęciach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 373 Napisanych postów 732 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16921
Według mnie też niemal brak zmian. Może troche jakby klata bardziej zarysowana i wieksza i troszke z brzucha. We wstepie pisaleś że micha będzie twoim priorytetem a tak nie było.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 19 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 625
Według mnie super. Przypatrzcie się dokładnie. Gratulacje Chory, baw sie dobrze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
P4TR Nr.1 I.H.S. TEAM
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3702 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 73756
ten kto nie widzi efektów może lepiej niech założy okulary?

duża zmiana na +, szczególnie plecy i klata ;)

ćisniesz

Iron Horse Series Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
niestety po czesci musze szie zgodzic z Wasal'em,_Myron_'em i 4mass'em

.....TrakaShi recomp?

ale zeby bylo jasne - sylwetka super,wyglad super,bf niski - tez super - ale zmiany male w porownaniu z poczatkiem

niestety Grzesiu - jesli chcesz wygladac lepiej - nie wazne czy to redukcja czy masa - musisz zaczac dbac o to co JESZ!!!

Nie da sie nie uniknac pisania o diecie - bo tu tkwi problem.
Nie da sie zrobic recompu - a co dopiero redukcji - za jogurtach,kakao,bananach,masy wegli i to chou.jowych za przeproszeniem......

Forma kozak - jest ale i byla! - bo zbytnio sie nie roznia jedne zdjecia od drugich.
Zachwyt wygladem wszystkich - zrozumialy
ale zachwyt progresem drugich - nie za bardzo


Z reszta mam nadzieje ze wiesz ze Ci dobrze zycze - bo masz potencjal - ale napisze to co ostatnio - niestety nie przykladasz sie do rzeczy najwazniejszej -> DIETY! ...i tutaj duzo tracisz.

Przypomnij sobie co Ci napisalem kilka jkiechow temu - ze to na czym teraz bazujesz moze nie wystarczyc juz.
Do utrzymania formy - jak najbardziej
ale do 'zauwazalnego' progresu - nie wydaje mnie sie.....

Sogacz - jesli jeszcze nie dalem - to pojdzie bo sie nalezy za fajny tescik.

ps.
jesli kolejnym razem ma byc redukcja - pomysl dluzej nad dieta - i czekamy na kolejny 'wystep'
milej zabawy


..............acha
zmienilem Ci tytul

pozdro


Zmieniony przez - solaros w dniu 2010-04-05 22:09:26

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z glyco nitric czy z suplami ?

Następny temat

Rowerem na silke, prosba o rade.

WHEY premium