SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST:(MASA + RZEŻBA) WYMARZONA SYLWETKA by CHORY1985 - pods. str. 36!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 79165

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 789 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8038
DAY 17

JAKUB CH - wiem że Barki to moja pięta Ahillesowa ale cały czas je katuje żeby na lato były jak Kule Armatnie

Venka i Molu - nie spamować mi tu ! A co do filmików to pomyslę i napewno coś wrzucę

Klimo17 - dzięki młody za wsparcie, jedz tyle ile Twój Coach a też będziesz wielki !

Był to dizeń nietreningowy, po pracy poszedłem biegać i to by było chyba na tyle.

DIETA:

1 jaja + razowy + kakao + banan + oliwa
2 zupa + białko
3 ziemniaki + shcabowy + ćwikła
4 ryż + shcabowy
5 ryż + banan + jogurt
6 białko
7 razowy z szynka i cebulą
8 po bieganiu zapiłem sobie BCAA XPLODE i poszedłem w kime !

To ja po powrocie z biegania hehehe :D





ZDROWIA !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4383 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 43252
BCAA jesz tylko po treningu, czy przed, w trakcie też popijasz?
pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak sie czujesz bo BCAA w prochu? Mnie strasznie pali Po kapsach nic nie mam, ale proszek wyraznie mi nie podchodzi. Jak to wygląda u Ciebie?
Ps: Zdjęcie w akademiku, czy jak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 789 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8038
PANOWIE ! - Wale bcaa w trakcie treningu. Jem tylko podczas treningu, a w nie treningowe nie jem wogóle wczoraj tylko zorbiłem wyjatek i po bieganiu wszamałem heheh :D.
Cięzko mi cos powiedzieć na temat działania, bo jem i kreatyne i białko i tribulusa i witaminy, napewno każdy suplement po czesci odpowiedzialny jest za moją forme.

Ta to mój pokój, głośnik basowy do wymiany, łóżko nie pościelone to wygląda jak akademik hahaha !

Niech ten remont w domu się już skończy !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 671 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 85330
Widze altusy masz w domku Chory,jaki model?Chyba brakuje głośnika basowego.
Ach ten remont
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 789 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8038
To są ALTUSY 110 ! Jak na mój pokój to zamiatają

Ide zaraz biegac .

Dzisiaj ogólnie dzień tragiczny zero motywacji i siły do ćwiczeń, ale to chyba poprostu taki dzień
Może jak wróće to zapodam wypiskę i filmiki z dzisiejszego dnia ZDROWIA !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 789 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8038
DAY 18

DIETA:

1jaja + 3 kromy chleba + kakao + oliwa
2zupa + białko
3ziemniaki + schab + ćwikła
4ryz + schabik
5sałatka z kurczaka z grzankami
6ryz z jabłkami + białko
7białko

Foto sałatki:






Czwartek: KLATA + PLECY:

KLATA:
1 wyciskanie na płaskiej
60kg x20
60kg x15
70kg x12
80kg x10
90kg x10
100kg x9
110kg x5

2 wyciskanie na skośnej (głową w górę)
60kg x12
70kg x10
80kg x8
90kg x5

3 Rozpiętki na płaskiej
10kg x20pwot
12.5kg x15
20kg x12

PLECY:
1 podciaganie się na drążku
15powt
12powt
10powt

2 podciaganie sztangi w opadzie
50kg x20
60kg x15
70kg x15

3 MC
50kg x15
50kg x15

Wieczorem jeszcze poszedłem biegac bo sie nudziłem w domu

Trening jak to się mówi z duuuuupy Wogóle zero mocy, zero chęci do treningu ale tego dnia wszyscy tak mieli, pewnie sprawa ciśnienia, a może przesilenie wiosenne hehehe.

Trening chciałem zrobić na 100% no ale się nie dało ! O ile klata jeszcze jakoś weszła to Plecy juz tragedia.
Zawsze mam zły dzień jak klate robię wrrr !

No ale nakręciłem 2 filmiki: Podciągania nie ma co komentować, wiem że pomagam sobie nogami i moze troche za szybki ruch, ale jak mówie miałem tego dnia zły dzień w pozatym zawsze tak robię podciaganie i mi wchodzi a to najwązniejsze a w rozpiętkach podnoszę głowę bo tak lubię i tak mi wygodnie !









GAAA GAAAA !!!!!!!!!

ZDROWIA !





Zmieniony przez - chory1985 w dniu 2010-03-19 12:00:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 159 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 51340
co tu dużo mówić (pisać)...jest ogień sylwetka i forma nieosiągalna dla wielu masa-rzeźba-siła-HARD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 951 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 13099
dla mnie po prostu bomba.. jestem pełen podziwu i qrwa zazdrości
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1082 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8121
Co to ma znaczyc k.u.rwa ze to dla Venki :P To było dla mnie przyznaj sie chory :P Jest dobrze, nawet bardzo, rozpietki a szczegolnie ostatnie ruchy ogien ;) Jest forma i tak ma byc, wakacje coraz blizej przygotowania musza byc ostre :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z glyco nitric czy z suplami ?

Następny temat

Rowerem na silke, prosba o rade.

Wiecej