SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST:(MASA + RZEŻBA) WYMARZONA SYLWETKA by CHORY1985 - pods. str. 36!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 79518

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 373 Napisanych postów 732 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16921
molu co ci nie pasi? ja nie mowie ze chory zle wyglada. wrecz przeciwnie- ma wspaniala sylwetke, chyba najlepsza na tym forum. chodzi mi o to ze nie wykorzystuje w pelni swojego potencjalu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8678 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160898
o to ze pjerdolicie mu o diecie (na poczatku tez to robilem)
je jak je, lubi, czy zycie mu pozwala
jak napisal nie stac go na kure 5x ed
moze prawda, moze nie, ale jezdzi dzikus na eventy a sam wiem ze do tanich taka zabawa nie nalezy, pracuje (zarabia wiecej niz ja ) uczy sie, chvj wie co robi, na silke smiga, nie opjerdala sie, na filmikach szpanuje jaki to fafa rafa , jego zycie i jego sprawa co robi
smieszne jest to ze kazdy mu doradza czego tu nie jesc, jak i po co a wiekszosc nie wyglada w polowie jak on
dziwie sie ze na takim zarciu robi taka forme, ale skoro ma taki dar to po co sie katowac gotowana kura bez smaku jak zawodowiec?
inni (ja np.) bede sie katowal, cala wyplate wydawal na diete i suple, na treningach sie nie opjerdalal a jak spotkam sie z nim to sie spyta czy kiedys na silce bylem czy tylko sie tak wymadrzam na necie
kolega Martainn (od razu zaznaczam ze nie mam nic do niego i szanuje go za wkladana prace) tez by mogl cos dorzucic od siebie, bo wiem ze bardzo duzo daje z siebie, dieta dopieta, supli podobnie jak Ty Solar ale jednak cos nie idzie za co go krytykuja czasami czy to tu czy na BF

co zrobic...

i apropo tych zdjec i formy na zywo, roznica jest taka ze ja go widzialem i bede widzial i dopiero w realu widac czy ktos robi wrazenie czy nie, bo na focie moze zrobic zdjecie przy zaduzej szafie i bedzie wygladal na mniejszego, zrobi zdjecie z malym kolega ktory ma 20kg niedowagi i bedzie kafarem

mam nadzieje ze conieco rozjasnilem, tak mnie naszlo jakos, bo kvrwica mnie bierze ile na to wydaje a wygladam jak kupa...

... niech sie cieszy ze nie ma przeyebane jak niektorzy



Zmieniony przez - Molu86 w dniu 2010-03-11 15:09:03

...:::Every Dream Has A Beginning:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
AMEN Niech zrobi zdjęcie z tobą...też będzie "kafarem"?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8678 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160898
tez

...:::Every Dream Has A Beginning:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
heheheh

i doyebal na koniec


kazdy kolejny 'spam' na temat diety bedzie usuwany a autor banowany





......ale na to wychodzi ze sobie pierwszemu bede musial dac




cisnij cisnij


pozdro


Zmieniony przez - solaros w dniu 2010-03-11 16:05:07

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1082 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8121
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 789 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8038
Witam ponownie, kuurde panowie naprawdę zaczyna mi się podobać ten test ! Wyrażanie swoich opinii hehehe Kazdy widze wali z grubej rury !

Temat diety uwazam za zamkniety, napiszę ostatni raz ze dla mnie jedzenie ma byc przyjemne a nie ma być monotonne i nudne !
POzatym i tak wyeliminowałem wiele rzeczy który keidys jadłem non stop, bo nie jem zadnych słodyczy chipsow coca coli itd..., chleb jem tylko rano do jajek, ale wiadomo to nie jest to, wsyhztskim nie dogodze ale fakt jkest taki ze najwięcej maja do powedzenia PLACKI ! Że nie wykorzystuje swojego potencjału ? pamiętajcie ja to robię tylko i wyłacznie dla siebie, kulturystyka jest dla mnie sposobem na życie i wiem że bez niej niemogłbym zyć, uprawiam ten sport już prawie 8 lat i cały czas się cieszę jak widzę ze sa postepy etc...

Molu - dzięk iza wypiskę tego tutaj brakowało w tym teście, może chodz troche wytłumaczyłes kolegom z forum w czym rzecz

SLS - mimo wszytsko dzięki za wsparcie !

Trakashi - co Ty taki niecierpliwy ? foty bedą SPECIAL FOR YOU

DAY 11

Ktoś mi zaraz zarzuci co do diety ze zaprzeczam sam sobie ale czasem lubie sobie zjesc np chipsy heheh, ale przynajmniej pisze całą prawdę na forum i nic nie sciemniam!

DIETA:

1 owsiane z rodzynkami + białko
2 gulasz (ziemniaki + piersi + sos cos takiego)
3 gulasz
4 chipsy paprykowe LAYSy + snickers + banan i tak mnie zatkało że kolejny posiłek który miał być przedtreeningowy stał się posiłkiem potreningowym.
5 ryż z tunczykiem + kukurydza + kawałek piersi
6 białko

Panowie, to zapewne przez odżwyki ale jakoś wogóle nie mam ochoty do jedzenia jak to bywąło wczesniej, no ale masa cały czas widze w góre idize a brzuch wygląda coraz lepiej, zreszta zaraz obczaicie sobie fotki to sami zobaczycie jakie są efekty pracy

Puki co rozpiska z treningu:

KLATA:

1wyciskanie na płaskiej:
60kg x25powt
60kg x10
70kg x10
80kg x10
90kg x10
100kg x10
110kg x6 szokkk!!! Tydzieńtemu utknąłem na 100kg x5powt Także siła skoczyła strasznie przez tydzień czasu !

2wyciskanie na skośnej:
50kg x20powt
60kg x12
70kg x10
80kg x9
90kg x6 tutaj też progres !

3rozpiętki
10kg x15powt
12.5kg x 15
15kg x 12

PLECY:

1podciaganie na drązku:
17powt
12powt
12powt z pomocą partnera

2podciąganie sztangi w opadzie:
60kg x20pwot
70kg x15
80kg x12
90kg x8

3 MC
60kg x15powt
70kg x15
80kg x15

na koniec ABS II !

Odczucia bardzo pozytywne, siłą posżła pięknie, SHOTGAN robi mnie pieknie! Motywacja jest piekielna do ćwiczeń !

POrobiłem fotki witamin i tribulusa:









i foto mojego posiłku potreningowego:





I to co najważniejsze czyli fotki z treningu, cłąa praktycznie pompa zeszła bo po plecach robiłem jeszcze brzuch i przerwy były, a po trzecie shotgan jakos ukrutnie nie pompuje.
















































Zapraszam do komentowania !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
i jak zwykle ta uśmiechnięta gęba

ach te plecki

Zmieniony przez - vena84 w dniu 2010-03-11 23:42:33

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1082 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8121
Jest dobrze Brzuch a raczej boczki jakby mniejsze, miesnie tez troche bardziej widoczne :) Klata sie naciagła jakby bardziej pocieta jest teraz. Popracuj nad przednimi walorami plecow, chodzi o to zeby plecy byly bardziej widoczne w momecie gdy napinasz brzuch, wiosłowanie sztanga podchwytem np fajnie na to działa :)

Mineło zaledwie pare dni i juz jest progres, gratuluje :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4383 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 43252
Wygląd zdecydowanie na + ze względu na spalenie fatu z górnej części brzucha, wszystko widzę idzie w dobrą stronę. Brawo chory!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z glyco nitric czy z suplami ?

Następny temat

Rowerem na silke, prosba o rade.

WHEY premium