SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST:(MASA + RZEŻBA) WYMARZONA SYLWETKA by CHORY1985 - pods. str. 36!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 79628

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 789 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8038
Powiem Ci że nieeee - wg mnie kolejny przereklamowany produkt, nic po tym nie czuję a napewno nie czuję żadnego popędu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 262 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10808
tak patrze na Twoją rozpiske na nogi...przysiad o.k. jesli chodzi o ciężar ale na suwnicy cos mało dajesz tego żelastwa

Zmieniony przez - Branch w dniu 2010-03-28 11:20:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4383 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 43252
chory nie mów, że nie masz popędu do sztangi na treningu
pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 789 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8038
Branch - moim priorytettem nigdy nie były ciężary, dla mnei najważniejsze jest to żeby sie wczuć w prace mięśnii i tak też staram się ćwiczyć, pozatym robię po 20 powt a to dorbze działa na moje nogi, a już nie wspominam ze mam problemy z prawym kolanem hehehe, nmajwyżej bede kaleką na satre lata !

Debee - popęd do sztangi mam i mam andzieje ze nigdy sie to nie skończy :) Bo z dziewcyznami to już bywa różnie !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 951 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13099
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 789 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8038
poprostu AWF i tyle nie mam zadnej specjalizacji ani nic niestety:/ ! po tej skozle moge w skzole uczyć heehehe ale ja bede się strała do Straży pożarnej !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 262 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10808
problemy z kolanami to 3/4 forumowiczów...za to z klatką i łapami to nikt...
troche to dziwne ale coz tak juz jest i tego juz nie zmienimy...sam też kiedys nie ćwiczyłem dolnej polowy ciała...teraz cwicze i jak czasem ide do klubu to przy maszynach na nogi pustki :D
ale dołóż troche na ta suwnice poczujesz różnice...



no i nie pij tego kakao już do sniadania:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 789 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8038
Nie bede dokłądał na suwnicy bo mi skzoda nóg, Jakbym miał suche szkity to co innego, ale tak nie jest wiec nie muszę szarżować :)
Co do kakao to jak nie mam ochoty na płatki owsiane to pije kakao, wiem ze dieta pozostawia dużo do życzenia, ale mi tak wchodzi więc po co cos zmieniać ? na zawody się nei wybieram wiec po co mam cudowac....

Zmieniony przez - chory1985 w dniu 2010-03-28 13:52:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 262 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10808
chory a byłeś kiedys na żużlu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 789 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8038
Nie nie byłem nie interesuje mnie ten sport a czemu pytasz ? Ja wolę F1. Moze w tym roku sie wybioreę na Węgry.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z glyco nitric czy z suplami ?

Następny temat

Rowerem na silke, prosba o rade.

WHEY premium