SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Super Cykl !

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 139739

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 343 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9422
Ja jeszcze nie zrobilem cylku. Chodzilo mi o sam 4 tygodniowy cykl na b12 i cocarboxylazie...plus kreatyna, gainer i bialko.I nie wiem po ile ampulek mam w siebie w tygodniu ladowac...myslalem zeby tak 3,3,2,2..cosik takiego:)

BUSHI NO ICHI GON

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1409 Wiek 51 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5907
Moze być . To ci nie powinno zaszkodźić ale co też to ma dać oprócz chwilowego wzmocnienia to tez niewiem . Jak to sie mówi gdźie wola tam droga .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 343 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9422
no przeciez to jest drugi cykl Dabka czy nie? to musi cosik dac

BUSHI NO ICHI GON

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14933
Na ile mniejwięcej minut należy brać te tabletki(przed śniadaniem, po i tak dalej)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Post jest full wypas...
Jak sie ma kawa to cyklu I??
Zmniejszy wyniki czy wogóle ich pozbawi?
I jeszcze jedno: jak sie ma kawa do normalnych treningów jeśli rano sie wypije mocną i popołudniu robi sie trening? Czy przyrosty są mniejsze wtedy?

No pain - no gain (Shadow Warrior)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 1631 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24672
Za***isty cykl dopiero dziś skończyłem go czytać bo wcześniej nie miałem okazji.Trzeba bedzie spróbować


Troche metki dla sylwetki :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 138 Wiek 51 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6899
Dobrzy ludzie prosze przeslijcie mi poprawiona rozpiske Cykl-Dabka, ktora gdzies jest w katalogu doping/dokumenty - nie moge sie dokopac, zgory dzieki

kozik

kozik

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja tez poprosze o przeslanie mi tego cyklu


Ćwicze cyklicznie tzn od cyklu do cyklu
Jak juz znajdziesz kobiete ktorej uczuc i wiernosci jestes pewien trzymaj sie jej bardzo mocno i nigdy nie odpuszczaj nawet jak mieszka od Ciebie 170km!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2215
Cześć mam proźbe do autora postu czy mugłbyś wszystkie swoje wypowiedzi zawżeć w jednym artykule bo juz nie mogę się połpać. A przelałeś może swoją wiedze do jakiegoś edytora typu exel, word ? Jak tak prośliłbym o wysłanie tego pliku w którym jest wszystko zawarte na email [email protected]

PIO
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 156 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24876
Siema! mam pytanie na temat biostyminy- Kiedy ją najlepiej brać? Po czy przed treningiem?

Pzdrawiam wszystkich!

Walczmy z alkoholizmem - pijmy więcej, żeby inni mieli mniej %)

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

JAK POZNAĆ PODROBIONY OMNADREN 250

Następny temat

Łysienie

WHEY premium