SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Super Cykl !

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 139447

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
I ile Tribulus Terestris może kosztować???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 243 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1820
czesc
mam jeszcze jedno pytanie w zwiazku z witamina b12, poniewaz zalatwilem sobie recepty, ale w zadnej aptece jej nie ma, chodzi oczywiscie o ta w ampulkach. Czy trzeba ja specjalnie na zamowienie czy co trzeba zrobic?

olexy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 367 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3209
Nigdzie w aptekach nie mozna dostac T.Terestris, w zadnej aptece o czyms takim nie slyszeli. Dąbek, gdzie mozna to dostac???
Pozdrawiam.

"zycie jest za krotkie by byc malym"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dawid, Tribulusa może nie być w aptece, gdyż jest to dość
egzotyczna rzecz jak na tradycyjną farmację. Bez przedłużania - poszukaj w sklepach zielarskich, jak nie to
kup produkt zawierający Tribulusa, np. w Netrition Polska.


pamiętaj, zawsze będę większy
od ciebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 161 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6013
Witajcie
Dla tych, którzy nie lubią się kłóć, informuję, że znalazłem środek którym mozna zastąpić biostyminę. Jest to Bioaron C, zawiera podobne składniki co biostymina (według mojej aptekarki jest jeszcze lepszy) i jest do picia.

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2285 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18850
Witam,

Tribulus Terestris kupujemy bez recepty w DOBRYCH sklepach z odżywkami, tzn. obecnie jest do dostania w sklepie w PODZIEMIACH DWORCA CENTRALNEGO NA PRZECIWKO WOJSKOWEGO PUNKTU INFORMACYJNEGO(dla ludzi z W-wy i okolic).
Dostaniecie tam równiez pełną rozpiskę jak ten preparat przyjmować, wystarczy powiedzieć, że od DĄBKA.
Koszt wynosi ok. 125PLN za ilość wystarczającą na przeprowadzenie jednego pełnego cyklu.

Pozdrawiam,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2285 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18850
Olexy,

Co do B12 to u mnie jest w każdej aptece w ampułach po 1000mcg. Musisz po prostu dłużej poszukać, a na pewno w końcu dostaniesz. Takie rzeczy jak vitaminy muszą być w aptece, to tylko kwestia czasu.

Pozdrawiam,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dąbek o twoim cyklu dowiedziałem się od kumpla z siłowni, stosuję go juz od 5 tyg. tzn. 1 cykl juz skończyłem a zaczynam drugi. Dopiero dzisiaj udało mi się wejść na forum i przeczytać twój artykuł w oryginale.
Mam do ciebie pytanie. CO można zastosować po tych 2 cyklach, nie chodzi mi o koks, bo jak na razie idzie mi świetnie, tzn. złapałem 2cm w ręku 8kg na wadze ale co najważniejsze zwiększyła mi się siła i udało mi się wycisnąć 130kg na ławie, przed twoimi cyklami było to 110kg.
Dlatego jeżeli mógłbyś coś polecić.

Dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ghost cos nie wierze 2 cm niby w te 5 tyg ? to niemozliwe ! chyba dabka nie posluchales i dorzuciles do cyklu kilka omek...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 310 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3456
2 cm w 5 tygodnii??? - przypuszczam że bez koksu jest to niewykonalne!!!

edi pozdrawia Was

czarny

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

JAK POZNAĆ PODROBIONY OMNADREN 250

Następny temat

Łysienie

WHEY premium