SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Super Cykl !

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 139427

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 219 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1075
z szacunku do forum koncze ten spór
(biiiiiiip:) )


si ja, 3majcie sie kija

Hope for the best, prepare for the worst...

I found out why people laugh. They laugh because it hurts...because it's the only thing that can make it stop hurting.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 125 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2195
mam takie pytanko, czy dobrze jest z 1 cylem stosowac kreatyne 10 gr/dzinnie i dibencoide 5 kaps/dziennie, czy wystarcza same te ziolka.

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Panie Dąbku mam pytanie
czy tą biostamine mozna pic, ???
a jezeli tak to czy efekty beda duzo gorzesz
i czy ma wogole sens picie Biostamina??? czty lepiej wogole jej nie brac. Bo kluc sie nie bede
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 944 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13474
avabac można pić biostyminę.

Było o tym wcześniej.

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Io sono Pac-man ... non Pag-man, Io uccido per soldi !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2285 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18850
Janusz, pierwszy cykl zrób bez kreatyny a dodaj ją do drugiego, jeżeli ograniczasz się tylko do pierwszego planu to weż ją bezpośrednio zaraz po nim.
Gdy będziesz przyjmować kreatynę to nie zapominaj dostarczać organizmowi odpowiedniej ilości wody tzn. minimum czterech litrów płynów dziennie.

Avabac, co do Biostyminy to oczywiście można ją przyjmować do ustnie, efekt będzie mniejszy niż w przypadku zastrzyków, ale zawsze będzie. Aby zwiększyć działanie Biostyminy możesz zaopatrzyć się w Bioaron C, o którym pisane było parę stron wcześniej.

Pozdrawiam,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 115 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 798
No po takich milych wypowiedziach to i ja sie zdecydowalem.
Kupuje tez zestaw (na razie 1.) i mam nadzieje miec podobne efekty jak Wy . Zaczynam od wrzesnia bo na siepien wyjezdzam i bedzie maaalo silowni :(

Dabek (no i miales racje ze spotkanie to kwestia czasu...)piszesz ze po 1. cyklu (jak sie drugiego nie robi) dobrze jest lyknąć kreatyne. Dorzucilbym do niej jeszcze aminokwasy - moze byc ?
A B12 lepiej z 1. cyklem czy z kreatyną i aminowkasami ?
Nara

--------
Wilhelm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 115 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 798
Dąbek sory, jeszcze jedno...
Z tego co jest na pierwszej stronie wnioskuje ze Apivit, propolis, pollen i zen szen bierzemy codziennie a biostymine w dni treningu....
Dalej, bodajrze edi pyta sie czy napewno wszystko tylko w dniu treningu a Ty mu przytakujesz...
To w koncu jak ? codziennie czy w dniach treningu (biostymina to juz wiem)
Pozdrowka
Wilhelm

--------
Wilhelm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cze wam! Dabek albo ktos inny - napiszcie wreszcie ile kosztuje gdzies 5amp. B12 1000mcg i 5amp. Carbo. Z gory dzieki.

UhO!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cze wam! Dabek, albo inni. Moglibyscie wkoncu napisac ile gdzies kosztuje 5amp. B12 1000mcg i 5amp. Carbo... Z gory dzieki.

Pozdrowienia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2285 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18850
Witaj Wilhelm,
w pierwszym jak i w drugim cyklu środki przyjmujemy tylko w dni treningowe, czyli jak ćwiczymy 3x w tygodniu to bierzemy tylko przez 3 dni. Podczas cyklu jednak, sugerowałbym zwiększenie ilości treningów do minimum czterech. Pamiętajmy, że jedziemy na dopalaczach, pozwólmy im odpowiednio zadziałać.
A co do kreatyny to oczywiście możesz ją przyjąc po 1 cyklu i najlepiej połączyć ją z HMB i Glutamaxem, z tego co wiem będziesz brał vit.b12 raczej w tabletkach, w takim razie też mozesz ją do tego dorzucić.

Pozdrawiam,
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

JAK POZNAĆ PODROBIONY OMNADREN 250

Następny temat

Łysienie

WHEY premium