SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Super Cykl !

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 139738

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2285 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18850
Witam wszystkich Pakerów,
Pierwszy cykl zrób bez kreatyny a dodaj ją do drugiego, jeżeli ograniczasz się tylko do pierwszego planu to weż ją bezpośrednio zaraz po nim.
Gdy będziesz przyjmować kreatynę to nie zapominaj dostarczać organizmowi odpowiedniej ilości wody tzn. minimum czterech litrów płynów dziennie.
Ja te dwa cykle zrobiłem jeden po drugim.
Jeśli chodzi o B12 w kapsułkach to oczywiście, że można nią zastąpić tą w ampułkach. Zaletą tej w ampułkach jest to, że wprowadzamy ją bezpośrednio do organizmu, natomiast ta druga poddawana jest działaniu soków trawiennych zanim trafi do krwioobiegu. Najlepiej sprawdzić stężenie obu preparatów i wtedy odpowiednio dopasować ilość przyjmowanej vitaminy w kapsułkach.

Pozdrawiam,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 710
jak często mozna stosować ten cykl???????

ml

ml

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 119 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3972
Cześć
Śledze od pewnego czasu dyskusję i mam pytanie dotyczące diety przy cyklu nie chodzi mi o jakieś szczegóły ale pewne wytyczne w/g których przygotowywać sobie papu. Dąbek jak możesz to opisz swój jadłospis podczas cyklu. Z góry dzięki.

Pozdrawiam Kris

Pozdrawiam Kris

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2285 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18850
Lempik, zrób sobie minimum 3 miesiące przerwy po tych 6 tygodniach(1cykl+2cykl)
Pozdrawiam,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2285 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18850
Kris, chętnie ci odpowiem ale w dziale odżywianie.

Pozdrawiam,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 6045 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 40153
czyli podsumowujac: czy wszystkie te skladniki mozna kupic w aptece bez recepty? aha i jaka kupic strzykawke do BIOSTYMINY - chodzi mi o wielkosc 0,5; 0,6; 0,7; 0,8 a moze jeszcze inna, aha i czy cala ampule wstrzykiwac tego jednego dnia-dzien treningu? to samo sie tyczy tej carboxylazy aha i czy ktos by mogl powiedziec jakie stezenie B12 jest w wersji ampulkowej zeby kupic odpowiednia ilosc w kapsulkach. Dzieki. Pozdrawiam

Pozdrawiam,
NoRtOn

*F*u*c*k* The Rest,We Are The Best

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pytanie do x-men'a. Najpierw o vit.c. Ampulke 5 ml wstrzykiwac 2x w tygodniu, czyli razem 10ml tygodniowo?
Teraz o tym srodku solcoseryl. Troche mnie przeraza to wstrzykiwanie w rozne czesci ciala. Prawie jak z syntholem. 6x w tygodniu mam sobie wstrzyknac jedna 2ml ampulke w rozne czesci ciala. To maja byc zastrzyki podskorne? Insulinowka to jaki to rozmiar. czy za kazdym zastrzykiem w inna czesc ciala mam zmieniac igle?Jesli mam slaba dolna klatke i lydki to tam to wbijam pod skore i niewielka ilosc wstrzykuje? Moglbys opisac to dokladniej, bo np. boje sie ze nie rozejdzie sie rowno ,beda gule i dziwnie bede wygladal. Czy moze mozna to walnac sobie po prostu w dupsko (ale chyba nie o to w tym srodku chodzi)
Jeszcze o polaczeniu tych srodkow z tymi zaproponowanymi przez Dabka. Piszesz, zeby brac 4tyg, 2 przerwy i 4tyg w polaczeniu z drugim cyklem Dabka (b12+cocarboxylaza). Jego cykle sa bez przerwy przez 6tyg. Piszesz rowniez, zeby zwlaszcza polaczyc to z tym drugim cyklem. Codzi ci glownie o polaczenie tego z b12+cocarbo?, czy najpierw pierwszy cykl Dabka przez 4 tyg+twoj cykl, a potem jak polaczyc to b12+carbo z vitc+solc? z przerwa, bez, i jak dlugo (czy moge brac b12+carbo tez przez 4 tyg, Dabek proponuje 2).
I znow przepraszam za byc moze glupie pytania, ale powaznie mysle nad takim cyklem i chce byc pewnym wszystkiego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 310 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3456
czy COCARBOXYLASA nalezy wstrzykiwac tak jak biostymine w posladki? i czy mozna robic zastrzyki tylko w lewa czesc lewego i prawa prawego posladka, czy w pozostale czesci "kola" tez mozna robic???????

edi

czarny

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 751 Wiek 56 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2748
Solcoseryl to srodek oparty na wodzie, rozchodzi sie natychmiast, tak wiec zadna gula ci sie nie zrobi.
Amp.2ml nabierasz do insulinowki, wstrzykujesz np.1ml w jedna , 1ml w druga lydke.
Witamine C 2 x tydz. po amp. 5ml.
Zaczynasz razem z cyklem kolegi, w trakcie tamtego cyklu robisz 2 tyg.przerwy, potem znowu 4 tyg, tak wiec ostatnie 2 tyg. jestes tylko na C i solcoserylu. Ten zestaw mozesz ciagnac tak pol roku, potem przerwa ciagla 3 m-ce i znowu.Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1078 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5820
Dąbek czy mógłbyś powiedzieć jeszcze jakich igieł używałeś do wszystkich soczków?
Z góry dzięki.

Pozdro)))

Pozdrawiam

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

JAK POZNAĆ PODROBIONY OMNADREN 250

Następny temat

Łysienie

WHEY premium