SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Super Cykl !

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 139441

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 219 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1075
chcialem zapytac wczesniej , ale niestety przez jakas bande deryli serwer lezał , więc płakałem, łykałem, wstrzykiwałem , i ćwiczyłem :)
czekam na b12 bo wydaje mi sie to najlepszym srodkiem z wymienionych...
z niecierpliwoscia czekam na odpowiedz, moze jakieś porady...?


si ja, 3majcie sie kija

Hope for the best, prepare for the worst...

I found out why people laugh. They laugh because it hurts...because it's the only thing that can make it stop hurting.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2285 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18850
Witam,

Damian, co do efektów tego cyklu to mam pytanie, jak sie odżywiasz? Dobre odżywianie to podstawowy budulec naszych mięśni. Środki, kóre bierzesz to swego rodzaju katalizatory , których zadaniem jest przygotowanie twojego organizmu do wzrostu. Ale nie bedzie wzrostu gdy nie dostarczysz mięśniom paliwa do ich budowania.
Wielu jest na tym forum, którzy piszą że brali bardzo mocne sterydy a ich wyniki są śmieszne. Dlaczego? Bo uwierzyli, że sterydy zrobią za nich wszystko, wystarczy brać i już, a to przeciez fikcja.
Podsumowując, przyjrzyj się swojej diecie, dostosuj ją pod kątem ćwiczeń siłowych a na efekty nie bedziesz długo czekał.

Pozdrawiam,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 17868 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 102745
popieram dąbka w 100% niektorzy myślą że chcemia zastapi diete a to poważny błąd i wydawanie kasy !!!!!!

Najpierw opanuj techniki układania diety lub poproś o nią kogoś kto się na tym zna a dopiero potem myśl o jakiś dopalaczach

Pozdrawiam

KAIN
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 219 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1075
racja , zgadzam się ...
6 posiłków dziennie (niestety nieregularnie) i 2g białka /kg (rozłożone na 3 porcje)


si ja, 3majcie sie kija

Hope for the best, prepare for the worst...

I found out why people laugh. They laugh because it hurts...because it's the only thing that can make it stop hurting.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 606 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 19952
mam pytanie dla Dąbka
dlaczego cykl drugi zawiera środek zawierający wapń?
Czyżby efektem ubocznym miało być zwapnienie kości lub coś podobnego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2285 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18850
Witam Pakerów,

Rozumiem że pytasz się o Ossopan.
Nie oczywiście że ten cykl nie powoduje takich efektów ubocznych, dobrym pytaniem byłoby czy w ogóle powoduje jakieś efekty uboczne, moim skromnym zdaniem nie!
Ale jak już napisałem w którymś z wcześniejszych postów drugi cykl jest typowo przygotowującym przed SAA, czyli srodek, o kórym piszemy ma za zadanie wzmocnić kości i stawy i zapobiec takiemu efektowi, który może wystąpić po zażyciu SAA.

Pozdrawiam,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Biorę już 3 tygodnie i uważam, że efekty są niewspółmierne do kosztów.

I to by było na tyle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 312 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3237
widze że zaczynaja się skargi i zażalenia
ja znowu do tej Biostyminy, sam zastrzyk raz boli, raz nie, ale to pestka, zrobiłem sobie raz w tyłek tak jak radzi Dąbek, bolało, a jakże, potem przestało, a na drugi dzień [i trzeci i czwarty] po prostu bolał mnie w tym miejscu tyłek, udo tez mnie zawsze boli kilka dni w miejscu zastrzyku, wpadłaem więc na genialny pomysł że może jestem uczulony na aloes. Więc pytam: czy ktoś z Was ma podobne "doznania" po Biostyminie?

pozdrawiam

Johnnie

pozdrawiam

Johnnie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1364 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5479
jakie odczucia tych co rozpoczeli ten cykl????

Sloniu

Największe dobro nosi pierwiastki zła i największe zło nosi zarodki dobra.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dobra informacja dla wszystkich, ktorzy nie chca sie kluc ta biostymina... Rozmawialem ze znajomym aptekarzem i polecil mi w zamian za biostymine srodek o identycznym dzialaniu, a nawet troche mocniejszy. Rowniez wyciag z aloesu, a uwaga.... w syropie!!! To na pewno nie boli a spokojnie mozna go zazyc w miejsce biostyminy.
Pozdrawiam - insane
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

JAK POZNAĆ PODROBIONY OMNADREN 250

Następny temat

Łysienie

WHEY premium