SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Super Cykl !

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 139445

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 6045 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 40153
Do Atomica:
ten tekst jest na 7 stronie
Wysłano - 24 maj 2001 16:20
--------------------------------------------------------------------------------
Edi, Słoniu, Norton,

w pierwszym jak i w drugim cyklu środki przyjmujemy tylko w dni treningowe, czyli jak ćwiczymy 3x w tygodniu to bierzemy
tylko przez 3 dni. Podczas cyklu jednak, sugerowałbym zwiększenie ilości treningów do minimum czterech. Pamiętajmy, że jedziemy na dopalaczach, pozwólmy im odpowiednio zadziałać. Co do BIO proponowałbym za pierwszym razem nie przekraczać 10 ampułek w ciągu 4 tygodni, nawet przy większej ilości treningów, zwłaszcza jeżeli mamy w perspektywie kolejne wkłucia gdy decydujemy się na cykl 2. Najlepiej,
I tydz - 3, II tydz - 3, III tydz - 2, IV tydz - 2
Szczególnie w czasie okresów regeneracji i wzrostu czyli w dni wolne od treningu nie zapominajmy o diecie, bo wiadomo, że nasze mięśnie rosną po za siłownią, nie na niej.
Proponuję zajrzeć do działu ODŻYWIANIE i do artykułu PLAN ŻYWIENIOWY.
Edi, LIGNOCAINA nie osłabia działania innych preparatów z nią przyjmowanych, a po jej zastosowaniu zastrzyk jest bezbolesny. Fakt sprawdzony.

Pozdrawiam,
-------------
Czekamy na szybka zmiane arkusza
Pozdrawiam,
NoRtOn

Pozdrawiam,
NoRtOn

*F*u*c*k* The Rest,We Are The Best

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1559 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15619
Ok, dzięki sorry za błąd. Czytałem tylko pierwszą stronę. Wkrótce poprawię arkusz.

Moderator Odżywianie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Atomik, jak mozesz to postaraj sie jak najszybciej poprawic ten arkusz. Z gory wielkie dzieki.

pozdrawiam
Konrad
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1559 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15619
OK, już poprawiłem. Starego nie mogłem skasować bo nie mam uprawnien. Nowy plik nazywa sie Cykl_Dabka_poprawiony.xls w katalogu doping/dokumenty. Przepraszam wszystkich, których mogłem wprowadzić w błąd.

Moderator Odżywianie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzieki Atomik. Gdybys jeszcze mogl zamiescic taka tabele dla 2-giego cyklu, byloby super.

pozdrawiam
Konrad
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Do ATOMICA !!!!!!
Przeanalizuj jeszcze raz uważnie ten Cykl DĄBKA i sprawdź czy dobrze napisałeś tą tabelę, bo wg mnie są dwie pozycje napisane błędnie. A mianowicie PROPOLIS powinno się brać 8 kaps. w dniu treningu a nie 9. I żeń-szeń powinno się brać 2 kaps. dziennie ale w dni bez treningu też tzreba je brać.
Jeśli się mylę to SORKA ale mi się wtak wydaje.

TYSONEK
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dla PROPOLISA masz tak :
PROPOLIS (tabl.):rano na czczo: 2
2h po sniadaniu: 2
przed treningiem: 2
1h przed kolacją: 1
przed snem: 1


TYSONEK
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1559 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15619
Masz rację, przed kolacją jeden propolis a nie 2, jednak jest to niewielka róznica, można łatwo poprawić w arkuszu. Odnośnie Żeńszenia to nie wiem; ile osób tyle interpretacji. Dąbek na stronie 7 napisał że bierzemy tylko w dni treningu. Niech się wypowie jak wróci z wakacji.

Moderator Odżywianie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
brawo super sklad
to mi sie podoba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 119
sorry moze wczesniej pojawila juz sie odpowiedz na to pytanie ja jednak nie moge sie jej doszukac wiec pytam.
czy ma jakis wplyw na efektywnosc srodka pora o jakiej nalezy zapodac biostymine chodzi mi o to czy rano przed, a moze po treningu.
z gory dzieki za wszystkie wskazowki .
pozdrawiam wszystkich.


jesli czegos nie wiesz najlepiej zapytaj (tak mi sie wydaje)

jachu

jachu

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

JAK POZNAĆ PODROBIONY OMNADREN 250

Następny temat

Łysienie

WHEY premium