SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Super Cykl !

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 139712

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Biostymine wstrzykiwać domięśniowo czy podskórnie?

I to by było na tyle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 310 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3456
Dąbek czy po skończeniu pierwszego cyklu po przejśćiu do drugiego bierzemy tylko te składniki z drugiego cyklu czy jeszcze dodatkowo te z pierwszego też????

edi

czarny

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 310 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3456
czy wszystko bierzemy codziennie czy tylko w dni treningu????

edi pozdrawia Was

czarny

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ronin ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1666 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 12622
Cześć mam pytanie do X-mena i Dąbka

Obecnie przyjmuje HMB (3 g dziennie HiTec) oraz Glutamine 6 g dziennie oraz ECA. -(to mam rozpisane do 15 lipca)
Chcę do tego dodać opisany przez Dąbka cykl 4 tyg + 2 tyg( z Cocarboxylasą , Vit b12 i Glucocardiamidem).
Mam pytanie czy można to wszystko połączyć. Chciałbym jeszcze dodać do tego zaproponowany przez Ciebie
Solcoseryl i vit C. Z opisu wynika że mogę robić zastrzyki np w bicepsa, klatkę, łydkę. ?
Czy łaczenie tego wszystkiego może być szkodliwe (oczywiście wiem że wszystko może być szkodliwe, jednak chodzi mi o to
czy są jakieś konkretne przeciwskazania do łaczenia tego wszystkiego. Zawsze uważałem że łaczenie różnych suplementów ze sobą daje lepsze wyniki.
Za odpowiedz bardzo serdecznie dziękuję. Życze powodzenie i sukcesów na arenie kulturystycznej.

członek.mafia.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Że też tak rzadko zaglądam do tego działu...
Dąbek i Pan Tur mają u mnie duże piwo!Jeśli mogę zdobyć choć kilogram dzięki tym cyklom to opłaca się to cholernie.Wypróbuje te cykle w sierpniu.
Jeszcze raz wielkie dzięki i więcej takich rad!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 310 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3456
DĄBEK O CO CHODZI Z TYM APIVITEM, OBCHODZILE CHYBA 5 APTEK I POWIEDZIELI MI ZE NIE MA CZEGO TAKIEGO. CZY NIE CHODZI PRZYPADKIEM O CAPIVIT A+E??????

edi pozdrawia Was

czarny

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 506 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7933
Jak mi powiedzieli w aptece Apivit to mleczko pszczele, czyli pytaj się o nie.
Pozdrawiam

Big bad_boy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 310 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3456


pollen


edi pozdrawia Was

czarny

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 310 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3456


propolis

edi pozdrawia Was

czarny

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 310 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3456


propolis

edi pozdrawia Was

czarny

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

JAK POZNAĆ PODROBIONY OMNADREN 250

Następny temat

Łysienie

WHEY premium