SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SpaMMA vol. 666

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 182849

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Rakhu, faktycznie trochę przesadziłem

Ale powiem Ci że technikę mam tip top. Nawet przy rekordach żadnego gibania i kociego grzbietu.

Ostatnio nawet byłem na prześwietleniu zobaczyć czy z moim kręgosłupem nie pogorszyło się po tych latach ćwiczeń i się zdziwiłem bo nie;)

Wiesz, ja napyerdalam jeszcze mnóstwo podciągnięć z ciężarem u pasa, a to jakby nie patrzeć działa zbawczo na kręgosłup bo rozgiąga i powoduje dokrwienie kręgów.

Ale chwilowo robię przerwę od MC;) Czas się przenieść na dwór- czyli lina, młot i opona, pompki na jednej, pompki na rękach przy scianie itp;) Będzie siła
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 113 Napisanych postów 6072 Wiek 4 lata Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 70684
oglądałem/słuchałem wywiadu Z Michałem Kitą i zastanawia mnie jedna poruszona kwestia. Powiedział o prawdopodobnej walce za oceanem i później coś o jakimś możliwym kontrakcie na wyłączność.. ??
W ogóle ciekawy wywiad, powiedział o sytuacji w polskim mma, trochę o pewnym portalu jeśli chcecie wiedzieć co to za portal poczytajcie kilka pierwszych komentarzy, które są autorstwa owego portalu i będziecie wiedzieć..




Mam nadzieję, że nie było i, że wszyscy jeszcze nie widzieli

Zmieniony przez - Toomek4 w dniu 2012-05-28 22:34:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Tomek wklej to do tematu z Mamedem, tam dużo osób prosiło o link do wywiadu :)

Ja spadam dobranoc wszystkim
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1666 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31865
Dzięki bardzo B-real. Jak będę miał jeszcze jakieś pytania to odezwę się na maila:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Rabittt FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 8533 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61281
Panowie obeznani, mam pytanie: czy są jakieś odgórne zasady dotyczące tego kto może wejść po walce do oktagonu?
W oczy rzuciła się sytuacja z sobotniego UFC 146 jak dos Santos po walce poprosił aby Bruno wpuścili do oktagonu. Niby wszystko fajnie a tu gościu (policjant?ochroniacz?) nie pozwolił na wpuszczenie go do środka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262


“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Rabittt FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 8533 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61281
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 113 Napisanych postów 6072 Wiek 4 lata Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 70684
Witam
Wie może ktoś jakie badania lekarskie są wykonywane dla pracowników.? Do roboty może pójdę i badania są potrzebne więc chce wiedzieć co mniej więcej tam jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1666 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31865
Zależy jaka robota. Wiadomo że jako kelner czy kucharz masz więcej badań niż dajmy na to spawacz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
Minotauro WTF?????? Sonnen już to komentował xD?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

MMA Attack 3 - 29.09

Następny temat

Strikeforce Heavyweight GP Final

WHEY premium