SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SpaMMA vol. 666

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 182850

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2842 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 19060

Mogles polecic jej tapout xt
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
tapout na morde nie pomaga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
OBELX
Ja koło 14 roku życia brałem bez dowodu .


mówiłem, że neandertalis
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
yebane angole wygrały

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
dobrze, że wygrały ja im zawsze kibicuje
Też mam kumpla co jak mieliśmy 15/16 lat to kupował piwko i nikt się go o dowód nie pytał, bo wyglądał na 40 plus a teraz to pewnie mu w autobusie miejsca dzieciaki ustępują
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2842 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 19060
Przeciez to nie jest problem,robisz dowod tymczasowy i jedziesz,te glupie pyzdy w zabkach,czy innych malych sklepach kak i pewnie w tych wiekszych nie znaja sie na matematyce.15-16lat wyrobilem sobie tymczasowy typiara chce dowod to jej daje ,patrzy sie na niego i mowi ok zgadza sie .. wtf
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1719 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34084
ale sie mlodziez wycwanila, kiedys sie zuli po winiacze wysylalo, hehe

They are the weakest, however strong, who have no faith in themselves or their own.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Widzisz, bo Ty myślisz typowo jak rezydent SFD
Nikt nie chce na tym robić masy.
To jest trening dla tłustego hamburgera aby sobie zrzucił sadło albo dla kogoś komu się sylwetka kulturystyczna nawet w wydaniu amatorskim przejadła, a na myśl o robieniu przez pół godziny trica na wyciągu po raz trzystutysięczny żygać się już chce


btw. ten post Dremora mi przypomniał temat z szatni, jak się nabijali z jakiegoś takiego fitguya, co się lansił na yt
"łapy tragiczne, zero masy itd " potem patrzysz takiemu w profil, bo akurat fotę miał - sam wygląda jak zalany ciołek z dyskoteki, a pjerodoli jakby był kolejną inkarnacją Szwarca



Miałem na myśli to, że pod ręką są na forach bardziej ogólnorozwojowe plany, i tyle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 567
daniosfd
Przeciez to nie jest problem,robisz dowod tymczasowy i jedziesz,te glupie pyzdy w zabkach,czy innych malych sklepach kak i pewnie w tych wiekszych nie znaja sie na matematyce.15-16lat wyrobilem sobie tymczasowy typiara chce dowod to jej daje ,patrzy sie na niego i mowi ok zgadza sie .. wtf


u mnie w miescie nie były takie głupie, ale i tak kupowalem alko jak mialem 14 lat afff ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161


Kurde już mam dosyć tej nauki, a to dopiero początek. Yebac historie wlk brytanii
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

MMA Attack 3 - 29.09

Następny temat

Strikeforce Heavyweight GP Final

WHEY premium