SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SpaMMA vol. 666

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 182803

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2842 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 19060
naj** sie

"Kolega, w zespole chyba 6 osób pojechał na narty za granicę. W składzie tym była jedna para narzeczeńska, siostra narzeczonej, jej chłopak, mój kolega i jego stary.
Pewnego pięknego wieczoru, po uprzednim suto zakrapianym biforze w apartamencie, 3 osoby w składzie: narzeczony, siostra narzeczonej i stary kolegi poszli kontynuować melanż na miasto.
Mój kolega stracił się w swoim pokoju odpalił laptopa i zajął się sobą. Narzeczona z chłopakiem swojej siostry zostali w kuchni i pili sobie dalej drinki. W pewnym momencie, po jakiejś godzince, kolega wyszedł na balkon zapalić papierosa. Z tego miejsca doskonale było widoczne wszystko co działo się w kuchni.Od tego momentu następuje moja relacja tego co widziałem na filmiku nagranym telefonem kolegi:
narzeczona i chłopak jej siostry liżą się ostro jakieś 3 minuty, następnie on ściąga jej bluzkę, liże ją po cyckach, ściąga jej spodnie. W międzyczasie słyszałem komentarze prawione pod nosem przez mojego na***anego kolegę o treści "co za ****a szmata, co za dziwka". Akcja toczyła się dalej, dosyć dynamicznie. Para w miłosnym uścisku była już prawie całkiem naga, dziewczyna nie miała już stanika, chłopak rozpięty pasek, aż tu nagle wchodzi stary od kolegi. Wszystko widać na filmiku, nie słychać tylko dźwięku. Gość łapie się za głowę, patrzy na nich, dziewczyna łapie go za rękę i mówi "dołącz się" (tak powiedział później ojciec mojemu koledze). Ten oczywiście odmawia i zachęca parę do szybkiego ubioru ze względu na duże prawdopodobieństwo rychłego powrotu pozostałych osób. Koniec filmiku.
Z tego co wiem, nikt nigdy nie zdradził tej sytuacji narzeczonemu, ani siostrze narzeczonej, za to gdy byłem ostatnio u kolegi w domu pokazał mi piękne ślubne zdjęcie, gdzie znajdowali się wszyscy bohaterowie tej historii. "

Zmieniony przez - daniosfd w dniu 2012-06-29 16:37:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 489 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4886
Co za kvrwa, ten koleś to też niezły kawał f***a
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
zrób mi obiad
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
ale zjarałem plecy leżałem w ogrodzie na sloncu na sfd i przysnąłem

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Rabittt FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 8533 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61281
Przed wbiciem na sfd należy skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każde forum za długo czytane może prowadzić do zjarania pleców.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zamawiam pizze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
eej, ktoś oglądał ten film Wojownik? Dobre to?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
Ja oglądałem.
Nie jest to film, który chciałbym zobaczyć jeszcze raz.
Sceny walki dobre, fabuła jak z filmu z Van Dammem, niektóre upstrzenia i koloryzacje są z punktu widzenia fana MMA tak niedorzeczne, że aż się płakać chce. Po za tym film strasznie przewidywalny.
Taka tam zapchaj dziura. Już lepiej se obczaić UFC z przed dwóch lat z powtórki
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

MMA Attack 3 - 29.09

Następny temat

Strikeforce Heavyweight GP Final

WHEY premium