SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SpaMMA vol. 666

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 182800

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2746 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13269
Zwojowac?Mowisz o tej druzynie,co nie umie podawac,a po 25 minutach siada kondycyjnie,no i jeszcze zaj**istym trenerze,co robi zmiany w 92 minucie meczu...Polska kraj absurdu:DA jesli chodzi o Rosjan,to...przydalby im sie maly oklep...taki delikatny:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161


Jak to siada kondycyjnie? Nie oglądałeś maxwell drugiej połowy?

Ja p******e, uwierzyłem teraz już w nich na 100%. Rosja rozwaliła Czechy jak dzieci, Czechy które są 26 w rankingu, a my 62 sprawiliśmy im tyle kłopotów, że szok.. Ja uwierzyłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Rabittt FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 8533 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61281
No ale szkoda tej straconej bramki, można było to wygrać i pokazać Ruskim miejsce w szeregu.
No ale trudno, gramy o awans z Czechami.
P.S. Nawet nie wiedziałem, że oficjalnie jest coś takiego jak Mir lock
Na wikipedii:
4–0 Pete Williams Submission (Mir lock) UFC 36 March 22, 2002 1 0:46


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
No jakbyśmy wygrali to dopiero by była euforia xD! I tak im pokazaliśmy, nie mogli nic zrobić w 2 połowie



Zayebisty strzał ogólnie.. Jeden z lepszych na tym euro chyba jak dotychczas. Lekko podkręcona była
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
Wyj**ał bym Beonitscha czy jak on się zwie, zabije sie o własne nogi, Piszczek dziś słabo a arshavina i tak nie upilnował, chociaż go zamęczył, sędzia ch** tyle wam powiem, wypaczył wynik przez te niektóre złe decyzje i dla nas i dla nich.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
"Yebac ruskie mendy!"
i po co to?

Fakt Polska grała dobrze jak na nią nawet bardzo dobrze i ma szanse na wyjście z grupy jednak trzeba będzie wygrać i tylko wygrać z Czechami a to łatwe nie będzie imo szanse na wyjście z grupy = 25%, ale są...
Ruscy aż tak mocni nie są mimo wszystko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
ale mam beke z kumpla. postawił 500 na ruskich
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2746 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13269
moj kolega postawil 2000zl(400funtow) na Polakow z Grecja,teraz jak slyszy o tym meczu,to az sie telepie:DBlaszczykowski,to dla mnie swietny pilkarz,jeden z niewielu,ktoremu naprawde bardzo zalezy!!!Stracilem glos na dzisiejszym meczu,dobrze,ze jeszcze jutro urlop:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
StevenO oni nas mają za ścierwa, to ja dla tych przepijaczonych twarzy też szacunku mieć nie będę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
OBELX, może ogólnie Piszczek nie zachwycał, ale jak mnie nie myli pamięć to on dał podanie Błaszczykowskiemu bez którego bramki by nie było.

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

MMA Attack 3 - 29.09

Następny temat

Strikeforce Heavyweight GP Final

WHEY premium