SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SpaMMA vol. 666

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 182844

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 113 Napisanych postów 6072 Wiek 4 lata Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 70684
20+20 to jest mało dla zawodnika praktycznie nie znanego w stanach?, w tak dobrze obsadzonej kategorii(choć w każdej praktycznie tak jest)
Jak by się postarał w ładny sposób zakończył walkę mógł by liczyć na bonus, już by miał w sumie 100k$, dodatki, sponsorzy, no i sposób w jaki traktują zawodników. Jak by się dobrze zaprezentował to by podpisał nową umowę za lesze pieniądze. Ale skoro chce walczyć z emerytami to jego sprawa..

Zmieniony przez - Toomek4 w dniu 2012-05-23 10:34:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
Tak patrzę na wypłaty to 20+20 to by było nawet bardzo dużo w pozycji Mameda.
Roy Nelson ma teraz 20+20

Gustaffson miał 16+16 za walkę z Matyushenką na UFC 141.

Lombard wprawdzie będzie miał więcej, ale on jest znacznie bardziej znany.

No cóż imo jedyna opcja na w miarę tłusty od początku kontrakt dla Mameda, to numerki z Polsatu.
Tylko tu są dwa problemy - pierwszy różnica czasowa, to jeszcze by się dało załatwić, bo będzie jakaś gala w UK - tam by skręcili szał obecnością Mameda i transmisją o adekwatnej porze.

Ale drugi problem jest cały czas ten sam - menadżer=pracodawca.
Ja szczerze mówiąc nie wiem co on sobie myśli na ten temat, ale to jest dziwne.
Toż chyba jasne jest, że im j**ie czy Mamed chce być najlepszy na świecie. Dla nich pozbycie się go w tym momencie to duży samobój, bo pozbyli by się tym samym głównego konia pociągowego, który albo nie wróci wcale albo wróci na tarczy i już bez aury zwycięstwa.

A nowego na horyzoncie nawet nie mają.

Niby Kawul powiedział, że będzie pełny wgląd w korespondencję itd itp., bo jasne jest, że wk***iać go nie chcą i nie mogą. Niemniej jednak już zakomunikował, iż będą cisnęli jak się da aby go zatrzymać - w tym wypadku finansowo ze swojej strony, a z drugiej mogą też wynegocjować mniej imponującą kwotę.

Także nie zdziwiłbym się gdyby Mamed po obejrzeniu dwóch ofert, gdzie jedna opiewa na 10/10 tyś $ (to jeszcze zależy od przeciwnika) za walkę z kimś konkretnym, a druga na 200 tyś zł u siebie za walkę z dobrze dobranym zawodnikiem wybierze tą drugą.

Wszystko w sumie zależy od jego priorytetów i wiary we własne możliwości.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2842 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 19060
Poczekajcie na jakis wywiad,czy cos to bedzie mozna porozmawiac.Bo bedzie jak z tymi tajnymi badaniami rzadowymi Chin
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 735 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3345
Mamed mocno straci w moich oczach, jesli nie zdecyduje sie wyjechac do UFC.

Możecie zamykać mi usta, ale to ja jestem moralnym zwycięzcą.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 489 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4886
Warto wplatać w treningi MMA treningi judo? Pytam z czystej ciekawości bo mam taką możliwość (1x w tygodniu robić judo). Przekłada się to później jakoś na walkę stricte MMA? Da radę obalać z klinczu bez judogi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Jak masz na to czas i dasz radę się regenerować to od kopa idź. Ja bym się nie zastanawiał. I przydaje się w MMA.

Ronda Rousey, Karo Parisyan, Yoshihiro Akiyama. Obczaj sobie ten filmik ile jest rzutów Judo do zrobienia w MMA








Zmieniony przez - bulletskat w dniu 2012-05-23 17:22:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262


oglądać

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469





Uwielbiam gościa. Jest bogiem!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Rabittt FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 8533 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61281
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

MMA Attack 3 - 29.09

Następny temat

Strikeforce Heavyweight GP Final

WHEY premium