SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SpaMMA vol. 666

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 182856

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262




Luuuz, yebać piłke

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 567
witam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
Dziś po piciu wsiadam do auta a tu w śmietniku 2 flagi, zaj**ał bym, łeb ukręcił sk***ysynom co się z barwami narodowymi obchodzić nie umieją, jakby ktoś nie wiedział, flage przed wyrzuceniem należy rozpruć na 2 kolory, a jak spotkam którego jak wyrzuca to zaj**e jakem Tomek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
Adamek chyba dostanie rewanż z kliczka cos w TV gadaja, kurna juz niedługo wand , juz zbrzydły te mcze by sie jakas gale machnęło :)

Obelx wyluzuj z tym patriotyzmem, flaga czy godło CIe nie nakarmi, mnie szczerze mowiac yebie co jest w smietniuku bo tam nie zagladam

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
ALe stosunek do swojego państwa trzeba mieć, tradycji narodowych, to one determinują to kim jesteś, jeśli od 1 komórki społeczństwa jaka jest obywatel nie wolno wymagać szacunku do godła i barw, to jak można od polityków wymagać szacunku do państwa? Mierzwi mnie to bo jestem świadom tego, że jeszcze chodzą po ziemi ludzie którzy przelewali krew za te barwy, gineli czasem w starszny sposób, odrobina szacunku im sie należy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
mnie też to j**ie ale faktycznie trochę wkurza, bo skoro pierwsze ktoś zap*****la dumnie z flagami autem i wywiesza je nawet nad kiblem a potem to, że Polska przej**ała wyp*****la je do śmieci to znaczy, że ciota z niego nie patriota...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
Ja nie wywieszałem flagi bo nie podoba mi się jarmarczne okazywanie patriotyzmu w stylu USA, chociaż trochę im tego zazdroszcze, jednak trzeba być konsekwentnym.
I flagi Polski z napisem coca cola, nosz k***a co za d**** to wymyślił.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
Adamek znowu z Klitschką? Toż ponoć teraz ledwo dał radę wymęczyć decyzję.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
Ja yebie czasy husarii , wielkiej polskości , zamków i honoru mięły , teraz trza nap*****lać tam gdzie CI płaca hajs, co mi z wielkiej wspaniałej polszy gdzie nie ma roboty ani nic, nie o taka polske walczyli ci tam kiedyś/ To tak ogolnie, nie do Ciebie Obelx :) Po prostu bawi mnie ten cały polski patriotyzm, flagi , narodowcy i Ci wszyscy co teraz 'walcza' o odrodzenie wielkiej polski.


A co do adamka, to ma duze szanse na walke z wladimirem

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469


kvrwa jaka boska nuta
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

MMA Attack 3 - 29.09

Następny temat

Strikeforce Heavyweight GP Final

WHEY premium