SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SpaMMA vol. 666

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 182831

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
Maj personal fejworit
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3795 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16311
nowy odcinek the reem :D

"Sky is the limit"
WAR ROGER!CaRwin,Ubereem,JDS,Filipovic!,Barry,Fedor, ARLOVSKI!VITOR!
Pacquiao!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3795 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16311
babcia reema dobra :D

"Sky is the limit"
WAR ROGER!CaRwin,Ubereem,JDS,Filipovic!,Barry,Fedor, ARLOVSKI!VITOR!
Pacquiao!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Co do Reema to powiedzcie mi, czy hamburgery są naprawdę aż tak głupi czy tylko udają k***a?

Cisną pod każdym artykułem, na każdym forum i pod każdym HLem, że Overroid, że sterydy i że oszust. Czy oni naprawdę nie wiedzą, że każdy na tym poziomie coś bierze?

Banda idiotów którzy wierzą we wszystko co im ich rząd wciśnie i do tego połowa nie wie gdzie jest Europa..

Na szczęście są tam też normalni ludzie ale większość z nich ma przeżarte mózgi fast foodami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
Cisną, bo od dawna był na świeczniku, ponieważ rzucała się w oczy jego przemiana i do tego wpadł w głupi sposób.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3795 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16311
Wpadł nie wpadł. Lekarz sie niby przyznał, ale ch** wie.... ile razy barnett wpadł a wygląda jak klucha. Dobry odcinek wiele pokazuje.... dobrze ze reem sie nie wypiera jak d**** nie boi sie o tym mowic WAR REEM!

"Sky is the limit"
WAR ROGER!CaRwin,Ubereem,JDS,Filipovic!,Barry,Fedor, ARLOVSKI!VITOR!
Pacquiao!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
Jak się nie wypiera. Toż ta ściema z tym lekarzem panie to jest szopka jak chooj Nie wiem kogo on tym miał zamiar przekonać Już lepiej zrobił Thiago Silva - "tak wbiłem se w dupę, bo mnie plecy bolały i nie miałem kasy"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3795 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16311
wiekszosc mowi nie panie k***a nic nie brałem! albo jak sonnen ze on ma tak naturalnie

"Sky is the limit"
WAR ROGER!CaRwin,Ubereem,JDS,Filipovic!,Barry,Fedor, ARLOVSKI!VITOR!
Pacquiao!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
Sonnen mówił 4 rzeczy na ten sam temat

Już przed walką gadał, że coś brał. Potem, że TRT i komisja mu niby zezwoliła, potem coś tam w odwołaniu powalczył i mu skrócili wyrok, a potem znowu podwyższyli, a publicznie pierdzielił, że jest tak zaj**isty, że musieli go złapać w lichym dniu aby wykazało tak żałosny wynik

Trzeba przyznać, że to lepsza wymówka niż "kupiłem se białko i tam coś na pewno dosypali"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161


"Czy ktoś tu coś o mnie gadał?"
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

MMA Attack 3 - 29.09

Następny temat

Strikeforce Heavyweight GP Final

WHEY premium