SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SpaMMA vol. 666

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 182880

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2413 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20417
Ta żona Fedora nie jest taka zła szkoda Włochów. Ale cóż nie znoszę Hiszpanów ale przyznam, że to co grają to jest poezja. W sumie ten tytuł to jest mistrzostwo świata bo po za Europą aktualnie nikt nic nie prezentuję.

"Ten, kto nigdy nie upadł, nie wie, jak się podnieść" - Fedor Emelianenko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Wybacz, ale bzdury gadasz trochę. Brazylia, Paragwaj, Urugwaj, Argentyna też niezły poziom prezentują. USA jak na razie jeszcze raczkuje w tej dyscyplinie, ale się rozwijają, no i mają to swoje typowe zacięcie do sportu, więc będą coraz groźniejsi. Niektóre drużyny z Azji też są dość dobre, jak Japonia i Korea Płd. Wiadomo, Europejczycy teraz prezentują najwyższy poziom w piłce, ale innym też trzeba oddać szacunek.

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2413 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20417
Wybacz ale chyba dawno nie widziałeś meczu Brazylii. To po prostu cień reprezentacji z Ronaldo i Carlosem na czele nie mówiąc o dzisiaj już na meczu wspomnianej najstarszej dywizji

"Ten, kto nigdy nie upadł, nie wie, jak się podnieść" - Fedor Emelianenko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980




Roberto Carlos! To był piłkarz!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2413 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20417
No w ogóle jak sobie przypomne finał w 2002 roku Niemcy - Brazylia to aż łezka się w oku kręci

"Ten, kto nigdy nie upadł, nie wie, jak się podnieść" - Fedor Emelianenko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
No ku*wa. To był jeden z najlepszych meczy jakie oglądałem. Ronaldo i przede wszystkim CARLOS! Wcześniej też kibicowałem Brazylii ale od tamtej pory o wiele mocniej.

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2413 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20417
Dlatego teraz z bólem serca patrzę na to co się dzieje w ich składzie nie mam nic do tych asów z Santosu czy Sao Paolo ale no nigdy nie będize tak jak było

"Ten, kto nigdy nie upadł, nie wie, jak się podnieść" - Fedor Emelianenko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Czy nie będzie jak było to nie wiadomo.

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3680 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13048
a mi sie tam meczyk podobał:D wiedziałam że Hiszpanie rozniosą Włochów ale że aż tak to nawet mnie zaskoczyło:D
No ale w pewnym momencie na boisku grali sami piłakrze z FCB i Realu a to już mówi samo za siebie:D

Brazilian Jiu Jitsu
Warning: Choking Hazard

"Sport to połamane kości a nie twarz w reklamach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

MMA Attack 3 - 29.09

Następny temat

Strikeforce Heavyweight GP Final

WHEY premium