SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SpaMMA vol. 666

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 182821

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2746 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13269
W tym roku koncze druga reke i druga lydke:D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
niezła ta gejsza ale wolałbym mieć na ścianie niż na łapie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
Gozna? Maska tylko świerza czy oba? Mi małą popierdułkę i mojej kobiecie robił JAsina za drugim razem jej robil Gonzo, jak będę miał w końcu czas to oj**ie sie dookoła.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2746 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13269
Anabi,ma dziwny styl,nie uzywa konturu,bardzo dba o detale,dlugo tatuuje i jest bardzo drogi,w Anglii jak tatuuje goscinnie,lub na konwentach,to krzyczy sobie 550zl za godzine pracy,jest krytykowany przez tatuatorow,sam osobiscie go nie lubie,ale pozostawie,to dla siebie.Osobiscie odwolalem kiedys od niego 3 sesje,bo poznalem go wczesniej i dowiedzialem sie jaka osoba jest,a to tez ma dla mnie znaczenie u kogo bede siedzial godzinami i oddawal kawalek swojej skory.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
zrób se coś na bebzunie, żeby nie było widać rozstępów OBELX
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
k***a kocie ja jestem cały w rozstępach od szyi po pięty nawet na kolanach mam . Maxwell tego nie wiedziałem, że drogi i nie ma terminów to tak. Ale, że 100 funciaków za godzinę? Ja maks 200 zarabiam na godzine . Dobrze, że się dowiedziałem, muszę z bratem pogadać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2746 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13269
Cale ramie swieze,18 godzin tatuowania,zwiazane sa z tym takze roznego radzaju rekordy:Dbite przeze mnie:DTatuaz wykonany u Zappy(Cykada Tattoo Sopot),sam Zappa tatuowal Gonza,lape,szyje,dlon i chyba teraz mu plecy robi,wiec widzisz,ze postac znana i lubiana w swiecie tatuazu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
No Polska dobrymi tatuatorami stoi, to jest fakt, ja pójdę do Jasiny bo lubię taki styl "nie kreskówkowy" bez 100% precyzji. A, że z niego taki troche prawicowiec to jest o czym pogadać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
Na całych plecach zrobię sobie menhir, żebym nie zapomnial jakie brzemię noszę całe życie .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2746 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13269
Anabi 110f za godzine pracy bierze,ale osobiscie polecam Gonza,tatuaz trwaly bedzie i po kilku latach bedzie dalej wygladal jak tatuaz,czego od Anabiego Ci nie zagwarantuje.Jest znany w Europie,sam Joshua Carlton zaprosil go na guestspot do Stanow,wiec cos o tym swiadczy,sam Anabi,to taki polski Dimitry Samohin z Odessy,zreszta Anabi sie u niego tatuowal,u Roberta Hernandeza takze,wiesz ja jestem chory,zjezdzilem cala Europe po konwentach,Madryt,Londyn,Praga,Berlin,Austria,Ukraina,Wlochy,Rosja itd.Moje marzenie,to leciec do Osaki i wytatuowac sie u Horiyoshi 3,to jest zaszczyt,zreszta wytatuuje sie caly,omijam szyje glowe,a o dloniach jeszcze pomysle:D
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

MMA Attack 3 - 29.09

Następny temat

Strikeforce Heavyweight GP Final

WHEY premium