SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SpaMMA vol. 666

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 182860

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 489 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4886
Twoje zapasy z lodóweczki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
Jutro haye vs chisora jaram sie dodatkowo zacna rozpiska SF, tymczasem adamek stwierdził, ze pobiłby szpilke jak dzieciaka, czekam na odpowiedz szpilberga, podgrzewaja atmosfera czuje , ze wisi walka o pas polsatu w powietrzu

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
Do wygrania także tablet, stawka będzie wielka.

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
Szpila mu nie odpowie bo ma śruby w mordzie.
swoją drogą to powinien Szpila trochę siłowo się poprawić jak nie będzie walczył 6 miesięcy ,bo wygląda jak zapuszczony CW.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 489 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4886
Przecież Adamek by go rozpier***** o czym wy w ogóle mówicie. Jak Szpilka męczył się ostatnio w tym ringu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
No Adamek by mu pokazał boks...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 341 Napisanych postów 3218 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24990
Jutro haye vs chisora jaram sie dodatkowo zacna rozpiska SF, tymczasem adamek stwierdził, ze pobiłby szpilke jak dzieciaka, czekam na odpowiedz szpilberga, podgrzewaja atmosfera czuje , ze wisi walka o pas polsatu w powietrzu

Też czekam na walkę tych dwóch brytyjczyków. Mam nadzieję, że będzie dobre widowisko.

Co do Szpilki i Adamka to jednak Tomek ma racje. Szpilka niech lepiej trenuje, bo Adamek przewyzsza go umiejetnosciami. Nie przepadam zbytnio za Adamkiem i uważam, że jak weźmie udział w turnieju to polegnie, najpawdopodobniej z Solisem, ale technicznie jest bardzo dobrym piesciarzem. Mysle, ze za jakies 2-3 lata Adamek bedzie w zasiegu Artura, o ile Szpila bedzie caly czas przykladal sie do treningow i sluchal trenera.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
weidman vs belcher sie kroi na fx 5 zapewne TS

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2842 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 19060
"Mi się przyśniło,że moja kobieta mnie zdradza,2 dni potem rzeczywiście się dowiedziałem,że mnie wali."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 489 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4886
Jakiś stulejorz z insomni?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

MMA Attack 3 - 29.09

Następny temat

Strikeforce Heavyweight GP Final

WHEY premium