SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Skrzydło-Przemiana 2012

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 43777

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 758 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18436
PODSUMOWANIE PRZEMIANA -SKRZYDŁO

Na początku chciałbym podziękować wszystkim którzy pomagali mi w tej przemianie, doradzali w treningach i dietach .
Szczególne podziękowania dla DARNOK35 _Knife_ którzy pomagali przy treningach oraz pozostałym za motywujące słowa i wierszyki ( dzięki chunga ) które były potrzebne.
Przed rozpoczęciem przemiany nie miałem żadnej diety i ułożonego treningu na trening chodziłem 2 razy w tygodniu ale nie zawsze.
Jadłem wszystko ,jak również chlałem pivsko prawie co dzień.
Gdy rozpocząłem przemianę zrezygnowałem całkowicie z cukru i piwa , ułożyłem dietę (wyliczyłem potrzebne kalorie) jak również dzięki wam ułożyłem trening. Od początku Przemiany zacząłem trenować 3 razy w tygodniu , teraz nawet 4 razy w tygodniu.
Największy progres zauważyłem dopiero w czasie Przemiany 2012 zarówno siłowy , wagowy i wymiarowy.
Nie przystąpiłem do konkursu żeby wygrać ,potrzebowałem waszej pomocy, którą otrzymałem.
Nie zamierzam rezygnować , wręcz przeciwnie będę dalej trenował , przez ten czas mam nadzieje że opanowałem technikę i mam większą wiedzę na temat treningu i diety.
Gdy zabrałem się za siebie ,ważyłem 103 kg teraz 84 kg czyli 19 kg mniej , wiem że mam jeszcze dużo do zrobienia ,ale co się zapuszczało 15 lat to przez 1,5 roku się nie zgubi

Poniżej pomiary pomiary przed przemianą od 01.01.2012



Moja skromna osoba pokazująca przemianę



Dzięki wszystkim, nadal będę zaglądał na SFD i się uczył nowych rzeczy.




Zmieniony przez - Skrzydło w dniu 2012-05-29 21:08:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pouczający post i daje od siebie soga,bo tylko tyle tu mogę ,no chyba ze podasz adres to wyśle batoniki :) :)

ps.sadząc po ostatniej focie jestes bliski kaloryferka :) jest naprawde duzo lepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 688 Wiek 49 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8399
Skrzydło, przemiana naprawdę super biorąc pod uwagę całokształt wysiłku jaki w to włożyłeś. Jedynie zagadką jest dla mnie, że od rozpoczęcia przemiany z SFD w klacie straciłeś aż 8cm !!! To nawet o 1 cm więcej niż w pasie w tym okresie. No w szoku jestem chyba trochę mieśni spaliłeś ?

„Znawca Archaicznych Ćwiczeń”

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 444 Wiek 58 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24489
Gratulacje. Trzymaj tak dalej. Różnica niesamowita, jestem pod wrażeniem :).

Zmieniony przez - Redis w dniu 2012-05-29 21:51:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 758 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18436
astry1
Skrzydło, przemiana naprawdę super biorąc pod uwagę całokształt wysiłku jaki w to włożyłeś. Jedynie zagadką jest dla mnie, że od rozpoczęcia przemiany z SFD w klacie straciłeś aż 8cm !!! To nawet o 1 cm więcej niż w pasie w tym okresie. No w szoku jestem chyba trochę mieśni spaliłeś ?


Masz racje prawdopodobnie robiłem pomiar w klatce na wdechu nie pamiętam a ostatnie pomiary na luzie, nie ukrywam ze cycki też miałem sporawe
Mięśnie też trochę poszły , teraz czas na budowanie

chunga , Redis - dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 688 Wiek 49 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8399
Skrzydło
Masz racje prawdopodobnie robiłem pomiar w klatce na wdechu nie pamiętam a ostatnie pomiary na luzie


To wszystko jasne, bo pomyślałem, że pomiary robiłeś jak pisał masti w zasadach konkursu (na wdechu).

„Znawca Archaicznych Ćwiczeń”

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 478 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6205
Witaj ,
dokładnie analizowałem Twój dziennik ; bardzo interesujący ; w nagrodę za samozaparcie - SOG !

Mam pytanie : czy "robiłeś" coś z fałdą skórną na brzuchu ? chodzi mi o ujędrnianie skóry lub masaże ....

Mam też prośbę : jeśli to nie kłopot , dodaj zdjęcie sylwetki z boku
(interesuje mnie widok części brzusznej) oraz zdjęcie pleców.

Pozdrawiam i życzę dalszych , nie mniej spektakularnych , postępów.

Archibald 68

>> cokolwiek czynisz czyń roztropnie i patrz na koniec << -Owidiusz-

Jak masz chwilę czasu to przeczytaj:
http://www.sfd.pl/Archibald_68]czy_da_się_w_wieku_40+_powalczyć_o_wysportowaną_sylwetkę__[[_tygodnik-t853519.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1235 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22853
Gratulacje efekt zaj**isty , oczywiscie sog dla Ciebie.

"Nigdy się nie poddawaj,porażka nigdy nie oznacza końca lecz początek drogi do zwycięstwa"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
_Knife_ Moderator
Ekspert
Szacuny 204 Napisanych postów 11365 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 86830
Elegancko, jeszcze dużo pracy nad sylwetką.

Co do klaty lepiej nawet te 10 cm obwodu mniej, ale progres w wyglądzie.

Największe mity i kłamstwa dotyczące dopingu: https://***********/d0ping
Największe mity medyczne: https://***********/mitologia1 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 758 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18436
archibald 68
Witaj ,
dokładnie analizowałem Twój dziennik ; bardzo interesujący ; w nagrodę za samozaparcie - SOG !

Mam pytanie : czy "robiłeś" coś z fałdą skórną na brzuchu ? chodzi mi o ujędrnianie skóry lub masaże ....

Mam też prośbę : jeśli to nie kłopot , dodaj zdjęcie sylwetki z boku
(interesuje mnie widok części brzusznej) oraz zdjęcie pleców.

Pozdrawiam i życzę dalszych , nie mniej spektakularnych , postępów.

Archibald 68

Dzieki
Z fałdą nic nie robiłem ,ale dieta na 100% , ćwiczenia i systematyczności w ćwiczeniach.
Co do zdjęci jak się uda to jeszcze wstawię ,a jak nie ,to na pewno założę jakiś dziennik

_Knife_
Elegancko, jeszcze dużo pracy nad sylwetką.


Dzieki
Wiem , dlatego nie zamierzam kończyć tylko dalej do przodu.

arekmos81
Gratulacje efekt zaj**isty , oczywiscie sog dla Ciebie.

Dzięki , ty też nie zmarnowałeś czasu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Profilaktyka urazów barków - zachowaj zdrowie na długo.

Następny temat

astry1 - przemiana 2012

WHEY premium