SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Senegroth/ Dziennik(TS) / POWER UNLIMITED!!!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 45528

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14164 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53932
Sene powodzenia w dązeniu do celów

"Miota nim jak szatan..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1308 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 56796
powodzenia młody
Też się na puchar szykuje, może nawet w lipcu założę jakiś test jak zakupie trochę supli i wejdę w sprzęt
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2414 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10933
Ponownie powodzenia. Tym razem musisz dać radę w MC !!

Pozdro.

Cóż Mam Napisać, Że Jestem Bardzo Silny, Nie Dopiero Do Tego Dążę.....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Michał masz wielki potencjał. Udoskonalisz trochę technikę i śmiało możesz na PP z seniorami powalczyć ja jeszcze leszczyk jestem, żeby w trójboju walczyć, ale wiadomo jadę tam po ten rekord, bo to ostatnie zawody na których mogę to zrobić.

Dzięki chłopaki za wsparcie. Postaram się urazmaicić tę relację o większą ilośc filmików i zdjęć, ponieważ mam nowe akumulatory do aparatu

Zmieniony przez - Senegroth w dniu 2008-05-06 17:21:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1308 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 56796
dzięki za słowo otuchy teraz już wszystko z głową będę robił nawet sobie dziennik treningowy założyłem w zeszycie
Poza tym jak już mówimy o potencjale to ty w swojej lekkiej wadze jak tylko nadgonisz przysiady też będziesz wymiatał, póki co przeliczając na wilksa twoje 230 w ciągu jest lepsze niz moje 270 raz sobie przeliczałem zeby sprawdzić i się załamałem, dlatego teraz redukuje do 90kg, musze być lepszy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 7667 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81617
hernegild - załóż dziennik w Dziennikach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1341 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 26265
Mnie tu też zabraknąć nie może
Tak sobie myślę, że do 23 sierpnia powinieneś zrobić ten rekord.To są całe wakacje,dużo wolnego czasu i co najważniejsze - wolne od nauki.Będziesz mógł się skupić na treningach.
A tak na marginesie - jak tam studia? Jakieś egzaminy,kolokwia? Jakieś wakacyjne plany urlopowe czy tylko TS?

"Nie ruszaj gówna póki nie śmierdzi" - mówi staropolskie przysłowie

http://www.sfd.pl/_TEN-SHIN_/_Dziennik_/_Trojboj_Silowy_-_metoda_6x6-t376521.html
ZAPRASZAM!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1308 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 56796
Kuro miałem taki zamiar, ale póki co nie mam chęci na robienie wypisek na forum w lipcu załoze dziennik albo test supli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Hern - z tymi siadami to racja, musze nad nimi popracować bo są cienkie straszne, ale to dopiero od października. Z resztą ławę też muszę dopieścić. Praca, praca, praca i jeszcze raz praca szczególnie w sprzęcie, której mi brakuje jeszcze. Ćwicz Ciąg, bo ja na przyszły sezon za cel postawiłem sobie zrobić w ciągu 200pt w Wilksie

Ten Shin - o studia nie pytaj, proszę przez treningi trochę zaniedbałem ostatnio naukę, ale wszystko do nadrobienia, chociaż jak pomyślę sobie, że sesja za 5 tygodni to mnie skręca. Co do wakacji to poświęcę je na treningi(z resztą co to za poświęcenie....to świetne i przyjemne wykorzystanie wolnego czasu) i pewnie na przeprowadzkę do nowego domu, który jest już w końcowej fazie budowania/remontowania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11262 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 109635
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rzeźba !

Następny temat

trening przy redukcji - prośba o ocene :)

WHEY premium