SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Senegroth/ Dziennik(TS) / POWER UNLIMITED!!!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 45544

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2414 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10933
Jedziesz ****A
Jedziesz ****A
Jedziesz ****A
Jedziesz ****A
Jedziesz ****A
Jedziesz ****A
Jedziesz ****A
Jedziesz ****A
Jedziesz ****A
Jedziesz ****A
Jedziesz ****A
Jedziesz ****A





Ps. Wierzę w Ciebie. Trzymam kciuki!

Cóż Mam Napisać, Że Jestem Bardzo Silny, Nie Dopiero Do Tego Dążę.....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
23.08.2008 - Puchar Polski w TS

Na wstępie powiem, że się nie udało ale od początku

Na zawody pojechałem bez trenera, który niestety nie dostał wolnego w pracy. Dobrze, że tata mógł mnie zawieźć bo takto w ogole bym się na zawody nie dostał. Na miejscu byłem koło godziny 14. Organizacja zawodów całkiem niezła choć jak zwykle poślizg był. Laski start zaczęły o godz 15 a planowany start facetów z godziny 17:30 przesunął się na 18 a w dodatku zamiast jednej grupy kat 56,60 i 67,5 zrobili dwie (56, 60) oraz 67,5, więc mój start przeunął się jeszcze bardziej co średnio mi pasowało bo i tak pól dnia musiałem przeżyć na bcaa i 100g piersi z kurczaka bo waga o 15:30 była a nie byłem pewny jak to z tym u mnie będzie chociaż okazalo się, że dobrze bo ważyłem tylko 66,9(w sumie trochę mało, ale to chyba stres przez zawodami mnie tak wychudził bo dzień wcześniej wazyłem ~68).

Teraz podejścia. Na początku planowałem iść po najmniejszej linii oporu tj 80 80 242 co dawałoby mi 3 klasę sportowąwymaganą do klasyfikacji i rekord. Jednak wypadałoby się obcykać z pomostem w ciągu i zacząć niżej za naradą KubySNK(dzięki) zrobiłem 400 w pierwszych podejściach bez rekordu. Siady szedłem 80, potem 100(hehe śmiech na sali) a ławkę 80. Z pierwszym podejściem ciągu był ten problem, że w zawodach brał udzial jeszcze Artur Giczan, który również miał ochotę na rekord. On w pierwszym miał 230 a ja 220, więc szedł po mnie i mógł kontrolować moje podejścia. 220 wciągnałem na miekko(choć czułem, że z zabraniem coś jest nie tak). Na drugie dałem równe 242. Giczan wciągnął 230 leciutko i tak jak się spodziewałem na drugie dał 242,5....ale ******le i robię swoje. Po wyczytaniu mnie do drugiego podejścia pojawił się problem w postaci braku mniejszych talerzy niż 1,25kg.....i obsługa przez 5 minut kombinowała co by to zrobić a ja z super mocno zapiętym pasem ledwo oddychający czekałem(ten pas to mój nowy patent na końcówkę dociągania. super mocno zapięty trzyma praktycznie prosto tę częśc grzbietu, którą zakrywa przez co skraca się "ramię" i znacznie łatwiej dociągnąć). Po kilku minutach spytali się czy moga mi jednak nałożyć 242,5 i zgodziłem się bo było mi to jak najbardziej na rękę biorąc pod uwagę podejście Giczana. Niestety spadek wagi sprawił, że kostium zrobił sie za luźny i nie było takiej petardy z dołu jak zwykle. Dociągnąłem ledwo do kolan i wiedziałem, że już nie wejdzie, więc puściłem bo szkoda było sił tracić. Po mnie podchodził Giczan....skubany wciągnął do końca; nawet lekko(przynajmniej tak wyglądalo) ale mu sztanga z dłoni wypadła i odetchnałem z ulgą. W trzecich podejściach obaj poprawialiśmy. Tym razem on szedł przedemną bo miał niższy nr startowy ale w tej próbie zabrakło mu sił. Kolej na mnie....pełna ****a...pełne skupienie. Wy***ałem najmocniej jak mogłem i poszło trochę lepiej niż pierwsze ale to było za mało.

Morał: Muszę kupić nowy kostium rozmiar mniejszy, albo ten zszyć bo potem na starcie przy niskiej wadze nie mam takiej petardy z dołu.

Film mam tylko z 220 i z pierwszej próby na 242,5. Moze jakieś filmiki będą na stronie Arka Znojka.

PS: Na koniec zostawiłem jedną dobrą wiadomość. Spacerując sobie przed startem po hali Społem natknąłem się na zaktualizowany kalendarz....i wynika z niego, że w listopadzie są w Wawie mistrzostwa w Martwym Ciągu Tam po raz ostatni w tym roku spróbuję swoich sił w biciu rekordu. Czasu jest sporo i jeżeli nic złego(odpukać) mi się nie przytrafi to uda się na 100%! Najpierw jednak muszę trochę odpocząć i wziąć się za naukę bo w trakcie sesji chorowałem i teraz czeka mnie kampania wrzesniowa. Jak tylko się z tym uporam to wracam do treningów na pełnej ****ie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2253 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 46232
Szkoda ze nie udalo sie pobic rekordu, ale i tak wielke gratulacje za wynik!

Nie rezygnuj z marzen w obawie przed przegrana, to samo powtarzam sobie codzien rano. - Molesta
http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=94&page=21 - moj dziennik
Co mozna robic cala wiecznosc i sie nie znudzic? Osiagac doskonalosc!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10598 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47808
Sene i tak jesteś zwycięscą mało cosik poszalałeś w sq i wl... do poprawy.. może mówie tylko może dozobaczenia w warszawie na mc wtedy wy***iesz ponad rekord jak ci karka przy.******le
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5306 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24415
Szkoda, że się nie udało, ale co cię nie zabije to cię wzmocni. W Wawie RP będzie twój, Giczan niech tam nawet nie jedzie, bo nie będzie miał po co. Wierzymy w Ciebie Sene! Dla mnie i tak jesteś zwycięzcą, bo wynik kosmos
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
_Knife_ Moderator
Ekspert
Szacuny 204 Napisanych postów 11365 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 86831
No przeczytałem całą relację, nic to - rozwalisz przy następnej okazji.

Największe mity i kłamstwa dotyczące dopingu: https://***********/d0ping
Największe mity medyczne: https://***********/mitologia1 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Hades ławka i siady tylko po to żebym był klasyfikowany w trójboju bo takto by rekordu nie uznali, więc zrobiłem tyle ile trzeba było bez przemęczania się

heh Giczan też przyjedzie na wielkiej ****ie, bo wczoraj bił też RP w siadach 247,5kg. Wstał to naprawdę lekko z 10-15kg zapasu było ale mu nie zaliczyli bo niby za płytko chociaż jak dla mnie był okey. Przy okazji chłopak ustanowił nowy RP w całym TS 602,5kg. Naprawdę mocny jest. Ale kurde najlepszy to był Pan Żmijewski(lat 59, tak 59!), który wstał ponad 200, cisnał koło 120 a ciągi zaczynał 242,5 a potem pobił RP weteranów 267,5 a w trzecim podejściu szedł 280 i do kolan dociągnął!! Masakracznie silny. Mam jedno jego podejście nagrane to wrzucę niebawem.


Obiecane filmy:

Podejście 1 - 220kg
http://pl.



Podejście 2 - 242,5kg
http://pl.



Włodzimierz Żmijewski - 267,5kg
http://pl.



Zmieniony przez - Senegroth w dniu 2008-08-24 16:14:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10598 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47808
dobra relacja sene
jesteś przykładem którego trzeba nasladować wierze że dojdziesz do celu przy najbliższej okazji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14164 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53932
Na gg juz pogratulowalem ale i tu to zrobie
Jesteś mały ale byk i RP w Wawie pójdzie nie ma bata

"Miota nim jak szatan..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2414 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10933
Przykro mi


Teraz to już musisz dać radę

Cóż Mam Napisać, Że Jestem Bardzo Silny, Nie Dopiero Do Tego Dążę.....

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rzeźba !

Następny temat

trening przy redukcji - prośba o ocene :)

WHEY premium