SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Senegroth/ Dziennik(TS) / POWER UNLIMITED!!!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 45537

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 845 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14892
Głupia sprawa z tym barkiem, nie wiem czy nie lepiej dla Ciebie było by zrobić sobie przerwę i wykurować to do końca, bo później możesz się z tym naprawdę długo męczyć. A wiadomo, że jeżeli nie jesteś w 100% sprawny to ciężej jest też trenować.
No i wybacz, jeżeli jakaś moja wypowiedź była uszczypliwa i sprawiała wrażenie "wymądrzania się".

Force is what makes the athletic world go round and round and separates the men from the boys.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
Giaur - nad formą Sene czuwa Marcin Laśkiewicz także możesz być spokojny o jego bark...

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3554 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 49349
Wuchtaale Giaur jest specem od medycyny, treningu, regeneracji, suplementacji i Bóg wie czego jeszcze więc radzę sie jego słuchać

- Panie doktorze nie pale, nie pije, nie cpam, nie koksuje, jak dlugo bede zyl?
- a Po co ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 845 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14892
Hah, przecież to nie była jakaś diagnoza, tylko propozycja, chciałem się zastanowić, co o tym sądzi Sene. Czasami zawodnicy odkładają leczenie drobnych urazów na czas startu, myślałem, że to może być jeden z takich urazów.
Ty Michał jechać po mnie możesz w swoim dzienniku, tutaj zostaw to autorowi.

Force is what makes the athletic world go round and round and separates the men from the boys.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Giaur - spoko nie odebrałem tego źle tylko jaką normalną ludzką ciekawość Masz 100% rację, że powinno sie przerwę zrobić i wykurować do końca ale zawody tuż tuż a muszę punkty dla drużyny zdobywać i jaką taką formę mieć Póki co nie boli mnie jakoś bardzo i daję radę. Może w wakację zupełnie odpuszczę ławkę i skupię się tylko na samych ciągach bo od nich nic mnie nie boli

A i nie kłócić mi się tu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
19.05.2008

Dzisiaj trochę zmęczone prostowniki miałem ale wszystko poszło zgodnie z planem chociaż lekko nie było bo jakoś duszno na siłce i złe ciśnienie jak dla mnie

MC 20/8 70/8 120/5 150/5 185/5,5,5
Dociąganie(7 talerzy) 200/3x3
Ciąg na prostych nogach 105/6,6,6
Wykroki ze sztangą między nogami 75/6,6,6
Dwugłowy na maszynie 35/6 40/4

W ciągach dołożyłem +5kg poszlo dośc sprawnie chociaż z moimi odciskami trzymanie tej przeklętej sztangi sprawia nie małe problemy Dociągania z nowej wysokości też dość ładnie, za tydzien spróbuję z 8 talerzy. W ciągu na prostych nogach również +5kg. W wykrokach technikę już dosyć dobrze czuję i przy okazji dorzuciłem +10kg trener powiedział, że póki co jestem przedszkolak, ale jak wykroki będę robił 150kg to wtedy będę gośc No nic trzeba trenować

Dzisiaj filmik z jednej serii na 185kg. Nie wrzucałem reszty bo nie chce was zanudzac tym samym. Jak się ciężary pozmieniają to zacznę wrzucać więcej

http://pl.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 689 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20220
Jak wygladaja te wykroki? Wrzucales juz gdzies filmik?

III miejsce w MP 2009r, 2011r
II miejsce w PP w WL 2009r, 2010r

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Nie wrzucałem, ale jak chcesz mogę wrzucić. Jeszcze trochę mi to "koślawo" wychodzi ale ujdzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11262 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 109635
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Polaco - akurat dzisiaj cienko mi się trzymało, ale jak mam wygojone odciski to trzymanie 245kg nie sprawia mi większego problemu. Swoją drogą nigdy w życiu nie zdarzyło mi się, żeby podczas robienia MC sztanga mi wypadła z rąk.....no dobra raz mi się zdarzyło ale dzień wcześnej wyburzałem ścianę w domu młotkiem i nastepnego dnia miałem super zakwasy na przedramieniu a ja byłem w okresie robienia ciężkich "dwójek"

Specjalnie dla Dzika
http://pl.



trzeba poeksperymentować z ułożeniem nóg tak aby dobrze wyczuć dwugłowy. Jak się znajdzie takie miejsce to super wchodzi
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rzeźba !

Następny temat

trening przy redukcji - prośba o ocene :)

WHEY premium