SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Senegroth/ Dziennik(TS) / POWER UNLIMITED!!!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 45545

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Im mocniejsze nogi będę miał, tym niżej bedę mógł zejść i mieć bardziej proste plecy. Rocky2006 zacznij martwić się o swoje plecki. Trenujesz rok a pouczasz mnie jakbyś ćwiczył z 20.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 180 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2053
Co ma staż do tego??

Masz beznadziejną technikę to Cię uświadamiam bo może nie wiesz.

No pain, no gain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
W mojej technice wykorzystuję siłę pleców a "normalnie" bardziej wykorzystuje się siłę nóg. Konstantine wciąga ponad 400kg podobną techniką i żyje, więc nie musisz mnie uświadamiać. Jak mi pokażesz jak wciągasz 230kg "piękną" techniką to wtedy będziesz mógł mnie pouczać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14164 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53932
Rocky zal.pl , smutek.com

Kogo Ty pouczasz wogóle....

Sory za offtop

"Miota nim jak szatan..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja mam akurat 230kg x2 dosc dobra technika, ale pouczac nie bede - jak sie uszkodzi to jednego konkurenta mniej


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 180 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2053
nie mam zamiaru Ci nic udowadniać. 230 jest w moim zasięgu w sprzęcie za jakieś 7/8miesęcy.

Po to jest dziennik żeby dawać rady prawda??

No pain, no gain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Kuba - Twoich rad i wskazówek zawsze chętnie posłucham bo szanuję Cię jako zawodnika i odkąd tylko siedziałem na sfd zawsze traktowalem Cię jako wzór ale nie będę słuchał jak jakiś młodzieniec(ładnie napisałem prawda) będzie mi prawdy życiowe prawił, tym bardziej, że podobno sam lepiej nie robi.

Rocky2006 - Prawda. Może na przyszłych MPJ powalczymy.

POKÓJ!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 1451 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31117
akurat Konstantinovs ma troche ładniejszą technike garbi on w sumie tylko górną część pleców, ale nie uważam żeby Senegroth miał jakąś bardzo słabą technike, sam ciągne z garba lekkiego

Konstantinovs 401kg*2
http://pl.




a tutaj filmy z treningów Konstantinovsa
http://pl.youtube.com/profile_videos?user=Konstantinovs&p=r

Zmieniony przez - Jarot09 w dniu 2008-07-29 23:17:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 180 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2053
powalczymy na pewno.

pozdro

No pain, no gain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Powiedzmy, że do czegoś takiego będę dążył po PP. Oglądam jego filmiki na bieżąco
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rzeźba !

Następny temat

trening przy redukcji - prośba o ocene :)

WHEY premium