SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Senegroth/ Dziennik(TS) / POWER UNLIMITED!!!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 45526

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5306 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24415
Styl grzbietowy wersja hardcore
Ale czego się nie robi dla "cienżaru" moc jest potężna, ćwiartka padnie niebawem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Oby Kurde choroba mnie męczy w nocy strasznie i ciężko się śpi. Waga rano 69,7kg(trzeba będzie powoli zacząć przymierzać kostium). Zastanawiam się czy dzisiaj nie dać odpoczać organizmowi? Poza tym mam jutro dośc wazne zaliczenie i chyba się wieczorem pouczę zamiast iść na trening.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1341 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 26265
Po kolei:
Ciekawe zawody były.Taka samowola trochę.Z jednej strony dobrze,bo ni trzeba się stresować za bardzo ale z drugiej...no kurde jakiś tam poziom trzeba zachować jednak.Szkoda tych 110kg. Trza było puścić sztangę i liczyć na dobre odbicie to by 120 poszło
Ciągi super.Moc ogromna,dynamika jak z armaty."Styl grzbietowy" - nazwa fenomenalna
Teraz wiem czemu piszesz posty po nocach - spać nie możesz

"Nie ruszaj gówna póki nie śmierdzi" - mówi staropolskie przysłowie

http://www.sfd.pl/_TEN-SHIN_/_Dziennik_/_Trojboj_Silowy_-_metoda_6x6-t376521.html
ZAPRASZAM!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Szczerze mówiąc gdybym miał na fulla sprawny bark to może zapodałbym 120 i wywalił z odbiciem i oderwaną dupą(takie też przechodziły) ale szkoda stawów tym bardziej, że jest już chyba w 90% sprawny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Niestety moja choroba się rozwinęła....mam już chyba nawet zapalenie płuc. Gorączka 40`, kaszel, katar, gardło....masakra. Wazyłem się przed wczoraj to waga pokazała 69,1. Treningi póki co odpuszczam. dzisiaj chciałem iść, ale po długiej walce rozsądek wygrał....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
Życzę szybkiego powrotu do zdrowia. Najbardziej co może denerwować to niemoc spowodowana chorobą a sztanga wzywa...

Dobrze, że nie zdecydowałeś się trenować nie ma co , trzeba solidnie wypocząć i wyzdrowieć.

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1341 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 26265
Taka choroba to nie przelewki.Widać organizm mocno osłabiony miałeś i nie dał rady się obronić przed infekcją.Trening w w czasie choroby to nic przyjemnego ani zdrowego.Wykuruj się i wracaj łamać sztangi
Zdrowiej szybko!

"Nie ruszaj gówna póki nie śmierdzi" - mówi staropolskie przysłowie

http://www.sfd.pl/_TEN-SHIN_/_Dziennik_/_Trojboj_Silowy_-_metoda_6x6-t376521.html
ZAPRASZAM!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5306 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24415
Co się dzieje, Russel chory, Ty chory, masakra. Życzę szybkiego powrotu do zdrowia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2414 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10933
Sene napisz mi coś o wyciskaniu dynamiczynym ?? Tu o to chodzi, by wycisnąc ciężar jak najszybciej?? Bo wiem, że to to robisz już sporo czasu.

Cóż Mam Napisać, Że Jestem Bardzo Silny, Nie Dopiero Do Tego Dążę.....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Opuszczasz szybko (ale pod kontrolą) potem może być zatrzymanie(bądź nie) i najszybciej jak się da w górę. 6-8 serii po 3powt na 50-60% maksa
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rzeźba !

Następny temat

trening przy redukcji - prośba o ocene :)

WHEY premium