SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Senegroth/ Dziennik(TS) / POWER UNLIMITED!!!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 45535

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolony z tych zawodów mimo tego, że nie udało się wykonać założeń. Atmosfera rywalizacji szczegolnie tej w mc bardzo mi się podobała, sprawiła mi dużo satysfakcji i dała porządnego motywacyjnego kopa. Mam ochotę ze zdwojoną siłą przyłożyć się do treningów. Poza tym zdobyłem kolejną porcję doświadczenia i wiem co poprawić w treningu i ogólnie w przygotowaniach, żeby osiągnać lepszy wynik.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11262 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 109635
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
Szkoda , że się nie udało tym razem. MAsz jeszcze szansę jak pisałeś na Mistrzostwach w Wawie. Tam uda się bez problemu.

Gratki dla Włodka jest mocny podobnie jak Pan Adam.
Mam nadzieję , że My równiez w tym wieku będziemy w stanie dźwigać takie ciężary.

Pozdrawiam.

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Hehe przydałoby się

Swoją drogą myślę, że nie ma tego złego co by na dobre nie wyszlło. Gdybym zaliczył 242,5 na PP to raczej bym do Wawy już nie jechał a Giczan pewnie tak i by mnie cyknął o 1-2,5kg i bym miał po rekordzie. Takto mam czas, żeby przygotować trochę większy wynik i powalczyć o miano najlepszego juniorskiego deadliftera Polski w 67,5
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68752
siema KOKSIE
a jak dieta??bo żadnych wypisów nie widze??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2062 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14122
w stosunku do twojej wagi i tak targasz kolosalne cieżary, twój organizm dochodzi do granic możliwości, a ty jeszcze je przekraczasz :D nie bój nic z czasem pęknie i 245 w martwym ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Nie mam ścisłej diety. Podczas przygotowań jadłem dziennie 0,5-0,8kg mięsa dziennie(najczęściej pierś z kurczaka bądź schabowy). Codziennie na noc 250g chudego twarogu. Jeżeli chodzi o węgle to najczęściej ryż paraboliczny. Oczywiście nie raz pojadłem sobie róznych pierdół
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14164 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53932
Sene i co z tym moim planem??

"Miota nim jak szatan..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Pereziusz zabrakło trochę czasu bo 6-7 tygodni po dość cięzkiej chorobie to mało czasu mimo maksymalnego żyłowania choć w sumie gdyby był ciasny kostium to pewnie bym to wciągnął na styk

Hell przepraszam, ostatnio zalatany jestem bo przeprowadzam się a jeszcze sesja we wrzesniu cięzka i dlatego nic nie piszę. Postaram się coś naskrobać w ciągu 2-3 dni ok?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14164 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53932
To naskrob bo sie przyda w nastepnym planie
Bo teraz pojade tym co zaczalem przed ta przerwa 2 tyg

"Miota nim jak szatan..."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rzeźba !

Następny temat

trening przy redukcji - prośba o ocene :)

WHEY premium