SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Senegroth/ Dziennik(TS) / POWER UNLIMITED!!!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 45530

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2414 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10933
Jedziesz stary wierzę z Ciebie.

Cóż Mam Napisać, Że Jestem Bardzo Silny, Nie Dopiero Do Tego Dążę.....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Trochę średnio z regeneracją w ten weekend było ale jutro tanio skóry nie sprzedam i mam nadzieję, że zrobię to co trzeba Waga z rana 67,7
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
11.08.2008
MC 20/6 75/3 125/2 155/1 185/1 KBS:200/1 K:215/1 230/1+drugi do kolan
Dociąganie(5talerzy) 225/3,3

Tak jak dzisiaj jeszcze nigdy się nie w****iłem. Tydzień temu na sekcji w pułce z apteczką zostawiłem sobie talk. Dzisiaj przed 230 zaglądam, żeby sobie uda posmarować a talku nie ma. Mówię **** dam radę bez. Smaruję łapy magnezją i jakaś taka dziwnie śliska mi się wydała, ale ***ać podchodzę pod 230.....biorę pierwszy reps nawet nie był jakiś ciężki, ale sztanga mi się prawie z rąk wyślizgneła....opuszczam poprawiam uchwyt(czego nigdy nie robię w trakcie jednej serii) ciągnę drugiego dość ciężki i czuję, że z rąk mi leci i na chama trzymam i dałem radę tylko do kolan.... Powód?! Sprzątaczka dosypała mi talku do pojemnika z magnezją i sobie ****a mogłem ciągać....za tydzień przychodzę ze swoją magnezją, talkiem i wciągam 240 na raz a w sobotę na PP powalczę o rekord.

A tutaj nieszczęsne podejście:
http://pl.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11262 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 109635
no to nie za ciekawie z ta sprzątaczką ale bywa nie martw sie teraz tylko myśl o tym rekordzie wszyscy trzymamy kciuki!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1341 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 26265
Ale walka! Tak niewiele brakowało i gdyby nie ta przygoda z magnezją czy talkiem to bez problemu byś dociągnął.
Coś pusto w klubie dzisiaj miałeś

"Nie ruszaj gówna póki nie śmierdzi" - mówi staropolskie przysłowie

http://www.sfd.pl/_TEN-SHIN_/_Dziennik_/_Trojboj_Silowy_-_metoda_6x6-t376521.html
ZAPRASZAM!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 978 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10175
ah te sprzataczki...
moja mnie raz malo nie zabila umyla podloge przed robieniem przysiadow..lol jezdzilo sie ze sztanga

trzymam kciuki za rekord
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Może nie bez problemu ale bym wciągnął w stylu tych 225. OGólnie jest moc. Postaram się za tydzień i za dwa i będzie gitara. Na PP liczę na głośny doping i ktoś musi krzyczeć żebym biodra pchał w przód bo jakby zapominam o tym....

Zmieniony przez - Senegroth w dniu 2008-08-11 20:29:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1341 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 26265
Jak dasz radę to spróbuj wyrwać te 245 nad głowę jak sztangiści-przy okazji RP w ciągach zgarniesz rekord w rwaniu i pojedziesz na olimpiadę doprowadzić chińską reprezetację weightlifterów do płaczu
A tak na serio to martwię się tylko o to, żeby sędziowie zaliczyli.
Czytałem kilka razy, że atakujący rekordy są są zwykle pod"szczególną opieką" sędziów i nie zawsze oceniają fair...

"Nie ruszaj gówna póki nie śmierdzi" - mówi staropolskie przysłowie

http://www.sfd.pl/_TEN-SHIN_/_Dziennik_/_Trojboj_Silowy_-_metoda_6x6-t376521.html
ZAPRASZAM!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Na raz będzie MOC, myślę że dam radę bez wózka to 242....z resztą zobaczymy bo nic na tym świecie nie jest pewne

Ten jakbym wyrywał 245 to ciągał bym 300 jak nic

Zmieniony przez - Senegroth w dniu 2008-08-11 20:48:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11262 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 109635
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rzeźba !

Następny temat

trening przy redukcji - prośba o ocene :)

WHEY premium