SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Senegroth/ Dziennik(TS) / POWER UNLIMITED!!!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 45529

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 454 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11644
Jaka tam masakra... masakra to była jak Kodama wycisnął 281kg w kat. do 75kg.

Nigdy się nie poddawaj!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie małe ambicje tylko bardziej realistycznie do tego podchodze
ja niestety nie mam takiej ławy jak TY

te 300kg w ciagu nie bedzie tak łatwo zrobic niestety . W sumie nawet treningowo to juz chyba nie taki mały ciezar jak na kat 75kg (czy 78kg ). Ale zobaczymy ... ja wierze, ze sie uda ... nie brakuje mi duzo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
trening konkret i o to chodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Gieniuxxl - ale Kodama ma takie krótkie ręce, że nawet po jajkach nie może się podrapać poza tym to chyba trochę starszy i bardziej doświadczony zawodnik od Ciebie. W każdym razie wszystko przed Tobą

Kuba - Ty realisto, postaw sobie wyżej poprzeczkę i zacznij mierzyć w 342,5kg

Russell - dokładnie, nic mi więcej nie potrzeba....no może trochę ciągów z ziemi, ale to pojutrze

Wczoraj na treningu jeden z moich kumpli zostawił płytę i ją wziąłem na przetrzymanie. Dzisiaj sobie przejrzałem i okazało się, że to płyta z filmikami i zdjęciami z zawodów a najfajniesze z tego, że są na niej filmiki z moich 8 podejść na AMP. W związku z tym mały bonusik dla Was

http://pl.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11262 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 109635
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 10215 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 55546
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 454 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11644
Senegroth mam takie pytanie tak z czystej ciekawości, na jakim wydziale i kierunku studiujesz?

Nigdy się nie poddawaj!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4017
Niezły Filmik Senegroth a tak przy okazji jaki chwyt stosujesz przy WL najszerszy tzn. 81cm miedzy palcami czy jeszcze innny...??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Gieniuxxl - wydział EEIA czyli Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki(uwielbiam jak trzeba w papierach całą nazwę wpisać ) a studiuję informatykę

Kamil010 - na golasa wyciskam tak, że między małymi palcami mam 81cm(dotykają oznaczeń), natomiast gdy wyciskam w koszulce to używam maksymalnie szerokie chwytu tj 81cm między palcami wskazującymi. Taka egzotyka wynika z tego, że normalnie staram się wyciskać bardziej tricepsami, natomiast w koszulce, żeby wykorzystać jej potencjał muszę wyciskać jak najszerzej, dzięki czemu materiał się lepiej naciąga i jest większa petarda z dołu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
Filmik super, ciężary wiadomo duże, muza również pierwsza klasa.

Podziwiam technikę w martwym prawie samymi plecami szacunek.

Pozdrawiam.

Powrót do korzeni :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rzeźba !

Następny temat

trening przy redukcji - prośba o ocene :)

WHEY premium