SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Saida/BLOG/judoczka na diecie,cel osiągnięty - str. 122 i walczymy dalej:)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 117929

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2372 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8858
Moje gratulacje, Saidusia Waga ładnie poszła.

--
Spartan Kraków - Kuźnia ludzi ze stali

zapasy.krakow.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Saida wytnij z osi rzednych zakres od 0-40 wykres sie rozciagnie
Ale widac, ze czym dalej w las tym trudniej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1579 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9647
Panga teraz to kupa smieci. Nawet omega- 3 w niej brak. Tak to teraz jest, jak się ryby granulatem karmi z dużą ilością chemii, aby były jak największe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Obliques, ale nie wiem,jak to zrobić, bo też denerwowało mnie to,że tak naprawdę słabo widać te zmiany wagi.

Koluszek, a słyszałam nawet o tym, to co Ty byś proponowała? Podkreślam,coś,co mało śmierdzi rybą i jak najmniej nią smakuje

Dzisiaj dzień wolny od diety, planuję takie posiłki (bez wielkich szaleństw)
- 30 g płatków owsianych, 30g odżywki białkowej,oliwa z oliwek, jako bonus: babeczka czekoladowa
- 30g makaronu razowego, 100g twarogu chudego, jako bonus: mała salaterka kaszki mannej z jakimiś owocami
- 30 g makaraonu razowego, 3 białka, jedno żółtko, zapieczone razem
- jeszcze nie wiem, ale najprawdopodobniej 100g kurczaka, 100 g surówki, oliwa
- 3 białka, jedno całe jajko, pomidor i cebula.

Choroba powoli odpuszcza,ale nadal jestem zmuszona leżeć w łóżku - przez to,że za długo przechodziłam. A w łóżku uczę się matmy.

Dzisiaj waga pokazała 55,8kg, więc jestem coraz bliżej ostatecznego rozwiązania

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1579 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9647
Mintaj, morszczuk- mi te rybki smakują
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
O,mintaja chyba anwet tolerowałam,to spróbuję

A jak tam u Ciebie przygotowania do matury?

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1579 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9647
nie ma przygotowań obowiązkowo zdaje chemię rozszerzoną, biola rozsz. i fiza na podst. to dodatek, ale z wyników próbnej jestem zadowolona
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
A już jest po studniówce czy przed? Ja się zaczęłam tak porządnie uczyć po studniówce dopiero

A jak wyniki próbnej?

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1579 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9647
Po

Do polskiego się nie przykładam, sama polonistka mówi, że piszę schematyczne prace, tak, aby ,,jak najszybciej wyjść". Szczerze? To ma rację kobieta, siedzę na tej maturze tak do godziny Polski 75%

Angielski 88%

Chemia 98% Wynik ładny, ale jestem zawiedziona, bo te 2% poszło niesłusznie wg mnie Prace sprawdzała moja nauczycielka, a zbytnio nie przepadamy za soba

Pozdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Ej, no to super wyniki,ja nawet na prawdziwej maturze o takich nie marzyłam tzn. polski i angol podobnie,ale chemia gorzej a już się zdecydowałaś,co bedziesz robić?

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

linki do stron

Następny temat

???

WHEY premium