SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Saida/BLOG/judoczka na diecie,cel osiągnięty - str. 122 i walczymy dalej:)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 118461

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Ty mi teraz to mówisz? A ja się męczę i noszę oliwę do szkoły w słoiczku takim malutkim po dżemie,a to cholerstwo lubi przeciekać

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47531
Hahahaha...(sorry, ale zabiłaś mnie tym słoikiem!) Pisałem Ci to przecież jak przerabialiśmy ryby
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Oj no co,jakoś musiałam sobie radzić z tą oliwą,a że psuje moim zdaniem smak potraw,to wolałam wypić zawsze,a że obrotna ze mnie dziewczyna,to wlewam do słoika,co w tym dziwnego?

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47531
Nie no, nic Ja rok temu na sylwestra piłem szampana ze słoika na rynku w Nysie. Dobry klimat był, ale później miałem 2 DNI kaca.. uu....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
uuuu,to przekichane po szampanie kac jest straszliwy

Ale ja mam taki malutki słoik,w którym mieściły się dwie łyżeczki dźemu

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47531
Tak, żeby tam był sam szampan, to by było dobrze. W dzień sylwestra byliśmy w Czechach po alkohol, bo z Nysy jest jakieś 12 km. Uwierz, że mieliśmy tyle alko, że w trzech ledwo doszliśmy na przystanek

Samo słowo "słoik" jest takie fajne, że mnie już bawi


Zmieniony przez - Rafał_B w dniu 2008-12-03 23:45:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Bo Ty jesteś jakiś dziwny Nie widzę nic zabawnego w słowie "słoik"

A to słusznie musiało być na tym sylwestrze A jakieś plany na ten rok? Ja pewnie znowu w domu

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47531
Nie jestem dziwny, tylko oryginalny Zabawnie mi sie po prostu kojarzy "słoik"

Tzn, tak: mieliśmy 3 plecaki i moją torbę treningową(wszystko nabite full) ale dużo z tego to były piwka(złote bażanty - polecam - bardzo dobre), i alko które braliśmy do domu. ALE i tak porobiło mnie tak, że ostatnio nawet zapomniałem gdzie byłem na sylwestrze, poważnie Chciałem bić strżników miejskich podobno i jakiegoś właściciela amstafa, bo mi nie chciał dać poglaskać psa i coś mi tam burknął, ze jestem wypity. Na szczęście chłopaki mnie pilnowali i grzecznie poszedłem spać poźniej. Oj pokutowałem potem, pokutowałem. Ogólnie dłuuuuugo by opowiadać

a w tym roku pewnie też bedę grzecznie w domku siedział

Zmieniony przez - Rafał_B w dniu 2008-12-04 00:00:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Ale Ty zapewne z drugą połówką i zrobicie romantyczny wieczór

Ja bym poszła na jakąś kulturalną imprezkę,do klubu normalnie,ale już teraz trzeba rezerwować miejsca, trochę to kosztuje,a poza tym trzeba się odpitolić,a mi się nie będzie chciało

Chyba,że ktoś domówką poratuje,ale sądząc po stratach w ubiegłych latach nikt nie będzie chciał

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47531
Bo nikt nie lubi robić domówek u siebie, normalne Jak sobie pomyśle, że zawsze rano skacowany musiałem sprzątać mieszkanie w jednym, góra dwoma kumplami, to mi ziemniaki z piwnicy czwórkami uciekają normalnie

Miałem jechać w góry, ale kase zbieram na edukejszyn Bo raz że trzeba rok wcześniej rezerwować, a dwa, że tj piszesz - drogo:-/

Można tu linki z allegro wrzucać? Bo swojego czasu nie bardzo można było wiem.

Zmieniony przez - Rafał_B w dniu 2008-12-04 00:09:54
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

linki do stron

Następny temat

???

WHEY premium