SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Saida/BLOG/judoczka na diecie,cel osiągnięty - str. 122 i walczymy dalej:)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 118280

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3181 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11710
No to Sajda, trzymamy kciuki !! POWODZENIA !

"All diseases begin in the gut."
Aktualny dziennik: zamkniety.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Dziękuję bardzo za słowa wsparcia
Ale już więcej się nie pochwalę, że jadę na zawody, bo znowu nic z tego nie wyszło Czeka mnie dużo pracy,bo robię błędy jak młodzik

Do tego MUSZĘ podnieść siłę rąk i nóg - nóg,żeby utrzymać na nich ciężar swój i przeciwnika, a rąk (i pleców w sumie też),żeby mocniej wychylać (albo w ogóle to robić),bo na razie nie jestem w stanie zagrozić przeciwnikom.

Co z treningami na razie będzie - nie wiem, bo mam złamany palec. Będę rozmawiać jutro z trenerem,jak ustalimy jakieś konkrety treningowe to dam znać na pewno

Dietę trzymam, choć wczoraj (czyli jak zawsze w dzień zawodów) odpuszczona. Pierwszą walkę stozcyłam po zjedzeniu suchej bułki, a przy drugiej już się zdążyłam wspomóc batonem (nie zdążyłam zrobić zakupów). później było duuużo batonów, pseudo-hamburger i kawa latte, po powrocie do domu zapiekanka ziemniaczana.

Ogólnie znowu waga się ruszyła i pokazała w niedzielę 54,9. Czyli chyba te dni wolne od diety, których wcześniej nie przestrzegałam,bo wolałam trzymać dietę, po coś są
______________________________________________

Mimo złamanego palca ćwiczyłam i ćwiczę normalnie, wyłączając się jedynie z walk. Waga ostatnio pokazała 54,5 i jestem z tego bardzo zadowolona, jednak zdaniem paru ludzi wyglądam już jak pajączek

I jestem człowiek kontuzja, bo we wtorek chrupnęło mi coś mniej więcej na "przejściu" uda w pośladek przy podwójnej gwieździe. Dałam sobie dwa dni odpoczynku,dzisiaj niestety już muszę iść na trening.

Zmieniony przez - Saida w dniu 2009-05-22 13:05:03

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2084 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8275
Saida uwazaj na siebie i juz nie chudnij
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Eeee,no już nie chudnę,choć muszę przyznać,że pokusa ważenia 52 kg jest

Wczoraj trening był leciuteńki, no wzięłam trenera na bajere
- rozgrzewka ogólnorozwojowa
- wejścia do rzutów w przód 4serie po 10
- wejścia do rzutów w tył 4 serie po 10
- rzuty w ruchu - 3 minuty - rzuty w przód
- rzuty w ruchu - 3 minuty - kombinacje
Po tej części reszta miała walki (1 w parterze i 4 w stójce), a ja mogłam iść na siłownie i zrobiłam:
- przysiady, 25kg, 4 serie po 10
- brzuszki, cztery serie po 50
- odchylenia, cztery serie po 50
- pompeczki, 4 serie po 25

I po treningu waga: 56kg, równiutko,ale to wina diety i mojej niekonsekwencji najprawdopodobniej.

Po treningu na koncert Lady Mariki, nawet zdjęcie z nią udało mi się zrobićWarto było

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Chciałam napisać wczoraj, jak bardzo ciężki był trening, że pot się lał strumieniami. Ale niestety,nie mogę Bo ledwo zdążyłam wejść na salę, zostałam zaprzegnięta do pisania sprawozdań z zawodów dla Urzędu Miasta i zszedł nam na tym cały trening. Szczęście w nieszczęściu - na macie było tylko 5 osób (reszta jest na campie w Szczyrku), nie byłoby z kim ćwiczyć i był bardzo luźny trening. Dzisiaj się odkuję

Waga pokazała na czczo 55,2. I niedługo mega-podsumowanie

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 167 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 687
Saida :)

Czuję ,że nawiąże się między nami więź;)
Mamy wspólne pasje:)

Miłego dnia:)

"You could learn to shoot, you can learn to fight but there's no weapon as powerful as your femininity."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 167 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 687
Saida :):)

Czuję ,że nawiąże się między nami więź;)
Mamy wspólne pasje:)

Miłego dnia:)

"You could learn to shoot, you can learn to fight but there's no weapon as powerful as your femininity."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Mam taką nadzieję kochana Wspólne pasje jednak łączą ludzi

Wczoraj był trening judo i bjj.
Na judo znowu 7 osób na macie, zaczęliśmy delikatnie rozgrzewką ogólnorozwojową. Część specjalistyczna:
- 10 serii po 5 wejść do rzutów w ciągach
- 3 minuty rzuty w ruchu - do przodu
- 3 minuty rzuty w ruchu - kombinacje
- walka w parterze, 2 walki w stójce.

Wydaje się mniej niż zazwyczaj, bo trening się zaczął 15 minut później,niż normalnie i trochę przycięliśmy na rozgrzewce, więc zamiast trwać półtorej godziny,trwał godzinę
Trenowało się cieżko, jestem pospinana cała. Na dodatek ledwo zarośnięty paluch znów złamałam I chyba zrobię jednak mimo wszystko dłuższą przerwę.

Co nie przeszkodziło mi pójść na bjj Tak mam sposób na palucha - buty na matę I mogę ćwiczyć bez obaw. Tak w skrócie, ćwiczyliśmy wczoraj głównie duszenia z dosiadu, obalenia, skrętówki, troszkę przechodzenia gardy i 69. Na początku było śmiesznie, bo ćwiczyłam z kolegą,który waży 130 kg, Ale potem była podmianka w parach. Na koniec treningu dla mnie 4 walki, dla innych 6, zaczynaliśmy z bocznej i trzeba było z niej wyjść. 4 dla mnie nie dlatego,że się obijam,ale nie było dla mnie partnera po prsotu.

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 167 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 687
Saida:)

Twarda babeczka z Ciebie!
Dbaj jednak o siebie i o zdrowiu pamiętaj;)Wiem,że prawię jak babunia ale takie kontuzje potrafią wile pokomplikować.

"You could learn to shoot, you can learn to fight but there's no weapon as powerful as your femininity."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 167 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 687
Saido;)

Gdzie się podziewasz?

"You could learn to shoot, you can learn to fight but there's no weapon as powerful as your femininity."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

linki do stron

Następny temat

???

WHEY premium