SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

S P A M er

temat działu:

Informator ZACHODNIOPOMORSKI

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 186678

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 201 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7986
Dajcie spokój daliśmy ciała na całej lini !! WSTYD


Ale mam cichą nadzieje że chociaż z niemcami będzie remis
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 983
boje się ze to bedzie powtorka z korei...ale jeszcze nie straciłem wiary w naszych chłopaków!! damy rade!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1132 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 29971
watpie, ale trzeba byc dobrej mysli, nawet jak sie wie ze tak nie bedzie przynajmniej niech gol padnie z ich strony nie samobojczy

Zmieniony przez - beerciik w dniu 2006-06-11 18:49:35

push your limits!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 983
jak nasi kopną sobie samobója to ja poszcze.Będą mieli mnie na sumieniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2749 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14835
Na koncercie wiedzialem wszystko na biezaco. Powiem tak: po ostatniej imprezie z nasza reprezentacja, nie pamietam co to bylo, na ktorej to tez wszyscy w telewizji trabili jakie mamy wielkie szanse i oczywiscie przegralismy, obiecalem sobie ze zawsze stawiam przeciwko nam. Niestety przez zamieszanie z innymi sprawami zapomnialem...


Ja tego zwyczajnie nie rozumiem. Pilka nozna jest naprawde tak nieprzewidywalna? (Nie podawajcie jako przykladu meczu Szwecja Tobago )Po co te gadki o wyjsciu z grupy? Przegramy wszystkie trzy mecze God damn it!

Chesz poznac sekret? Nie ma sekretu. Dzieciak byl zszokowany, ta mina sie nie zmienia. Nie wiedzial ze cala informacja
ktorej kiedykolwiek bedzie potrzebowal juz tu jest. Tu i w milionach silowni na calym swiecie. Problem w tym ze prawda
nie jest piekna. Problem w tym ze ten sekret jest nudny i nieciekawy. Sekretem jest wytrwalosc.
The Journey - Animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1132 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 29971
aaaaa ****a dokonalem cudu! zdalem! 7 zagrozen w 3 tygodnie. ciezkich zagrozen.. haha

push your limits!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2749 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14835
ta, to jest wlasnie nasze szkolnictwo

Chesz poznac sekret? Nie ma sekretu. Dzieciak byl zszokowany, ta mina sie nie zmienia. Nie wiedzial ze cala informacja
ktorej kiedykolwiek bedzie potrzebowal juz tu jest. Tu i w milionach silowni na calym swiecie. Problem w tym ze prawda
nie jest piekna. Problem w tym ze ten sekret jest nudny i nieciekawy. Sekretem jest wytrwalosc.
The Journey - Animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1132 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 29971
dzi, ciezko bylo sie przestawic z gim na lo, w gim wystarczylo ze bylem, tutaj nie teraz juz wiem ze wystarczy sie pouczyc przed sprawdzianem i czasem odroic lekcje a mi ciezko bylo.. kazdy uczy sie na bledach

push your limits!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 224 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9637
Beerciik,czyli już wakacje?

Test your own limits and keep going

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1132 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 29971
mmalinka dokladnie!

push your limits!!!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

nagonka na ThermalPro

Następny temat

ŻYCZENIA WIELKANOCNE

WHEY premium