SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

S P A M er

temat działu:

Informator ZACHODNIOPOMORSKI

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 186326

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1132 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 29971
e to lepiej nie kombinowac
ja jak mialem 16 lat podobijalem sobie stawy i teraz na kazdym treningu odczuwam. Sporo cwiczen odpadlo z asortymentu
lepiej z glowa bo pozniej sie bedzie zalowac

push your limits!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7179 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28139
no, racja nie ma co się szarpać i tak póki co ciężko by było u Ciebie siłę budować ćwicz na razie sobie spokojnie, bez zbytniego szarpania jak przyjdzie czas to się weźmiesz za konkretniejsze treningi

Mój dziennik:
http://www.sfd.pl/Herek._Ćwicz_to_co_chcesz,_nawet_gdy_kumple_nie_ćwiczą..._-t591450-s29.html
Kiedy chwytam za sztangę czuję chorą podnietę, niczym p******ony masochista w fabryce żyletek!!!
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9973 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30617
właśnie ja mam tak, że masy za choya, ale siła idzie

jakąś masówkę sobie walnę

w moim przypadku jak trenuję siady mniej niż 2x w tygodniu to mnie kolana swędzą - VooDa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7179 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28139
meta + gainera 7kg na miesiąc i styknie

Mój dziennik:
http://www.sfd.pl/Herek._Ćwicz_to_co_chcesz,_nawet_gdy_kumple_nie_ćwiczą..._-t591450-s29.html
Kiedy chwytam za sztangę czuję chorą podnietę, niczym p******ony masochista w fabryce żyletek!!!
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1622 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11751
Siema eskael i herek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Znowu sie upały robią, w czwartek z rana znowu lece nad morze tym razem okolice Pobierowa.

SKL wg mnie typowo na siłe tylko split, z priorytetową partią 2x w tygodniu, i dobra rozpiską ciężarów. Dobre dobranie ciężarów, czy to rozpiska %, czy ustalona progresja liniowa czy nieliniowa to ma kluczowe znaczenie. Treningi konkretnych bojów raz ciężko raz lekko, lub dzień ciężki i dynamiczny.

Bardzo popularny wśród trójboistów jest schemat
pon: siady lekko, wl ciężko
śr: ciąg+plecy, barki lekko
pt: siady ciężko, wl lekko

ewentualnie coś w deseń treningu "HTED" Knifa

FBW to tylko któreś z 5x5 Bill Starra na siłe. Tez dobra metoda.



za rok możesz juz zacząć coś kombinować na siłe, jak będziesz chciał coś ułożyć to do działu TS czytać i pytać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7179 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28139
siemasz Robercie

no skl rakhu Ci chyba dobrze doradził

Mój dziennik:
http://www.sfd.pl/Herek._Ćwicz_to_co_chcesz,_nawet_gdy_kumple_nie_ćwiczą..._-t591450-s29.html
Kiedy chwytam za sztangę czuję chorą podnietę, niczym p******ony masochista w fabryce żyletek!!!
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9973 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30617
no

siłę bym walnął, tylko o stawy się boję

w moim przypadku jak trenuję siady mniej niż 2x w tygodniu to mnie kolana swędzą - VooDa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1132 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 29971
na razie zwieksz mase

push your limits!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7179 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28139


SKL

Mój dziennik:
http://www.sfd.pl/Herek._Ćwicz_to_co_chcesz,_nawet_gdy_kumple_nie_ćwiczą..._-t591450-s29.html
Kiedy chwytam za sztangę czuję chorą podnietę, niczym p******ony masochista w fabryce żyletek!!!
--==GAINER TEAM==--

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

nagonka na ThermalPro

Następny temat

ŻYCZENIA WIELKANOCNE

WHEY premium