SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

S P A M er

temat działu:

Informator ZACHODNIOPOMORSKI

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 186576

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 945 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3512
Ale nie rozumiem, w czym ma mi pomóc carbo albo cukier?

Tylko martwe ryby płyną z prądem-żywe płyną pod prąd!
---
Ooh, you've got it bad I can tell-You want it bad, but oh well.
Dude, what you got for me..Is something I..Something I don't need !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1826 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12345
Paula, będziesz miała takie mięśnie, jak Rafał... albo jak dzi .
Z drugiej strony to jednak straszna lipa, aż przykro mi to mówić... ale zdemaskowałem Rafała . Przyjrzyjcie sie dokładnie tej okładce, przecież ten wyciąg nie jest podwiązany do żadnego cięzaru!!! Na dodatek drążek wyciagu trzyma dziewczyna, by przypadkiem Rafał się nie przewrócił pod ciężarem (i tak nim zarzuciło do tyłu). Wszystko to oznacza, że Rafał ma silikonowe mięśnie!!! .

Zmieniony przez - Hardened w dniu 2006-08-28 15:44:37

MÓJ DZIENNIK TRENINGOWY -> http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=97 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 945 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3512
Hard co do tej okładki to nie musiałam jej oglądać i już dawno to wiedziałam
A co do moich mięśni..mogę mieć takie troche mniejsze niż Rafał-nie mam nic przeciwko
Mięśnie jak Dzi...hmmmm

Tylko martwe ryby płyną z prądem-żywe płyną pod prąd!
---
Ooh, you've got it bad I can tell-You want it bad, but oh well.
Dude, what you got for me..Is something I..Something I don't need !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1971 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9219
Hard nie o to w tym wszystkim chodzi.
Zdjęcie zamieszczone na okładce SdW przedstawia jak Raf siłuje się ze swoją panną (podobny pojedynek stoczył w "Robin Hoodzie" tytułowy bohater z Małym Johnem). Ewidentnie widać że Borys jest obecnie bez formy (jak pisze na swojej stronie, niedługo wraca do ostrych treningów), w pojedynku z fitneską nie ma większych szans. Więc to nie sylikony, tylko poprostu wakacyjny brak formy (gastronomiczne centum Szczecina robi swoje- KFC, Bar Kościuszko, Marco Polo, Farma itp. itd.)

Nie wywołuj Wilka z lasu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 138 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1479
z tym brakiem formy Rafała to coś musi być - widziałem jak dużo pracy kosztowało go postawienie odżywki z podłogi na biurko a już nie wspomne o zapakowaniu - niby troche ponad 3 kg ale... już kłopot. Teraz juz wiem dlaczego zawsze prosił bym sam sobie zabrał odżywke.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2749 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14835
Poza tym nie od dzis wiadomo ze rozmiary miesni nie musza isc w parze z sila. W koncu sa osobne treningi na sile i osobne na mase.

Chesz poznac sekret? Nie ma sekretu. Dzieciak byl zszokowany, ta mina sie nie zmienia. Nie wiedzial ze cala informacja
ktorej kiedykolwiek bedzie potrzebowal juz tu jest. Tu i w milionach silowni na calym swiecie. Problem w tym ze prawda
nie jest piekna. Problem w tym ze ten sekret jest nudny i nieciekawy. Sekretem jest wytrwalosc.
The Journey - Animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 945 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3512
No np ja->taka niby mała a facetów na rękach nosze a takiego Rafała to na hantle biore:]
A tak serio to dam wam powód do pośmiania się-chcecie? Ostatnio Rafał śmiał się z Harda że bierze 35kg na martwym...no to ja powiem że biore..27 Ale co,dobra jestem? hahahahahhaa

Tylko martwe ryby płyną z prądem-żywe płyną pod prąd!
---
Ooh, you've got it bad I can tell-You want it bad, but oh well.
Dude, what you got for me..Is something I..Something I don't need !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1826 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12345
Ja 35kg na martwym? Wypraszam sobie! Biorę 3,5 kg i wykonuję 6 ruchów przy całkiem niezłej technice!

MÓJ DZIENNIK TRENINGOWY -> http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=97 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 945 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3512
Hard,oczywiście o to mi chodziło-poprostu nie działa mi klawisz przecinku-ja offkors na martwy biore 2PRZECINEK7 kg

Tylko martwe ryby płyną z prądem-żywe płyną pod prąd!
---
Ooh, you've got it bad I can tell-You want it bad, but oh well.
Dude, what you got for me..Is something I..Something I don't need !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 138 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1479
Dla mnie jest to niezrozumiałe jak możecie dźwigać takie ciężary 8 Szkoda zdrowia
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

nagonka na ThermalPro

Następny temat

ŻYCZENIA WIELKANOCNE

WHEY premium