SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

S P A M er

temat działu:

Informator ZACHODNIOPOMORSKI

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 186590

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7179 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28139
kurde cos teraz ta pogoda nie za ciekawa, znaczy burze czesto

jabi Ty na jakieś zawody się szykujesz??? czy tak poprostu chcesz się "sprawdzić"???

Mój dziennik:
http://www.sfd.pl/Herek._Ćwicz_to_co_chcesz,_nawet_gdy_kumple_nie_ćwiczą..._-t591450-s29.html
Kiedy chwytam za sztangę czuję chorą podnietę, niczym p******ony masochista w fabryce żyletek!!!
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9973 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30617
ja muszę zagadać z kolegą i maksy sprawdzić

znacie jakiś trening na wyć. leżąc, aby nie był ukierunkowany czysto na siłę?

w moim przypadku jak trenuję siady mniej niż 2x w tygodniu to mnie kolana swędzą - VooDa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1132 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 29971
zrob plaska 5x5 dorzuc jakies sztangielki na skosie i rozpietki czy co tam chcesz i git
jak dasz +1000kcal to nawet po 2 powt w serii nie bedzie tylko na sile masa tak czy inaczej i tak bedzie rosla


Jabi chetnie poczytam o tym odwadnianiu jak sie bedziesz czul bo pewnie organizm sie bedzie buntowal, ja tam moze za kilka lat jak bede mial wiecej miesa to sprobuje bo teraz to bym znikl

Zmieniony przez - beerciik w dniu 2010-07-18 18:23:18

push your limits!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9973 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30617
split średnio pod względem siłowym jest, a tak w ogóle nie lubię splita

myślałem nad fbw, z priorytetem na klatę

w moim przypadku jak trenuję siady mniej niż 2x w tygodniu to mnie kolana swędzą - VooDa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1132 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 29971
tez wieszalem psy na splicie jakis czas temu
ale teraz odpuscilem sobie fbw bo ja nie umiem zrobic treningu lekkiego i po 3-4 tygodniach bylem przetrenowany bo kazda partia pomimo 3-4 serii byla dojechana na maxa po kazdym treningu a dzien przerwy to troche malo na zregenerowanie miesni w pelni

push your limits!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7179 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28139
beercik nie dyskutuj, skl to specjalista w TDP

ja tam wole split niż fbw

Mój dziennik:
http://www.sfd.pl/Herek._Ćwicz_to_co_chcesz,_nawet_gdy_kumple_nie_ćwiczą..._-t591450-s29.html
Kiedy chwytam za sztangę czuję chorą podnietę, niczym p******ony masochista w fabryce żyletek!!!
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9973 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30617
ja split tylko partia 2x na tydzień

w moim przypadku jak trenuję siady mniej niż 2x w tygodniu to mnie kolana swędzą - VooDa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1132 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 29971
2x partie w tyg na sile+mase dobre jest: jeden trening duze ciezary, malo powt, cwiczenia zlozone a raz mniejsze ciezary, duzo powt i cwiczenia izolowane. Podzial gora/dol lacznie 4 razy w tygodniu.

Ale ja wole teraz raz w tygodniu a konkretnie, bo przy cwiczeniach gdzie w zalozeniach jest maly ciezar i tak nawalam tyle ze ... latwo o przetrenowanie u mnie przy wiecej niz raz w tygodniu.

Tak w ogole to heavy duty jest fajne

Zmieniony przez - beerciik w dniu 2010-07-19 15:44:24

push your limits!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9973 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30617
tylko u mnie duże ciężary odpadają

a jak myślicie, jakbym zakupił sobie coś na stawy, to mógłbym normalnie siłę walić? bo w moim wieku siła jest niewskazana, ale jakbym utrzymywał stawy w dobrym stanie dzięki takiemu suplowi, to może by pomogło

w moim przypadku jak trenuję siady mniej niż 2x w tygodniu to mnie kolana swędzą - VooDa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7179 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28139
może

Mój dziennik:
http://www.sfd.pl/Herek._Ćwicz_to_co_chcesz,_nawet_gdy_kumple_nie_ćwiczą..._-t591450-s29.html
Kiedy chwytam za sztangę czuję chorą podnietę, niczym p******ony masochista w fabryce żyletek!!!
--==GAINER TEAM==--

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

nagonka na ThermalPro

Następny temat

ŻYCZENIA WIELKANOCNE

WHEY premium